Kızılay Bosch Servisi

Ankara Kızılay da bulunmakta olan Kızılay Bosch Servisi siz değerli müşterilerimize uzun senelerdir aralıksız olarak laiteli ve aynı zamanda güvenilir hizmet sağlamaktadır.

Bosch, üretimini yaptığı beyaz eşya, klima, kombi ve şofben başta olmak üzere birçok ürünlere sahiptir. Severek ve ilgi ie kullandığımız Bosch markalı elektronik cihazlarımızın başına küçük ve ya büyük arızalar gelebiliyor.

Sizlere Kızılay Bosch servisi olarak sizlere cihazınızın başına gelen sorunları ve hızlı çözümlerini sıralamaktayız. Umarım yardımcı olabiliriz.

Kızılay Bosch Beyaz Eşya Servisi

Evlerimiz de en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşyalardan birisi de tabi ki bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi. Hemen hemen her evde hatta günümüz de artık iş yerlerin de bile Bosch markalı bu cihazlar bulunmaktadır. Peki ya bulaşık & çamaşır makinemiz neden çalışmaz ve çalışmadığında yapılması gereken kontroller nelerdir.  Kızılay Bosch Servisi olarak size bunlardan bahsedelim.

Bulaşık makinesi çalışmadığında yapılması gereken kontroller nelerdir?

  • Bulaşık makinenizi prize doğru taktınız mı ? İlk önce bunu kontrol ediniz.
  • Bulaşık makinenizin bağlanmakta olduğu prizin sigortası atmış mı, sigortaları kontrol edininiz.
  • Bulaşık makinenizin kapağını sıkıca kapattınız.
  • Bulaşık makinenizin süzgeçlerde tıkanıklık var mı varsa eğer süzgeci deterjanlı, ılık su ile temizleyin.
  • Bulaşık makinenizin den su geliyor mu Gelmiyorsa su gider borusunu kontrol ediniz.

Tüm bunlara rağmen yine de çalışmıyorsa Kızılay Bosch Servisi firmamızla anında iletişime geçiniz. Bosch bulaşık makineniz de küçük veya büyük arıza olabilir.

Kızılay Bosch Servisi Klima Arızaları

Kızılay Bosch Servisi olarak sizlere Bosch klimalarınızda karşılaşabileceğiniz bazı arızaları ve bu arızaların anlamını ve pratik çözümlerini sunmaktayız.

Klimanızın iç ünite oda ısı sensörü arızalı ise bunun sebebi Bosch klima iç dış ünite ara kablosu kopuk zedeli ya da bağlı değildir. Klimanızın ışığı yanıp sönüyorsa, bu tür bir kesinti sıcak havanın birkaç dakika için de rahatsızlık verecek durumuna yol açacağı ve sizi bunaltacağı anlamına gelmektedir. Klimanızın dış ünite devreye girmiyorsa yapmanız gereken ilk şey, klimanızın kumanda ayarını doğru duruma getirmek olacaktır. Ayrıca yapmanız gereken klima kumanda sıcak ayarına bakmanız da olacaktır.

Tüm bunları kontrol etmenize rağmen bosch klimanız hala çalışmıyorsa klimanızın arızası için Kızılay Bosch Servisi çağrı merkezi ile iletişime geçipteknik servis talep etmeniz gereklidir. 

Kızılay Bosch Kombi Servisi

Kış aylarla daha çok kullanmakta olduğumuz kombilerimiz rutin yaşamımızı oldukça fazlasıyla rahatlatmakta, konfor katmakta ve kolaylaştırmaktadır. Kombilerinizi daha uzun seneler arızasız bir şekil de kullanmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken en önemli unsurlardan birisi de kombinizin bakımını Kızılay Bosch Servisi gibi işinin ehli bir servis merkezine yaptırmanız olacaktır. Yaptırmadığınız sürece arızalar görebilirsiniz ve bu da size fiyat olarak daha pahalıya patlayabilir.

Kızılay Bosch Servisi olarak Bosch markalı kombi bakımın faydalarına kısaca değinmek istiyoruz.

  1. Bakım İşleminin en büyük faydası kombinizin olası ömrünü uzatır.
  2. Kış aylarında evlerinizin ve iş yerlerinizin daha fazla ve sorunsuz ısınmasını sağlar.
  3. Sıcak su kullanımın da kalite ve daha çok verimlilik alırsınız.
  4. Kombinizin patlamalı ve sesli yanmasını engeller.
  5. Kombinizin su kaçırması ve akıtmasını çok büyük olasılıkla engeller.

Kızılay Bosch Şofben Servisi

Şofbenlerinizin periyodik bakımını, elektrik tesisatı ile baca temizliği, elektrikli ve doğalgazlı şofbenlerinizin su tesisatının tamirlerini zamanında yaptırmanız ve kullanım kılavuzunda ki talimatlara göre hareket etmeniz gereklidir.

Bunlara uymadığınız için Bosch markalı şofbenleriniz de arızalanmalar görülebiliyor. Yapmanız gereken ise kalitenin ve konomik hizmetin adresi olan Kızılay Bosch Servisi isimli firmamız ile iletişim sağlamanız olacaktır.