Kızılay Baymak Servisi

Kızılay Baymak Servisi sizlere Ankara ilimizin en kalabalık bölgelerinden birisi olan Kızılay ve çevresinde Baymak cihazlar konusunda kesintisiz hizmet sunan başkentin en köklü firmasıdır.

Kızılay Baymak Servisi
Kızılay Baymak Servisi

Kombi, kazan, şofben ve klimalar özellikle işletmelerin yoğun olduğu bu bölgede aralıksız olarak kullanılmaktadır. Evlerin olduğu gibi işletmelerin de sık tercih ettiği bu cihazlar herhangi bir aksamaya uğradığı takdirde günlük rutin işleri de sekteye uğratacağından herhangi bir sorun dahilinde hızlı bir şekilde müdahalede bulunmak gerekecektir.

25 yılı aşkın süredir Baymak cihazlar konusunda çalışan uzman kadromuz bu konuda sizlere hızlı, çözüm odaklı ve ekonomik işlem sunmaktadır. Personelimizin tamamı Baymak marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi aldığından tamamen bilinçli müdahalede bulunacaktır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimizin daima beklentilerini karşılamakta olup gece gündüz rahat bir şekilde ulaşılabilir durumda olmaktayız. Kızılay Baymak Servisi tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilir ve teknik birimimizden hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Şofben Servisi

Baymak markasının başarılı olduğu cihazlardan bir tanesi şofbenlerdir. Aşırı ısınma problemi şofbenlerde sık karşılaştığımız bir durumdur. Aşırı ısınma durumu genellikle 90 derecenin üzerine çıkmasıyla beraber cihazın kendisini otomatik olarak kapaması şeklinde kendisini belli eder.

Su basıncı düşmüş ya da filtre tıkanmış da olabilir. Baymak marka şofbeniniz için gerekli bakımı Kızılay Baymak Servisi ekibimiz yapacak ve bir problem dahilinde uygun müdahalede bulunacaktır.

Kombi Servisi

Kombilerde karşımıza çıkan pek çok sorun bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ses çıkarmasıdır. Kombinizde farklı sesler duyuyorsanız fan motoru ile alakalı bir sorun olabilir.

Kombi haznesinde biriken hava da kombinizin ses yapmasına neden olabilir. Fan motoru kontrolü Kızılay Baymak Servisi uzman teknisyenimiz tarafından yapılacaktır.

Kazan Servisi

Baymak marka kazanlar merkezi sistemlerin en yoğun tercih edilen cihazlarıdır. Kazan sistemleri konusunda bizlere gelen şikâyetlerden bir tanesi cihazın haddinden fazla yakıt tüketmesine yöneliktir. Kazanınız eğer normalden çok daha fazla yakıt tüketiyor ise fan ayarlarının elden geçirilmesi gerekecektir.

Cihazınızın fan ayarlarını düşük seviyede tutarak yakıt israfını önleyebilirsiniz. Bununla beraber kazan temizliğini de ihmal etmemek gerekiyor. Temizliği yapılmayan ve kir tutan devreler daha fazla yakıt harcama sorunu ortaya çıkarabiliyor.

Baymak kazanlar konusunda bu ve benzeri her tür sorunda Kızılay Baymak Servisi çağrı merkezimizden müşteri temsilcilimize ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

İso 9001 belgeli firmamız Kızılay gibi yoğun bir alanda sizleri hiçbir suretle bekletmemekte, gezici servis araçları ile anında bulunduğunuz yere ekiplerini yollamaktadır.

Garantili, ekonomik ve sonuç odaklı hizmet almak istiyorsanız ister yıllık bakımlarda olsun ister arıza durumunda Kızılay Baymak Servisi ekiplerimiz 24 saat sizlere yardımcı olmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!