Kızılay Ariston Servisi

Kızılay Ariston servisi olarak Ariston marka ürünlerinizde gelişen dünya teknolojisi problemlerine yeni çözüm önerileri üretmekteyiz.

Tüm Türkiye’de Ariston marka kullanıcılarına servis hizmeti sağlamakla kalmayıp,Ankara ilinde ve Kızılay ilçesinde ise Ariston kullanıcılarına yaklaşık 25 yıldır hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman kendini tamir konusunda sürekli güncelleyen ekip arkadaşlarımız cihazlarınızda yaşadığınız arızalarınızı kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Sizlere ise keyifli hayatın tadını çıkarmak kalmaktadır.

Kızılay Ariston servisi ekibi olarak Ariston marka kombi cihazlarınızı ilk aldığınız andan itibaren daha uzun süre ve yüksek performanslı kullanabilmeniz için sizlere bir takım tavsiyelerde bulunmak isteriz.

Ariston kombi cihazlarını, öncelikli olarak sürekli aç kapa durumunda çalıştırmayınız. Cihazlar akşam açılıp sabah tekrar kapandığında veya akşam kapanıp sabah açıldığında yüksek performanslı enerji sarfiyatı yapmaktadır.

Bu durum size ekonomik açıdan külfet oluşturmaktadır.Böyle bir sorunun önüne geçmek için sizler kombi cihazlarınızı, cihazın kullanım kılavuzunda yazan talimatlara uyarak kullanınız.

Ariston kombi ürünlerinin içerisinden çıkan kullanım kılavuzları kombinin meydana getirdiği arızalar hakkında size kısa bilgiler vermektedir.

Kombinin üzerinde çıkan arıza kodları kombinin yaşadığı sıkıntılar hakkında sizleri uyarmaktadır.Kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere dikkat ederek kombi arıza servis çağırmadan çözüme kavuşturabilirsiniz.

Eğer tamir edemediğinizi düşündüğünüz bir arızanız varsa Kızılay Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan vakit kaybetmeden randevu alınız.

Ariston kombi ürünlerinin filtreleri her 2 yılda bir düzenli olarak değiştirilmelidir. Aksi takdirde kombi cihazınızın içerisi küflenebilir veya cihazın parçalarını da birtakım eskime yaşayabilirsiniz.

Kombinizden yeteri kadar istifade edemiyorsanız, mesela kış mevsimlerinde petekleriniz yeteri kadar ısınmıyorsa bu durumda aklınıza ilk gelmesi gereken konu,cihazınızıoptimum ayarda çalıştırmadığıdır.

Böyle durumlarda cihazınızı ortalama sıcaklık derecesine getirip ardından çalıştırdıktan sonra yine ısıtmama problemi devam ediyorsa Kızılay Ariston servisi ile irtibat halinde olunuz.

Ariston kombi cihazlarınızın altından su damlatma problemi oluyorsa genleşme tankınız kullanım süresini doldurmuş demektir. Genleşme tankının orijinali ile değişimi için Kızılay Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyiniz.

Ariston klimacihazlarınızı ilk kullanmaya başladığınız andan itibaren, diğer marka klimalara göre daha az problemler yaşarsınız.

Ariston markası dünyaca bilinen bir marka olduğu için ürettiği klimalarda her çeşit kesime hitap eden teknolojik ürünlerden oluşmaktadır. Ariston klima ürünleriniz yeteri kadar ısıtmıyorsa veya yeteri kadar soğutmuyorsa klimanızı yanlış ayarda çalıştırıyor olabilirsiniz.

Klimanızı kullandığınız sıcaklık aralığını kontrol edin ve ardından cihazınızı tekrar çalıştırın.Sorununuz hala devam ediyorsa, Kızılay Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemeyi kesinlikle ihmal etmeyin.

Ariston klima cihazlarından kışın ısınma elde etmek istiyorsanız inverter tip Ariston klima cihazlarını tercih etmeniz ekonomik olarak sizin yararınıza olacaktır.

Ariston klima cihazınızın gazı bittiğinde Çin malı gazlar kullanmayınız.Bu durum klimanızın kısa sürede miyadını doldurmasına ve çeşitli arızalar vermesine sebep olacaktır.

Ariston şofben ve diğer beyaz eşya ürünlerinde birtakım sıkıntılar yaşadığınız anda 7/24 ulaşabileceğiniz Kızılay Ariston servisi ekip arkadaşlarımız sizin hizmetinizdedir.