Kızılay Arçelik Servisi

Kızılay Arçelik servisi tüm Arçelik servisi çalışanları içerisinde Kızılay ve çevresinde 1 numara servis olma pozisyonunu sürdürmektedir. Yılların verdiği emek, tecrübe ve müşterilerimizin bize olan güveni sonucu Arçelik servisi olarak görevimizi mutlu ve gururlu bir şekilde yapmaktayız.

Kızılay Arçelik Servisi
Kızılay Arçelik Servisi

Kızılay Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima cihazları oldukça kullanışlı ve teknolojik ürünlerdir.Zaman zaman arıza vermesi de kullanıcı kaynaklı olabilmektedir. Klima cihazlarınızın filtresini belirli aralıklarla temizlemediğiniz takdirde klima cihazları çok kolay arızalanır. Bu arıza durumundan kurtulmak için Kızılay Arçelik servisi ustalarından senede en az 2 defa filtre temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Kızılay Arçelik Şofben Servisi

Arçelik şofben ürünlerimizden yeteri kadar veya yeteri ısıda sıcak su elde edemiyorsunuz yüksek ihtimalle servis çalışanlarımızın kontrol etmesi gereken bir arıza yaşıyorsunuzdur. Böyle bir durumun önüne geçmek için Kızılay Arçelik servisi çalışanlarımızı telefon ile aramanız yeterli olacaktır.

Kızılay Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka beyaz eşya televizyon klima ve şofben gibi ürünlerinizin her türlü bakım onarım ve tamiratını profesyonel çalışanlarımızla birlikte kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Kızılay Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabı cihazlarınızda herhangi bir arıza yaşadığınız durumunda Kızılay Arçelik servisi çalışanlarımıza haber vermemiz yeterli olacaktır. Servis çalışanlarımız güleryüzlü hizmeti ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaktır.

Buzdolaplarınızı ocak veya fırın gibi ısı veren aletlerin yanına koymayınız. Buzdolabı cihazınızın motoru zorlu bir şekilde çalışacak ve zamanla arıza verecektir.

Eğer buzdolabı cihazınızı uzun süre kullanmayacaksanız içini tamamen boşaltın ve kapıları iki parmak olacak şekilde açık bırakın. Bu işlem buzdolabı cihazınızın içerisinden koku yayılma sorununu önleyecektir. Buzdolabınızı kullanırken Kızılay Arçelik servisi olarak sizlere birtakım tavsiyelerimiz olacak.

Buzdolabı kapağını sık sık aç kapa şeklinde kullanmayınız. Yiyeceklerinizi alırken kapağı uzun bir süre açık şekilde bekletmeyiniz. Bu şekilde boşa enerji harcamış olursunuz ve cihazın kapağının contaları bozulur. Arıza verir. Böyle bir durumla karşılaştığınız anda hemen Kızılay Arçelik servisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Kızılay Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makinesi çamaşırlarımızı temiz ve güzel bir şekilde ve uygun enerji tasarrufu ile yıkanmaktadır. Daha fazla enerji tasarrufu elde etmek için çamaşır makinesi ürünlerinden A ++  modellerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Eğer cihazdan daha fazla tasarruf sağlamak istiyorsanız gece çalıştırınız. Çünkü gece saatlerinde elektrik ve su birim başına tüketilen enerji sarfiyatı daha az olmaktadır.

Kızılay Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makinesi  zaman zaman çeşitli arızalarla bizim hayatımızı aksatır.Böyle durumlarda Kızılay Arçelik servisi sizin yardımınıza koşar. Servis çalışanlarımız öncelikli olarak cihazınızda ne gibi bir problem olduğunu anlamaya çalışır.

Ardından yapacağı işlemler ile ilgili sizi bilgilendirir.Onayınız olmadan Arçelik bulaşık makinesi cihazınıza hiçbir işlem uygulanmaz. Eğer arızanın boyutuna göre parça değişimi gerekiyorsa parçalarınızı orijinal parçalarla değiştiririz.

Servis çalışanlarımız evinize kadar gelip probleminizi çözüme kavuşturmaktadır. Hızlı mobil ağımız ile Kızılay ilçesinde en hızlı hizmet veren servis Kızılay Arçelik servisi ustalarıdır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!