Kızılay Altus Servisi

Kızılay Altus Servisi prensipli ve disiplinli çalışmaları ile Kızılay Bölgesinde Beyaz eşyaklimakombişofben ve televizyon gibi eşyalarınız için uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kızılay bölgesinde Altus ürünleriniz için servis ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan teknik ekiplerimiz müşteri memnuniyeti için yoğun şekilde mesai harcamaktadır. 

Beyaz Eşya tamiratlarınızda Kızılay Altus Servisi ustalarına güvenle teslim edeceğiniz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlarınız itina ile sorunlarından arındırılarak tekrar kullanımınıza sunulur. 

Kızılay Altus Servisi her zaman bölgesinde en iyi teknik servis olmak için mücadele etmektedir.

Kızılay Altus Servisi soğutma işlevini yerine getiremeyen buzdolabınıen ince detayına kadar kontrol eder ve arıza tespitinde bulunur. 

Altus buzdolaplarında nadir de olsa görülen soğutmama sorunu kompresör arızasıdır. Bu gibi sorunlarda teknik servisimiz hemen yeni ve orijinal yedek parça takarak sorunuzun çözümünü gerçekleştirecektir.

Altus servisi olarak çamaşır makinesi ve bulaşık makinesigibi ürünleriniz için de hizmetimiz aralıksız sürmektedir. Çamaşırlarınız lekeli kalıyorsa, bulaşıklarınız iyi temizlenmiyorsa Kızılay Altus Servisi ile iletişime geçmeniz atacağınız ilk adım olacaktır.

Kızılay Altus Servisi ev ve iş yerlerinizde kullandığınız klima ile ilgili sorunlarınıza çözümler üretir. İç ünitenizde çalışma esnasında su damlaması sorunu için muhtemelen bakım zamanınız gelmiştir.

Bu gibi sorunlarda Klima cihazınızın personellerimiz tarafından hemen gaz kontrolleri ve çalışma prensipleri kontrol edilmektedir.

Kızılay Altus Servisi evinizde veya iş yerlerinizde kullandığınız televizyon cihazlarınızın tamir ihtiyaçları için tam donanımlı teknisyenleri ile görev yapmaktadır. Arızalı cihazın öncelikle bulunduğu yerinde kontrolleri yapılır.

Gerekli görülür ise müşterinin onayı dahilinde Kızılay Altus Servisi personelleri tarafından yerinden alınarak gereken işlem yapılır ve tekrar müşteriye teslim edilir. 

Kızılay Altus Servisi ekipleri günün her saati şofbencihazı, klima cihazı, televizyon ve beyaz eşya cihazları arızalarınız için çalışmalar yapmakta, müşterilerine her koşulda ve şartlarda servis hizmeti sağlamaktadır. Etkili ve ekonomik hizmetlerden Kızılay müşterilerimizin yararlanmak istemesi halinde gerek sabit hattımızdan, gerekse de mobil hattımızdan iletişime geçebilirler.

Kızılay Altus servisi sayesinde günün her saati evinizdeki ya da iş yerinizdeki Altus markalı cihazların tamir, parça değişimi, temizlik, bakım, montaj ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz sayesinde en hesaplı şekilde cihazlarınızın problemlerini dilediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken nazik davranmak kapakların bozulmaması için oldukça önemlidir.

Ancak kapakların bozulması durumunda Kızılay Altus servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Şofben cihazları kombilerin bulunmadığı evlerde sıcak suyu en çabuk ve en kolay yoldan sağlayan küçük ve hesaplı cihazlardandır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşınır.

Bu gibi durumlarda Kızılay Altus servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!