Kızılay Alarko Servisi

Kızılay Alarko Servisi Ankara ilinin merkezi denilebilecek Kızılay ilçesinde sizlere günün 24 saati Alarko cihazlar ile ilgili tam donanımlı ekipleri ile hizmet vermektedir. Alarko marka kombi, klima, şofben ya da kazanınızda ortaya çıkabilecek en ufak sorunda dahi ekiplerimizi anında sizlerin bulunduğu yere gönderiyoruz.

Kızılay Alarko Servisi
Kızılay Alarko Servisi

Özellikle işletmelerin yoğun olduğu Kızılay taraflarında ihtiyaçları karşılamak adına kullanılan bu cihazların bozulması düşünülemez. Böyle bir durumda sizlere hızlı ve garantili hizmet verecek, işinizi aksatmayacak uzman bir teknik ekip gerekecektir. 

Ankara ilimizin hemen her bölgesinde olduğu gibi Kızılay ve çevresinde de Kızılay Alarko Servisi teknik birimlerimiz gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Sadece tek bir telefon ile gün içerisinde zaman harcamadan bulunduğunuz yere geliyor ve sorunu kaynağından çözüyoruz.

Firma olarak bizim için müşteri memnuniyeti daima önceliğimiz olmuştur. Bu sebeple sizlere hem bilinçli müdahale ile kesin sonuç sunuyor hem de bunu ekonomik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İso 9001 belgeli firmamızda tüm personelimiz gerekli eğitimleri almış, sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Kızılay Alarko Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde ortamı soğutarak, kış günlerinde ise ısı sağlayarak konfor sağlayan klimalarda hiç beklenmeyen anlarda bir takım arızalar ortaya çıkabilmektedir. Klimanın kalbi diyebileceğimiz ana kartında ortaya çıkabilecek bir arıza cihazınızı kullanamamanıza neden olacaktır.

Şebeke gerilimindeki düşüşler ya da yüksek gerilimler nedeniyle kart yanabiliyor. Ayrıca elektromanyetik alana maruz kalma, yüksek akım gibi nedenlerden dolayı da klimanızın kartı yanabiliyor. Eğer Alarko marka klimanızda bir kart arızası var ise Kızılay Alarko Servisi teknik birimimiz bu konu ile ilgili gerekli tüm müdahaleleri gerçekleştiriyor.

24 saat aralıksız sıcak su ihtiyacımızı karşılayan şofbenlerde de bir takım arızalarla karşılaşabiliyoruz. Termokulp arızası bunlardan birisidir.  Genellikle şofben bir süre çalışıyor ve sonra duruyor ise bu arızadan şüphelenmekteyiz. Şofben baca sensörü ve diyafram arızası da bu durumu ortaya çıkaran durumlar olduğundan Kızılay Alarko Servisi teknisyenimiz tarafından kapsamlı bir şekilde incelenmesi gerekecektir.

Kızılay Alarko Kombi Servisi

Kızılay Alarko Kombi Servisi ekiplerimiz cihazınızın bakım, onarım, tamirini yapmakla kalmaz. Cihazınızın yeni arızalara yol açmaması için önerilerde de bulunur. Kombi patlamalı yanma sorunu ise kombilerde yoğun bir şekilde gördüğümüz durumdur. Patlamalı yanma durumu genellikle gaz birikmesi ile ilgilidir. Gaz birikmesi çakmak ayarlarındaki sorunlar nedeni ile çıkabilir. Gaz ve çakmak ayarları Kızılay Alarko Servisi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Şofbenlerde bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi aşırı ısınma ile ilgili durumlardır. Şofben aşırı ısınma sorunu ile karşılaşmış ise ekranında ısınmayı işaret eden arıza kodunu göreceksiniz. Arıza kodunu gördüğünüz anda herhangi bir müdahalede bulunmayarak cihazınızı kapatınız. Şofbeninizde sıcaklık 90 derece ve üstüne çıktığında cihaz kendisini otomatik olarak kapatır. Kızılay Alarko Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım talep ediniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!