Keçiören Viessmann Servisi

Keçiören Viesmann Servisi, Viessmann marka tüm ürünlerin bakımı ve onarımı için verilen teknik destektir. Ürünün satışı yapıldığı anadan itibaren, düzenli aralıklarla servis hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Periyodik bakım, daha çok ısıtma-soğutma sistemleri için gerekli bir hizmettir. 

Kombi klima ve şofben cihazlarının ve hatta mesrkezi sistem diye adlandırılan apartmanlarda kullanılan kazan ve brulör ünitelerinin de mutlaka her yıl elden geçmesi ve düzenli bakımlarının yapılması gerekir. Ancak bu yolla arıza açmasının önüne geçebilir, hiç beklemediğimiz anda, özellikle kışın ihtiyaç duyduğumuz anda bozulmasını engelleyebiliriz.

Dışarıda lapa lapa kar yağarken veya kışın buz gibi ayazında çalışmayan kombi veya şofben cihazınız canınızı sıkar, yaşam kalitenizi düşürür ve sizi çaresiz durumda bırakır. Eminiz ki hiç kimse bu tatsızlıkları yaşamak istemez. Onun için yapacağınız iş çok basit. Keçiören Viessmann Servisi ile irtibata geçerek her konuda destek almak sizi endişelerinizden kurtaracaktır.

Keçiören Viessmann Servisi olarak ekip sayımızın çok olmasına özel olarak önem verdik. Nüfus yoğunluğu nedeniyle, servis ihtiyacı fazla olan Keçiören ilçesinde Viessmann teknik servis çalışanları, yoğun bir çalışma temposuyla hizmet vermektedir.

Bölgede, kombi şofben ve klima için ihtiyaç duyulan servis hizmeti, çalışanlar tarafından titiz şekilde yapılmaktadır. Kışın yoğun kullanıma bağlı olarak, eskime, performans düşüklüğü ve arıza gibi durumlarda gereken servis hizmeti için, Keçiören Viessmann Servisi çalışanları, aralıksız hizmet vermektedir.

Kombi cihazı, kışın çok çalıştığı için belirli bir kullanımdan sonra, verimi düşer. Performansına ve özelliklerine uygun olarak çalışamayan kombiler, hem sağlık açısından risk oluşturur hem de daha çok enerji harcar. Bu olumsuzlukların önlenmesi için, kombilerin her sene belirli periyodlarla temizlenmesi gerekir.

Bunu da ancak, Viessmann markasının kendi teknik servisi kaliteli şekilde yapabilir. Bizi 448 00 00 numaralı servis kayıt hattımızdan arayarak ister bakım için isterseniz arıza için arayabilir, uygun olduğunuz gün ve saat için Keçiören Viessmann Servisi ekiplerinden randevu alabilirsiniz.

Herhangi bir arıza veya periyodik bakım için servis hizmeti almak isteyenler, müşteri hizmetlerine ulaşarak randevu alabilirler. Randevu talebi üzerine adrese gelen Keçiören Viessmann Servisi çalışanları, kullanıcının ihtiyaç duyduğu servis hizmetini çözüme ulaştırır. Viessmann markası her ne kadar sağlamlığı ve dayanıklı yapısı ile ön plana çıksa da her ürün gibi belirli aralıklarla temizlik ve bakım ihtiyacı mutlaka gerekir.

Keçiören Viessmann Servisi uzman personelleri ve hünerli ustaları ile profesyonel çalışmanın tüm şartlarını yerine getirerek Keçiören bölgesinde Viessmann ürünleriniz için ihtiyaç olan servis açığını uzun yıllar önce kapatmıştır. Kombi şofben ve klima ürünleri her ustayım diyene teslim edilerek tamirat yaptırılmaz. Mutlaka ve mutlaka bildiğiniz, uzmanlığından endişe duymadığınız ve en önemlisi bilinen bir firmadan gelen ustalarla çalışmanız gerekir.

Aksi durumlarda sonuç vahim olabilir.İhtiyaç duyduğunuz ürünü onartacağım diye hiç kullanılamaz hale getirebilirler. Bu tatsız durumları yaşamamak için Keçiören Viessmann Servisi ile irtibat kurmanız ürünlerinizi ,paranızı ve en önemlisi de sağlığınızı güvence altına almak demektir.

Keçiören Viessmann Servisi olarak sizlere Viessmann marka cihazlar konusunda profesyonel teknik destek sunmaya devam ediyoruz. 25 yıllık bir deneyim ile her türlü teknik aksaklıkta uzmanlarımızdan anında yardım alabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız müşterilerinin nasıl bir hizmet istediğini çok iyi bilmekte ve bu beklentiye göre işlemlerini garantili bir şekilde yerine getirmektedir.

Kombi, klima, kazan ve şofbenler yıllık bakımları yapıldığı takdirde oldukça verimli bir şekilde çalışan cihazlardır. Ancak bazen hem parça hem de üretimden kaynaklı bir takım sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Böyle durumlarda uzman desteğimizi gösteriyor ve sizi zor durumdan anında kurtarıyoruz.

Alanında uzman personelimiz Viessmann marka cihazlar konusunda gerekli tüm eğitimleri almış sertifikalı kişilerdir. Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında telefonla destek, online destek gibi imkânlar da bulunmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet vermektedir. Ayrıca donanımlı atölyemizde orijinal Viessmann yedek parçaları da bulunduğundan herhangi bir yedek parça gereksinimi durumunda sizlere hızlı bir şekilde temin ediyor ve anında montajını gerçekleştiriyoruz. Özellikle günün işlek saatlerinde herhangi bir şekilde cihazınızın başına bir şey geldiğinde Keçiören Viessmann Servisi gezici servis araçlarımız ile anında yetişiyor ve sorunu çözüyoruz.

Viessmann markasının en çok tercih edilen cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombiler bazı durumlarda arızaya geçebiliyor. Örneğin kombi çalıştığı halde peteklerin ısı vermemesi gibi bir sorunla karşılaşmak mümkün olabiliyor.

İlk olarak tesisat borularında herhangi bir tıkanıklığın olmadığından emin olmak gerekiyor. Ayrıca pompa devri düşük olabilir ya da üç yollu vana arızalanmış olabilir. Eğer tesisatta bir tıkanıklık var ise Keçiören Viessmann Servisi kapsamlı bakım çerçevesinde temizlik işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Şofbenlerde ise yeterli derecede sıcak su vermeme sorunu ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Şofbeniniz suyu az ısıtıyor ise termosifonla alakalı bir sorun ortaya çıkmış olabilir. Termosifon içerisindeki rezistans zaman içerisinde su nedeniyle kireç bağlayabilir. Bu da suyun geç ısınmasına neden olabilir. Gerekli kontroller Keçiören Viessmann Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacak ve sorun çözülecektir.

Klimalarda da çok farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi fan motoru arızasıdır. Fan içerisine pislik, kir ya da yabancı madde cihazınızın arızalanması neden olacaktır. Klimanızın yıllık bakımları dahilinde fan ve filtre temizliklerini de Keçiören Viessmann Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Klimanızın yazları soğuk kışları sıcak havayı kesintisiz üflemesi adına yıllık bakımlar mutlaka aksatılmadan yapılmalıdır. Viessmann marka cihazlar ile ilgili aklınıza takılan her türlü detayda Keçiören Viessmann Servisi operasyon merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!