Keçiören Süsler Servisi

Keçiören Süsler Servisi

Keçiören’de faaliyet gösteren servisimiz, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile Süsler markasıyla üretilen kombi ve diğer elektrikli ev aleti ve cihazlarının tamiri, bakımını Keçiören Süsler Servisi tarafından titizlikle yapmaktadır.

Evde ve serviste verdiğimiz iki farklı servis hizmeti ile müşterilerimize en ideal hizmeti vermeye çalışmaktayız. Süsler marka kombilerin montajı, bakımı ve tamiri konusunda özellikle uzmanlaşmış olan personelimiz ile her türlü kombi sorunlarını kısa sürede çözmekte ve müşterilerimizin cihazlarının çalışmasını sağlayarak mağdur olmalarını önlemekteyiz.          

Keçiören Süsler Servisi olarak yukarıda bahsettiğimiz hizmetleri uzun zamandır başarılı bir şekilde vermiş bulunmaktayız. Çevremizde servis hizmetleri bakımından en ideal ve tercih edilir bir firma olmamızın en önemli nedeni olan başarılı proje sayımızın fazla olmasıdır.

Servisimizden servis hizmeti aldığı için şikayetçi olan müşterimiz bulunmamaktadır. Uygun servis ücreti ve kısa süreli servis çalışmaları ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan servisimize başvurarak siz de hizmetlerimizi satın alabilirsiniz.

Keçiören Süsler Servisi çağrı merkezi numaralarımızı arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve kombi cihazlarınız başta olmak üzere Süsler markasını taşıyan tüm cihazlarınızın bakım ve tamirini sağlayabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!