Keçiören Siemens Servisi

Keçiören Siemens servisi olarak siz değerli müşterilerimize Siemens markası beyaz eşya, kombi, klima ve küçük ev aletlerinde satış öncesi ve satış sonrası ihtiyacınız olan her türlü hizmeti vermekteyiz. Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz, sürekli olarak eğitimden geçirilen teknik servis elemanlarımız tarafından kaliteli ve hızlı bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinerek profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Keçiören Siemens Servisi olarak servisimiz randevuları, siz değerli müşterilerimizin evlerinizde servis sıkıntınızı çözmek için iki saat aralığında verilmektedir. Siemens markalı cihazlar için Siemens temizlik ve bakım ürünleri cihazınızın ömrünü uzatmak ilk günkü görünümünü korumak için en garantili yöntemdir.

Bazen kombilerinizde gelen arızalar öylesine beklenmedik zamanda da gelir ki ne yapacağınızı bilemez halde çaresiz kalırsınız. Acil önlem alınması gereken kombi arızları bazen geri dönülmesi imkânsız sonuçlar doğurabiliyor. Keçiören Siemens Servisi tam bu noktada uzmanlığını sergilemektedir.

Böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız bizi arayarak teknik servisimizi sorununuzu bildirin. Öncelikle size arıza durumu ile ilgili nasıl kombi kullanıp kullanmadığınızı, kombinizin gaz kokusu çıkarıp çıkarmadığı, eğer böyle bir durum olması durumunda yaşam alanınızı havalandırmanız gerektiği ve arıza ile ilgili teknik bilgiler vererek, en kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır.

Siemens markalı ürünlerinizin onarım ve kurulum söz konusu olduğunda mutlaka Keçiören Siemens servisi ileçalışmayıi tercih etmelisiniz. Teknik servisimiz aynı hassasiyeti Siemens markalı cihazlar için de göstermektedir.

Siemens markalı cihazlarda parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıp, kurulumundan itibaren yıl süreyle garanti kapsamına almaktadır. Yedek parçalarımız yurt dışından tedarik edilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!