Keçiören Regal Servisi

Regal markası son yılların en çok tercih edilen markalarından biri olmayı sürdürüyor. Kaliteli ve tasarım bakamından birçok alternatifi bulunan modelleri ile insanların yüzleri gülerek kullandığı beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerine sahip olan markanın servis ağı da Türkiye’de yeterli düzeyde ve kalitede faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Keçiören Regal Servisi, Regal markasının Ankara Keçiören’de faaliyet gösteren servisidir. Uzman ve tecrübeli personeli ile Keçiören’de yıllardır faaliyetlerini sürdürmekte olan servis, müşterilerinin Regal marka ev eşyalarının ve elektrikli aletlerinin bakım ve onarım hizmetini en uygun fiyat ve koşullarda vererek müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.         

Evde ve serviste verilen bakım ve onarım hizmetleri konusunda en gelişmiş teknolojik alet ve ekipman ile servis hizmeti sağlayan, teknik bilgi ve donanım bakımından yeterli bilgiye sahip personeli ile en kısa süreli servis hizmetini veren Keçiören Regal Servisi’ne elektrikli eşyalarınızı güvenerek teslim edebilirsiniz. 

Keçiören Regal Servisi’nin internet sitesine giriş yaparak servis hizmetlerini daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Servisin telefon numaralarını arayarak randevu alabilir ve ürününüzün arıza ve bakımı konusunda bilgi vererek en doğru ve etkili servis hizmetini satın alabilirsiniz.