Keçiören Profilo Servisi

Gün boyunca bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarından her türlü Profilo marka eşyanızın bakım ve onarımı için servis isteyebilir , Profilo marka bir ürünün montajını tbakımını ve tamirini talep edebilirsiniz. Beyaz eşyalar, ankastre ürünler, klima ve televivizyon gibi tüm ürünlerin arıza, montaj ve bakım hizmetlerini Keçiören Profilo Servisi olarak bizden talep edebilirsiniz.

Profilo müşteri yetkilimizle görüşüp randevu aldıktan sonra belirlenen saat aralığında sertifikalı ve eğitimli teknik elemanlarımız adresinize gelerek problemlerinizi çözmenizde yardımcı olacaktır. Arıza kaydı oluşturduysanız ve evinize elemanımız geldşyse , uygulayacağı tamir işleminde değişmesi gereken parça, muhakkak orijinal bir yedek parçayla değiştirilir. 

Keçiören Profilo Servisi ustaları dakik çalışması ve işindeki titizliği ve yüksek verimli çalışma performansı ile hep göz onünde ve tercih edilir olmuştur.Uzman personelimiz kullanım kılavuzu okumanın önemini ve orijinal yedek parça kullanmanın eşyanızın ömrünü nasıl uzatacağını ve ısıtma sistemleri kullanırken dikkat edilmesi gerekenleri sizlerle paylaşır.

Keçiören Profilo Servisi tarafından yapılan doğru keşif ile size en uygun ısıtma veya soğutma sistemi, doğru noktalara kurulur. Herhangi bir Profilo marka eşyanız bozulduğunda artık üzülmenize gerek kalmaz. Çünkü on binlerce yedek parçadan oluşan maarka ekipmanları servisimizde mevcuttur.

1 yıl garantili parça değişimi yapılır. Ayrıca şunu da belirtelim, ilgi  göstererek aldığınız ve severek kullanmakta olduğunuz Profilo markalı beyaz eşya, klima ve televizyon modüllerinize mutlaka akım dengeleyici regülatör takınız. Elektrik sistemindeki ani yükselişleri veya düşmeleri dengeleyen bu cihaz, ürününüzün göreceği zararın da önüne geçer. Oldukca uygun maliyetlerle sahip olacağınız ergülatörler büyük masraflar yaşamanızı kesin olarak engeller

Keçiören Profilo Servisi ev veya iş yerlerinizde , ofislerinizde konteynerlerinizde, fbrikalarınızda yani her nerede olursa olsun iklimlendirme amacı ile kullandığınız klima cihazlarınızın da tamircisidir. Tamir müdahalelerimizle beraber bakım, montaj gibi t eknik bilgi ve beceri isteyen durumlarda da danışabileceğiniz, hizmet talep edebileceğiniz bir firmadır. 

Klima cihazları ısınma ve ortam soğutma ihtiyacımızı en iyi gideren ürünlerdir. Şunu belirtelim ki son yıllarda üretilen klimalar eski nesil ürünlere kıyasla daha verimli çalışmakta, oldukca zor elde edilen elektrik enerjisini daha az kullanmakta, doğaya zarar vermeyen gazkullanımı ile de çevreci tarafını ortaya koymaktadır.

 Klima üretimi yapan bir çok firmada olduğü gibi Profilo ürünleri de A ++ enerji sarfiyatında bulunmaktadır. Neredeyse bir ampul kadar elektrik yakan yeni tip ürünler yüksek faturalarla karşılaşmanızın da önüne geçer.

Bize, her koşulda 448 00 00 numaralı telefondan ulaşabilir, istek talep ve randevularınızı ayarlayabilirsiniz. Verilen süre zarfında ve gününde hizmet etmeye fazlası ile dikkat eden personellerimiz disiplinli ve perensipli çalışmaları ile de Profilo markasına yakışır bir hizmeti sizlere ulaştırmaktadır. Keçiören Profilo Servisi sadece bölgeye değil Ankara ilinin tüm ilçelerine etkili ve profesyonel tamir çözümleri sunmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!