Keçiören Lambert Servisi

Keçiören Lambert Servisi uzmanlaştığı kombi tamir & bakımı konusunda rakipsiz olduğunu her platformda ispatlamıştır. Yüksek başarı oranlı müdahaleleri ile markaya güvenerek satın alan ve kullanan tüketicilere en iyiyi sunmak için her dönem canla başla çalışmaktayız.

Bu çizgimiz kurulduğumuz günden beri bozulmamıştır ve asla bozulmayacaktır. Kombi bakımı, yedek parça ihtiyacı, aktif ve verimli kullanım gibi konularda destek almak için hiç vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetler çok önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey ekonomik olmak ve hızlı müdahale etmektir. Bir servis bu iki konuyu eksiksiz sunabiliyorsa başarılı demektir. Keçiören Lambert Servisiolarak biz de tüm personellerimizle bu amaç için mesai harcamaktayız. 

Bir mekana kombi alrken belli kriterlere uymak gerekir, mesela ortam için en verimli cihazı seçmek ilk kuraldır. Düşük kapasiteli ürün çok fazla gaz harcayacağı için ve belirli dinlenme sürelerini yakalayamayacağı için bütcenizde açık vermenize sebep olur.

Aynı şekilde; küçük bir mekana aşırı yüksek kapasiteli kombi takarsanız hem satın alırken fazla para ödersiniz hem de fazla fazla gaz yakmasına yol açarsınız. Keçiören Lambert servisi olarak tavsiyemiz yoğuşmalı kombi alırken de metrekareye ve kullanılan petek adedine göre seçim yapınız. Her eve veya iş yerine yoğuşmalı cihaz takılmaz.

Keçiören Lambert Servisi olarak ayrı bir tavsiyemiz de cihazı kullanmadan önce tanımanız ve kullanım kılavuzundaki tüm maddeleri dikkatlice ve eksiksiz okuyarak en doğru şekilde çalıştırmanızdır. Üstelik garanti kitapcığını da tasdikleterek ürünü ve dolayısı ile kendinizi de güvence altına almanız şarttır. Bu konu için Lambert yetkili servisileri ile iletişime geçmeniz doğru olacaktır.