Keçiören Lambert Servisi

Keçiören Lambert servisi sayesinde günün her saati kolaylıkla bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Lambert markalı kombinizde yaşadığınız her türlü probleme profesyonel bir şekilde yaklaşan güler yüzlü ekibimiz sayesinde hiç mağdur olmadan anında çözüme ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için Lambert markalı kombiler konusunda uzmanlaşmış ve sertifikalı eğitim almış olan ekibimiz 7-24 çalışmaktadır. Çağrı merkezimizi ve mail adresimizi internet sitemiz üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilir ve bize her ihtiyacınız olduğu an rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sizlere çok daha kaliteli ve hızlı bir hizmet verebilmek için sertifikalı eğitim almış, alanında uzmanlaşmış Keçiören Lambert servisi ekibimiz günün her saati yardım etmek için çalışmaktadır.

Ankara’da birçok semtte ve merkezde bulunan Lambert markalı kombi servisi sayesinde hiç mağdur olmadan rahatlıkla kombinizdeki en küçükten en büyüğe tüm problemleri çözmeniz oldukça kolay.

Aynı zamanda en iyi fiyat garantisi veren Keçiören Lambert servisi sayesinde gereğinden fazla ödeme yapmadan rahatlıkla kombinizin her türlü işlemini yaptırabilirsiniz.

Kombiniz ile alakalı herhangi bir problemde ya da yıllık rutin bakımlarda sizden kombinizin problemleri ile alakalı bilgi alınmaktadır. Bu sayede gereksiz işlemlerden ve fazla harcamalardan kaçınılmıştır.

Aynı zamanda bu bilgiler doğrultusunda kombinizde herhangi bir işlem yapılmadan önce Keçiören Lambert servisi ekibi sizlere fiyat bilgilendirmesi yapmaktadır.

Keçiören Lambert servisi sayesinde hangi işlem için ne kadar ödeyeceğinizin bilgisini önceden öğrenebilirsiniz.

Cihazınızda yaşayabileceğiniz en küçükten en büyüğe her problemi çözebilen uzman Keçiören Lambert servisi ekibi olarak rutin kontrolleri yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Özellikle kombinizin iç bölgelerinden su damlaması gibi durumlar oldukça tehlikeli olabilmektedir.

Elektrik ile çalışan kombinin iç bölgesinden su gelmesi hem size hem de bulundupu binanın tesisatına ciddi zararlar verebilir. Bu sebeple kesinlikle elle müdahale yapılmadan Keçiören Lambert servisi ile iletişime geçilmeli ve profesyonel bir yardım alınmalıdır.

Genellikle kombilerin altlarında ağzı açık boru bulunmaktadır. Bu boru genleşme tankının ömrü için oldukça önemlidir. Kombinizin altındaki ağzı açık borudan bazı durumlarda su gelmektedir. Bu gibi durumlar genleşme tankınızın zarar gördüğü ya da kullanım süresinin dolduğu anlamına gelmektedir.

Genleşme tankınızın değişimi ya da temizlenmesi için profesyonel eğitim almış olan uzman Keçiören Lambert servisi ekibimiz ile iletişime geçmelisiniz. Bu sayede genleşme tankınızın değişimi ve tekrar monte edilmesi en doğru şekilde yapılır.

Sizler için yedek parça stoğu bulunan Keçiören Lambert servisi sayesinde hak ettiğinden daha fazla ödeme yapmadan kolaylıkla kombinize en uygun yedek parçaları kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Aynı zamanda montaj ve tamir hizmeti de veren Keçiören Lambert servisi; genleşme tankı, ana kart, oda termostatı, üç yollu parça ve daha birçok parçanın kurulumunu da gerçekleştirmektedir.

Bu sayede el değmeden profesyonel Keçiören Lambert servisi tarafından kombinizdeki ihtiyaç olan parçaların değişimini sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!