Keçiören İndesit Servisi

Keçiören İndesit Servisi olarak şunu önemle belirtmek isteriz ki servis hizmetinin başarılı ve etkili bir şekilde gelişmesi önemli bir husustur. Garantili servis hizmeti, işin uzmanlarının tercih edilmesi ve sertifikalı elemanların tercih edilmesi, servis hizmetinde başarının anahtarıdır

Beyaz eşya, klima ve kombi gibi önemli cihazların servis işlemleri önemlidir. Kombiler, özel donanımlı mühendisler tarafından çizilen projelerle montajı gerçekleştirilir. Havalandırma kısımları ihmal edilmemelidir.

Yeni nesil yoğuşmalı cihazlar tercih edilmelidir. Proje çizimi onayı da gerekli olan durumlar içerisindedir. Bu konuda uzman olan Keçiören İndesit servisi, kış aylarından önce yapılması gereken bakım işlemlerini, kısa zamanda gerçekleştirmektedir.

Klima montajında yer tespiti, montaj ve mekana göre model seçimi, önemli bir husustur. Orjinal klima gazı kullanmak önemli bir husustur. Klima kompresörünün gazı eksilirse, kompresör bozulabilir. Bu nedenle, gaz eksilmesi durumunda hemen servisimizi arayabilirsiniz.

Ehil olan ve kısa zamanda çözüm üreten sertifikalı servisimiz, filtre, toz ve polen temizliğini de gerçekleştirmektedir. Yaz aylarında klima sıkıntısı çekmemek için, yaz aylarından önce klima bakımı işlemleri ihmal edilmemelidir.

Garantili bakım hizmeti ve orjinal yedek parça hizmeti veren Keçiören İndesit Servisiisimli işletmemiz, günün her saatinde hizmete hazırdır.

Keçiören indesit servisi olarak dünyada milyonlarca evde kullanılan indesit marka beyaz eşya cihazlarınızın bakım ve onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız.

Keçiören semtinde bulunan müşterilerine kusursuz hizmet sunan firmamız, bu hizmeti garantili ve ekonomik olarak yapmaktadır. Her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

İndesit marka beyaz eşya cihazlarından olan çamaşır makinelerinde bazen deterjan konan çekmecelere su kaçmaktadır. Bunun sebebi ise muhtemelen suyun basıncıdır. Yapmanız gerek şey ise makineye gelen su basıncının düşürülmesidir.

Ancak bazen çekmece yerine tam oturmadığından da bu tip sorunlar meydana gelebilir. Bu durumu da göz önüne alarak çekmecenin yerine tam olarak oturduğunun da kontrol edilmesi gerekmektedir.

Keçiören indesit servisi olarak indesit marka tüm beyaz eşyalarınız için tamir, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Geniş servis ağı ve gezici servislerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Mutfaklarınızda çok kullanılan cihazlar olan buzdolabı ve fırınlarınız mümkün olduğunca yan yana konulmamalıdır. Çünkü biri ısı veren diğeri de soğutan cihazlar olduğundan zamanla birbirlerini etkileyerek arıza durumları ortaya çıkarabilirler. Keçiören indesit servisi olarak tavsiyemiz bu yöndedir.

Ayrıca buzdolabınız soğutmuyor ve 4 -5 saniyede bir çıt çıt ses çıkartıyor ise muhtemelen kompresör arızalı demektir. Sizin müdahale edeceğiniz bir durum olmadığından derhal Keçiören indesit servisi ile bağlantı kurarak sorununuzdan garantili olarak kurtulabilirsiniz.

İndesit marka beyaz eşya cihazlarınızın arka bölümleri mutlaka havadır olmalıdır. Duvara sıfır yanaştırılarak konmamalıdır. Çünkü motor bölümleri arka tarafta olduğundan yeterli hava sirkülasyonu olmazsa motor aşırı ısınıp zaman içerisinde arızalanabilir. Keçiören indesit servisi olarak tavsiyemiz mutlaka cihazlarınızı havadar bir yere koymanızdır.  

İndesit marka Çamaşır makinesi veya bulaşık makinelerinizde açma ve kapatma düğmelerinde sorun var ise sorun muhtemelen ana kartta bağlı olan potlarda veya potların bağlantılarında demektir. Ayrıca kapak kısmında su geliyor ise körük lastiği bozuktur veya körük lastiğini tutan çember teli yerinden çıkmış demektir.

İşte tüm beyaz eşya sorunlarında yaşayacağınız arızalarınızda Keçiören indesit servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek sorununuzu bildirdikten sonra gezimi servisimiz hızlı bir şekilde adresinize yönlendirilir ve sorununuz garantili olarak çözülür.

Her zaman yaptığı hizmetlerde çözüm odaklılığı kendisine vizyon edinen Keçiören indesit servisi, bu konuda müşterilerinden de takdir almıştır. Ayrıca, çalışanlarımıza da her türlü seminer ve eğitimler verilmektedir. Güncel teknolojik gelişmeler konusunda da eğitilen personellerimiz konusunda uzman teknisyenlerden ve mühendislerden oluşmaktadır.

AR-GE çalışmaları ile de bölgesinde parmakla gösterilen bir firma ve teknik servistir. Laboratuvar ve atölyesinde kapsamlı çalışmalar yapan ekibimiz sektör kullanılan pek çok yeniliğe de öncülük yapmıştır.

İndesit marka beyaz eşya cihazlarınızın her türlü sorununda günün her saati ulaşabileceğiniz garantili ve kaliteli hizmet sunan tek teknik servistir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!