Keçiören Hotpoint Servisi

Keçiören Hotpoint Servisi

Keçiören Hotpoint servisi, hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın tamiratı ve başka sorunları için alanında uzman çalışanları ile kaliteli hizmet sunma konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Keçiören semtindeki müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile bölgede en çok tercih edilen ve takdir edilen bir servis konumundadır. Yapmış olduğu hizmetlerin arkasında garanti vererek duran Keçiören Hotpoint servisi, hizmetlerinden sonra da müşterileri ile bağlantılarını koparmamaktadır.

Beyaz eşya cihazları elektronik ve akıllı cihazlar oldukları için arıza durumlarında alalade ellere bırakılmamalıdır. Bu durum hem cihazınızın dönülmez yeni arılar vermesine sebep olabileceği gibi cihazınızın garantisinin de bitmesine sebep olabilir.

Keçiören Hotpoint servisi olarak bu konuya çok dikkat etmekteyiz ve çalışanlarımızı Hotpoint marka beyaz eşya cihazları konusunda uzmanlaşmaları için her türlü eğitim ve seminerlere katılımlarını sağlamaktadır.

Keçiören Hotpoint servisi kendisine misyon ve vizyon olarak her zaman müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

Yapmış olduğumuz her tamir ve bakımın arkasında olduğumuzu kanıtlamak adına işlemlerden sonra 1 yıl garanti vermekteyiz. Bu süre zarfında aynı parça tekrar sorun çıkarırsa Keçiören Hotpoint servisi olarak derhal sorgusuz ve sualsiz yenisi ile değiştirmekteyiz.

Beyaz eşya cihazları olan çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi kullanmadan önce mutlaka takacağınız prizin topraklama hattının olmasına dikkat edilmelidir.

Topraklama olmayan prizler sorun çıkardığında hem cihazınıza hem de tesisatınıza büyük ve geri dönülmez zararlar verebilir.

Buzdolabınız soğutmuyor ve 4 – 5 saniyede bir çıt çıt sesi geliyor ise muhtemelen kompresör bozulmuş demektir. Motor çalışıyor ama cihaz soğutmuyor ise sorun yine muhtemelen kompresördendir. Tüm bu sorunlarınızın giderilmesi Keçiören Hotpoint servisi çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

İlgili birimlerimiz gezici servisimize haber vererek en hızlı şekilde sorununuzun çözümü için Keçiören Hotpoint servisi çalışanları harekete geçecektir.

Buzdolaplarınızda iç lambanın önüne asla yiyecek veya başka bir ürün koymayınız. Çünkü aydınlatmanın önünü kapatacağından istediğinizi bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Hızlı tüketimi olan yiyecekleri dolabınızın ön taraflarında muhafaza edin.

Teknik servisimize danışmadan ve destek talebinde bulunmadan asla işlem yaptırmayın. Çünkü Keçiören Hotpoint servisi bol yedek parça stoğu, ekonomik fiyatları, gezici servisi, nöbetçi personelleri, geniş servis ağı gibi konuları kendisine ilke edinmiş kurumsal bir teknik servistir.

Ayrıca yeni aldığınız Hotpoint marka beyaz eşya cihazınızın kurulumu, garanti başlangıcı gibi işlemleri için mutlaka Keçiören Hotpoint servisi ile irtibata geçmeniz tavsiye edilmektedir. 

Her zaman kurumsal kimliğinin bilinci ile hareket eden bu anlamda Keçiören müşterilerine garantili hizmet sunan servisimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayrıca bölgede hizmet veren tek TSE belgeli ve ISO9001 belgeli teknik servistir.

Aldığı bu belgelerin hakkını vermeye çalışan ve asla kaliteden ödün vermeyen Keçiören Hotpoint servisi bu konuda sürekli olarak çalışanlarını da eğitmektedir.

Keçiören Hotpoint Servisi olarak ilk önce çalışkan ve hızlı bir servis işletmesi olduğumuzu söyleyebiliriz. Hotpoint markası İndesit ve Ariston markası ile birlikte üretilen modelleri ile Türkiye’de ve dünyada çok fazla kişi tarafından tercih edilen ve kalitesi ile de kendisini ispatlamış olan bir markadır.

Marka kalitesi ve bilinirliğini servis alanında da hayata geçirmeyi başarmış olan Hotpoint markası, bugün Türkiye’de birçok servis bayisi ile müşterilerine sattığı Hotpoint ürünlerinin bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de yaygın servis ağının bir bayisi olarak kurulan ve uzun zamandan beri yüksek performans ve başarılı çalışmaları ile dikkat çeken servislerinden olan Keçiören Hotpoint Servisi, Keçiören ve civarda bulunan ve Hotpoint markası altında üretilen ürünleri kullanan müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

Müşterilerinin sahibi olduğu Hotpoint marka ürünlerin bakım ve onarımını gerçekleştirerek bu ürünlerin yıllarca sorunsuz olarak kullanılmasını sağlayan Keçiören Hotpoint Servisi uzman kadro ve deneyimli personele sahiptir.

Keçiören Hotpoint Servisi tarafından etkili ve son teknolojiye teknik alet ve teçhizat ile en etkin servis yöntem ve tekniklerini kullanarak verilen tamir hizmetleri müşterilerinin memnuniyetini garanti etmektedir.

Keçiören Hotpoint Servisinin garantili ve ücretli hizmetlerini almak için servis telefonlarını aramanız ve cihazlarınız ile eşyalarınızın sorununu bildirmeniz yeterli olmaktadır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!