Keçiören Ferroli Servisi

Keçiören Ferroli Servisi olarak kalitesini dünyaya ispatlamış, ürünlerinde dayanıklılığı sağlam yapısını ve kolay kullanımını ön planda tutan, bol ve geniş servis ağı ile arzu edilen gün ve saatte servis vermeyi başaran Ferroli markasının Keçiören bölgesinin bir kolu olarak sizlere uzun yıllardır hizmet etmekteyiz.

Keçiören Ferroli Servisi
Keçiören Ferroli Servisi

Ferroli marka kombi şofben ve klima cihazları uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen dayanıklı ve kaliteli ürünlerdendir. Ferroli marka ürünlerinizi her yıl düzenli olarak bakımını yaptırdığınız ve kullanım kılavuzundaki uyarıları dikkate aldığınız takdirde uzun yıllar verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ferroli marka ürünlerinizin montaj, arıza ve bakım-onarım gibi her türlü ihtiyacınızda Keçiören Ferroli Servisi hizmetinizdedir. 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Müşterilerimizin her türlü şikâyet ve taleplerine en kısa zamanda ve hızlı bir şekilde çözüm üretmek görevimizdir.

Firmamız aracılığı ile yapılan tamir ve bakım işlemleri sonrası ürünleriniz 1 yıl boyunca firmamızın garanti kapsamındadır. Keçiören Ferroli Servisi tarafından yapılan ürünlerinizin tamirinde kullanılan yedek parçalar orjinaldir.

Keçiören Ferroli Kombi Servisi

Keçiören Ferroli Kombi Servisi ustalarına kombi cihazlarınızın periyodik bakımlarını yaptırmanız ürünlerinizin ömrünü uzatacağı gibi daha verimli çalışmasını sağlar. Bu bakım işlemi sırasında kombi yanma odalarının temizliğine özen gösterilmesi kombinizin daha rahat ateşleme yapmasını ve buna bağlı olarak da daha verimli çalışmasını sağlar.

Tesisat ve Petek Temizliği

Bunun dışında tesisat ve petek temizliğinin de kimyasallar ve bol su ile yapılması önerilir. Bu işlemlerin düzgün bir şekilde yapılması sonucunda ısı verimliliğiniz artacaktır.

Ferroli kombilerdeki ana kart arızaları da günümüzde sıklıkla yaşanan sorunlardandır. 

Keçiören Ferroli Servisi atölyelerinde kartın üzerindeki devrelerin değiştirilmesi ve ayrıca kombinize regülatör taktırmak suretiyle de bu problemden kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve tüm problemlerinizle ilgili olarak servisimizi arayabilirsiniz. İlgili personellerimiz sizlere bu konuda gerekli açıklamayı yapacak ve arzu ettiğiniz taktirde yardımcı olacaktır.

Keçiören Ferroli Servisi ile iletişime geçip servis çağırmadan önce kombinizi kontrol etmenizde fayda vardır. Belki su seviyesi düşmüştür, veya gaz vananız kapalı olabilir, peki sigortanız açık mı? Veya pirize elektrik geliyor mu?  

Böyle basit kontrollerle servis çağırmadan, mağduriyet yaşamadan küçük sorunları giderebilir, çalışmayan ve canınızı sıkan kombinizi çalışır duruma getirebilirsiniz. 

Kombilerde 195-253 V voltajda standart belirlenen değerlerdir. Voltaj bu aralığın dışına çıkıyorsa cihazınız sürekli arızaya geçeceğinden verim almanız da imkânsız hale gelecektir. Keçiören Ferroli Servisi ekibimiz size regülatör temini sağlayacak ve voltaj dalgalanmalarından etkilenmemeniz adına gerekli desteği sağlayacaktır.

Keçiören Ferroli Servisi telefon ile destek vererek de sizlere destek olmaktadır. Ufak problemleri uzaktan yönlendirerek halledebilen ekiplerimiz ciddiyet arz eden durumlarda anında yanınıza gelerek sorununuzu sonlandırmaktadır.

Keçiören Ferroli Servisi dünyanın tercih ettiği Ferroli markası kombi ve şofbenleri tercih eden Keçiören sakinlerine yılın 365 günü aralıksız bakım ve onarım hizmeti sunan bir firma olarak öne çıkmaktadır. Sizlere sağladığı bakım ve onarım hizmetleri firma teknisyenlerimiz cihazınızda hiçbir sorun kalmadığından emin oluyor.

Üstelik müşteri kaydı oluşturarak sene içerisinde yıllık bakım talebinizi de aksatmadan karşılıyor. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini daima önde tutan firmamız günün her saati rahat ulaşılabilir oluşu ile de fark yaratıyor.

Ferroli markasının özellikle kış günlerinde yoğun bir şekilde kullanılan kombileri oldukça kullanışlıdır. Hem evlerde hem de işletmelerde Ferroli marka kombiler yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Yıllık bakımları düzenli bir şekilde yapıldığında Ferroli kombilerden tam kapasitede verim almak mümkün olmaktadır.

Keçiören Ferroli Servisi teknik ekibimiz arzu ettiğiniz takdirde kombileriniz için yıllık bakım hizmetini sağlamaktadır. Üstelik herhangi bir parça değişimi söz konusu olduğunda orijinal Ferroli yedek parça kullanmakta ve cihazınızı ilk günkü performansına kavuşturmaktadır.

Kombiler konusunda pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela kombinin sıcak su sağlamamasına ilişkin bir takım şikâyetler alabiliyoruz. Suyu açtığınızda cihaz yanıyor ancak sıcak su sağlamıyor ise ısınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine karışıyor olabilir.

Ayrıca sıcak su hattına başka bir yerden su da karışıyor olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Cihazınızdaki sıcak su aksamlarında bir problem meydana gelmiş olabileceğinden sizlere Keçiören Ferroli Servisi teknik birimlerimiz gerekli desteği vakit kaybetmeden vermektedir.

Şofben Servisi

Kombiler gibi şofbenler konusunda da müşterilerimizden bir takım teknik destek talepleri alabiliyoruz. Mesela şofben açık olduğu halde devreye girmediğine dair şikâyetler bizlere gelebiliyor. Şofben devreye girmiyor ise voltaj kaynaklı bir sorun ortaya çıkmış olabilir.

Keçiören sakinleri bizlere günün 24 saati Ankara için tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirler. İso 9001 belgeli olan Keçiören Ferroli Servisi firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca firmamız Keçiören sakinleri herhangi bir şekilde mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktadır.

Bu anlamda gece gündüz demeden müşterilerinin taleplerine bekletmeden cevap vermektedir. Telefonla ya da online destek gibi imkânlar da sunan firmamız kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Ferroli kombi ve şofbenlerinizde yaşayacağınız her tür sorunda müşteri hizmetlerimize bağlanabilir ve beklemeden anında yardım alabilirsiniz.