Vestel Servis Çankaya

Keçiören Demirdöküm Servisi

Keçiören Demirdöküm Servisi olarak tavsiyemiz ;  kombi klima şofben gibi eşyaları alırken, hem ürün hem de ürünün sonraki hizmet garantisi dikkate alınmalıdır.

Keçiören Demirdöküm Servisi
Keçiören Demirdöküm Servisi

Servisimiz size bu konuda destek verirken markanın tüm ürünleri ise personelimiz tarafından tanınmakta ve her ürün ile alakalı olarak sizlere merak ettiğiniz sorular hakkında yardımcı olunmaktadır.  Keçiören Demirdöküm Servisi personel eğitimi ve ürün bilgisi konularında azami hassasiyet gösteren bir servis merkezidir.

Keçiören Demirdöküm Servisi çatısı altında görev yapan tüm ekibimiz profesyonel ve gerekli teknik donanıma sahip olduğu için hem güvenliğinizi sağlamakta hem de ürünlerinizin sorunlarını vakit kaybetmeden çözecektir. Keçiören Demirdöküm Servisi olarak hizmet verdiğimiz müşterimizin güvenlikleri ve aldıkları hizmetten memnun olmaları her zaman ön planda tutulmaktadır.

Böylelikle daha iyi hizmet alabilmek için bizleri arayabilir, herhangi bir şikâyetiniz olduğunda da paylaşabilirsiniz. Her tülü öneri ve görüşlerinizin bizler için önemli olduğunuz söylemek isteriz.

Keçiören Demirdöküm Servisi, kombi klima ve şofben bakımlarınızı gözünüz asla arkada kalmadan ve güven duyarak yaptırabileceğiniz seçkin işletmelerin başında gelir. İnsan sağlığı ve can güvenliği bizim için tartışılmaz konulardandır. Bu sebeple yüksek güvenlikle ve tam donanımla hizmet etmekte ve yaptığımız işlemleri de sadece bu hususu dikkat alarak tamamlamaktayız.

Servisimizde çalışan tüm personelimiz hizmet verdikleri ürünlerin tüm yeniliklerini takip etmekte ve böylelikle montaj yaparken, onarım ve bakım işlemini gerçekleştirirken daha kolay ve hızlı hizmet verebilmektedir.

Bir ürün hakkında bilgili olmak demek o ürünü tam kapasite ile ve sorunsuz olarak yıllarca kullanabileceğiniz anlamı taşır.Kombi ve şofben gibi doğal gaz ile çalışan cihazlar mutlaka kullanım kılavuzları dikkatlice okunarak kullanılmalı, oradaki maddelere sonuna kadar riayet edilmelidir. Unutmayınız ki bilinçsiz ve yanlış kullanım arızaya sebep olur, bu da aile bütcemizin zorlanmasına ve hatta açık vermesine sebep olabilir.

Aynı şekilde klimaların da bilinçli ve doğru kullanımı şarttır.

Klima Servisi

Kimyasal bakımı yapılmayan Demirdöküm klima cihazları sağlık sorunları yaşamanıza ve hatta hoş olmayan durumlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu konuyu önlemek için de Keçiören Demirdöküm Servisipersonelleri ile iletişime geçebilirsiniz.Kimyasal bakımı ve temizliği yapılan klimalar sizlere hiç problem yaşatmadan uzun yıllar sağlıklı kullanım yolunu açacaktır.

Aynı şekilde klimaların da bilinçli ve doğru kullanımı şarttır. Kimyasal bakımı yapılmayan Demirdöküm klima cihazları sağlık sorunları yaşamanıza ve hatta hoş olmayan durumlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu konuyu önlemek için de Keçiören Demirdöküm Servisipersonelleri ile iletişime geçebilirsiniz.Kimyasal bakımı ve temizliği yapılan klimalar sizlere hiç problem yaşatmadan uzun yıllar sağlıklı kullanım yolunu açacaktır.

Demirdöküm markasının ısınmaya ve soğumaya yönelik ürünlerin periyodik bakımları, dönemsel çalışmadan kaynaklı arıza çözümleri, yedek parça değişimi ve özellikle orijinal parça değişimi için Keçiören Demirdöküm Servisi olarak destek vermekteyiz. Tüm bu işlemleri en kısa sürede yaparak sizlere en hızlı çözümleri üretmek için gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Hemen temas kurmak ve randevu almak isterseniz bize 448 00 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Keçiören Demirdöküm Servisi her konuda yenilikci ve öncüdür ; bu sebeple mobil pos cihazlarımızı tüm rakiplerimizden önce servis araçlarımıza entegre ettik. Dilerseniz nakit , isterseniz kredi kartınız vasıtası ile pos cihazlarımızdan yapılan işlemlerin ücretini ödeyebilirsiniz. Keçiören bölgesi sakinleri ile her zaman seviyeli ve mesafeli ilişkiler içinde olan firmamız Demirdöküm markasına yakışır hizmet sunmaya devam etmektedir.

Keçiören Demirdöküm Servisi firmamız Ankara ilimizin en köklü Demirdöküm bakım onarım firmalarından birisidir. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile gün ve saat fark etmeksizin Keçiören sakinlerine yardımcı olmaktayız. Ankara ilimizin kalabalık yaşam alanlarından biri olan Keçiören ve çevresinde Demirdöküm oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen markalardandır.

Bu denli yoğun bir kullanımı bulunan cihazların yıllık bakımı, parça montajı ya da onarımı da mutlaka alanında uzman köklü bir firma tarafından yapılmalıdır. Bu konuda sizlere kapsamlı bir şekilde yardımcı olmaktayız.

Yerinde bakım onarım yapabildiğimiz gibi donanımlı atölyemizde de arıza onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız. Gezici servis araçlarımız ile sizlere hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmıyor gece ya da gündüz fark etmeksizin Keçiören Demirdöküm Servisi kalitesinden taviz vermeden işlemlerimizi sonlandırmaktayız.

Kombi Servisi

Demirdöküm kombiler sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı giderdiğimiz cihazlardan bir tanesidir. Kombiler konusunda da farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Kombilerin performansını etkileyen durumlardan birisi kombi gaz kaçağı ya da kombi elektrik kaçağıdır.

Kombi gaz kaçağı var ise hızlı bir şekilde müdahale edilmelidir. Aksi halde cihazınızdan verim almanız imkânsız olacaktır. Cihazınıza elektrik gitmiyor ise elektrik bağlantılarını ve sigortayı mutlaka kontrol edin. Ancak elektrik akımı var ve cihazınız çalışmıyor ise ana kartta bir arıza meydana gelmiş olabileceği için Keçiören Demirdöküm Servisi olarak sizlere hızlı bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Kazan Servisi

Kazanlar Demirdöküm markasının en çok tercih edilen cihazlarıdır. Kazanlarda da pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela terleme olması sık görebildiğimiz durumlardandır. Kalorifer kazanını kalorifer odası içerisine rüzgâr almayacak şekilde konumlandırmak gerekir.

İzolasyon da bu noktada önemlidir. Terleme durumu kazanlarda çok düşük sıcaklık ayarında çalıştırma nedeni ile çıkabilir. Kazan termosifon arızası, kazan su basınç arızası gibi durumlarda da vakit kaybetmeden Keçiören Demirdöküm Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilir ve uzman desteği alabilirsiniz.

Şofben Servisi

Şofbenler 24 saat aralıksız sıcak su ihtiyacını gideren oldukça kullanışlı cihazlardır. Şofbenler konusunda bize gelen arızalardan bir tanesi şofben devreye girmiyor sorunudur. Eğer Demirdöküm şofbeniniz devreye girmiyor ise voltaj sorunu olabilir.

Voltaj ölçülmeli ve 195-253 V arasında bir değerde olduğundan emin olunmalıdır. Eğer voltaj sorunu rutin bir hal almış ise regülatör kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Regülatör kullanımına dair gerekli bilgiyi Keçiören Demirdöküm Servisi teknisyenimiz sizinle paylaşacaktır.

Keçiören sakinleri günün 24 saati bizlerden diledikleri an teknik destek alabilirler. Ayrıca donanımlı atölyemizde her türlü orijinal Demirdöküm yedek parça bulunmaktadır. Bu anlamda bir parça ihtiyacı olduğunda Keçiören Demirdöküm Servisi teknisyenimiz sizlere bunu orijinal olarak sağlayacak ve montajını gerçekleştirecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!