Keçiören Bosch Servisi

Keçiören de bulunmakta olan Keçiören Bosch servisi sizlere Bosch markaları cihazlarınız arıza sebepleri ve çözümlerini sıralamaktadır.

Keçiören Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Keçiören Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimize beyaz eşyalarınız da görebileceğiniz bazı sorunları ve çözümleri sıralamaktayız.

  • Buzdolabında veya dondurucu bölmesinde ki sıcaklık çok soğuk bu sorunun sebebi sıcaklık çok düşük ayarlanmıştır yapmanız gereken ise daha sıcak bir sıcaklık seçmeniz olacaktır.
  • Buzdolabı çalışıyor ama soğutmuyor bunun sebebi dolanınız kapı fitillerinin eskimiş olması ısı kaybına neden olur. Kapı fitilleriniz eskimiş ise değiştirmeniz gerekir değiştirdiğiniz taktirde buzdolabınız normal soğutma seyrine geçecektir.
  • Bulaşık makinesi çalışmıyorsa yapmanız gereken ilk önce fiş prize doğru takılmış mı,  bulaşık makinenizin bağlandığı prizin sigortası yada ana sigortası atmış mı,  şu giriş musluğu açılmış mı, su geliyor mu, makinenizin açma-kapama tuşuna basılmış mı, makinenizin kapısı iyice kapanmış mı, süzgeçlerde tıkanıklık var mı, makine tuzu, parlatıcısı ve deterjanı gerekli şekilde konuldu mu ?

Öncelikle beyaz eşyalarınız da yukarıda bulunmakta olan talimatları uygulayınız yine de olumlu bir yanıt alamıyorsanız Keçiören Bosch firmalarımızla iletişime geçerek firmamızdan servis talep edebilirsiniz.

Keçiören Bosch Klima Arızaları

Keçiören Bosch Servisi olarak sizlere Bosch klimalarınızda karşılaşabileceğiniz bazı arızaları ve bu arızaların anlamını ve çözümlerini sunmaktayız.

Klimanızın iç ünite oda ısı sensörü arızalı ise bunun sebebi Bosch klimaiç dış ünite ara kablosu kopuk ya da bağlı değildir.

Klimanızın ışığı yanıp sönüyorsa, bu tür bir kesinti sıcak havanın birkaç dakika için de rahatsızlık durumuna yol açtığı anlamına gelmektedir.

Klimanızın dış ünite devreye girmiyorsa yapmanız gereken, Klimanızın kumandaayarı yanlış olabilir. Yapmanız gereken klima kumanda sıcak ayarına bakmanız olacaktır.

Tüm bunları kontrol etmenize rağmen bosch klimanız halaçalışmıyorsa klimanızın arızası için Keçiören Bosch Servisi firmamızda iletişime geçipteknik servis talep etmeniz gereklidir. 

Keçiören Bosch Kombi Arızaları

Kombinizin kullanım ömrü bakımı kombi servisi tarafından yapılmakta olan bakım sayesin de uzamaktadır. Patlama, gaz sızıntısı, gaz birikimi, sık sık arızalanma gibi sorunları önlemek için yapılmaktadır.

Zamanında yaptırmış olduğunuz kombi bakımları gaz tasarrufu yapar ve faturanızın daha az gelmesini sağlar.

Bosch markalı kombilerinizin bakımı ve arızaları için Keçiören Bosch servisi firmalarımızla iletişim sağladığınız da daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Keçiören Bosch Şofben Arızaları

Keçiören Bosch Servisi olarak sizlere Bosch şofbenleriniz de görebileceğiniz bazı sorunlardan bahsetmekteyiz.

Şofbeniniz suyu az akıtıyorsa bu durumun sebepleri;

  1. Şofbeniniz fiskiyesinin delikleri çok büyükolması olabilir.
  2. Şofbeniniz kademe anahtarı arızalanmış olabilir.
  3. Şofbeniniz ısıtıcılar kireç kaplamış olabilir.
  4. Şofbeniniz ısıtıcılardan birine enerji gelmemiş olabilir.
  5. Şofbeniniz su basıncı ile çalışan siviclerden birisi arızalanmış olabilir.

Bunları yapmanıza rağmen olumlu bir sonuç alamıyorsanız eğer Keçiören Bosch Servisi firmamızla iletişim sağlamanız ve firmamızdan yardım almanız gereklidir.

Keçiören Bosch Servisi günümüz şartlarında hayatımızın vaz geçilmez ürünleri olan Bosch markalı kombi klima beyaz eşya şofben ve diğer elektrikli aletleriniz için size özel, ayrıcalıklı, ekonomik ve hızlı servis hizmetleri sunmaktadır.

Beyaz eşyada kendini kanıtlamış bir marka olan Bosch, bu konuda fark yaratan kalitesiyle diğer markalardan hep bir adım önde olmanın gururunu yaşamaktadır. Yaygın servis ağıyla beyaz eşyalarınızın her türlü bakım, onarım, montaj ve diğer işlemleri itinayla yapılmaktadır.

Ankara ilinde faaliyet gösteren Keçiören Bosch Servisi, sürekli eğitim sürecinde ve sürekli gelişen profesyonel ekibiyle 7/24 hizmet sunmaktadır. Servisimiz öncelikle buzdolabıçamaşır makinesi vebulaşık makinesi gibi bütün beyaz eşyalarınızın ve küçük ev aletlerinin kullanım kılavuzunu dikkatli bir şekilde okumanızı ve talimatlara harfiyen uymanızı şiddetle tavsiye etmektedir.

Bütün dikkatli kullanıma karşın oluşan arıza ya da benzer durumları servisimiz büyük bir itina ile gidermekte, problemin tekrar yaşanmaması için hiçbir ayrıntıyı atlamamaktadır. Aynı şekilde kombi ve klima kullanımının da esalarını ve kullanım talimatlarını bilmenizde büyük fayda vardır.

 Bütün Bosch Eşyalarınızda Orijinal Ürünler Kullanın

Servisimiz, kullandığınız bütün Bosch beyaz eşya ve küçük ev aletlerinizde, uzun kullanım ömrü açısından tamirat esnasında orijinal parça  kullanılmasını takip etmenizi önermektedir.

Örneğin elektrik süpürgesinde orijinal toz torbası kullanılmalı, klimalarda uzman servisimiz tarafından orijinal bir şekilde gaz dolumunun yapılmasına dikkat edilmelidir. Her zaman randevu alabileceğiniz çalışma sistemiyle hizmetinizdeyiz.

Keçiören Bosch Servisi sıcak su elde etmenin ve ısınmanın en kolay yolu olan kombi ve şofben ürünlerinize de profesyonel elemanları yardımı ile kusursuz bir bakım, onarım ve montaj hizmeti vermektedir.

Gövdesinde ısınma olan bir kombi, bacası çekmeyen şofben ve bunun benzeri sorunlar çıkaran ürünleriniz hayatımızı zorlaştırır, yaşam standartımızı düşürür. Bu anlarda unutmayınız ki size destek olacak bir Bosch ekibi vardır.

Beyaz eşya da da dünya çapında sevilen bir marka olan Bosch her türlü tambilci olduğunuz konu hakkında iratı eğitimli personelleri ile eksiksiz olarak tamamlamaktadır.

Su kaçıran çamaşır makinası, buzluğu donmayan bir buzdolabi, lekeleri ve yemek artıklarını iyi temizlemeyen bir bulaşık makinası da olumsuzluklara yol açar ve canımızı sıkar. Hiç endişelenmeyin; 0312 448 00 00 numaraları hattımızdan şikayetci olduğunuz konu hakkında bilgi alabilir, eğer gerekiyorsa da ekip isteyebilirsiniz. 

Keçiören Bosch Servisi tüketici dostu çalışmaları ile her zaman memnun bırakmış ve yeni müşteriler kazanmamıza referans olmuştur.