Keçiören Beko Servisi

Beko markası, elektronik eşya üretiminde öncü bir isimdir ve dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Cihazları ilk günkü performansları ile kullanabilmek adına kaliteli bir servisdesteği almak her zaman ihtiyaçtır.

Bu anlamda firmamız Keçiören Beko Servisi olarak alanında uzman ve eğitimli bir ekip ile servis hizmetinin en kalitelisini Beko markasına yakışır şekilde Keçiören sakinlerine sunuyor. Disiplinli ve hızlı çalışmaları ile bölge halkı tarafından sevilen ve sayılan ekiplerimzi müdahalelerindeki başarı ve yüksek seviyedeki iş bitirme performansları ile de dikkat çekmektedir. 

Servis hizmetinde güleryüz, dakik olma, verilen sözü tutma ve iyi işcilik sunmak esastır. İşletmemiz bu özelliklere tamamı ile haizdir. Bekoürünlerinizi güven içinde ve gönül rahatlığı içinde teslim edeceğiniz bir firma olan Keçiören Beko Servisi alanındaki rakipsizliğini her platformda kanıtlamıştır, ilerleyen zaman içinde de kanıtlamaya devam edecektir.

Beko markalı çamaşır ve bulaşık makinasıbuzdolabı,, televizyonklima şofben ve kombi gibi birçok elektronik cihaz için bakım ve onarım hizmetlerini firmamızdan almak mümkündür. Tüm parça değişimleri için orijinal ürün temini sağlanır. 

Klima ve kombi bakımlarında en iyi teknikler uygulanmakta ve bu sayede cihazlar arızalanmalara karşı koruma altına alınmaktadır. Klimalar için her zaman orijinal gaz kullanımı sağlanır. Bu işte uzman olan kişiler tarafından monte ve demonte işlemleri tamamlanır. 

Klima ile ilgili ne tarz sorun yaşarsanız yaşayın, çözümü için mutlaka bizi arayın. Teknik elemanlarımız parça değişimi, genel temizlik, kimyasal bakım, yer değişimi gibi konulardaki hünerlerini sizlere de gösterecektir.

Beko markalı tüm elektronik cihazlarda oluşabilecek arızalara karşı servis ekibimiz deneyim sahibidir. Kısa sürede ve yerinde yapılan uygulamalar ile arızalanmalar giderilir. Cihazların hasar tespiti sonrasında onarım için yapılması gerekenler adım adım uygulanır.

Artık Beko markalı tüm elektronik cihazlarınız için güvenilir bir servis firmasına sahipsiniz.Keçiören Beko Servisi beyaz eşya tamiri ile de Keçiören bölgesi sakinlerinin hizmetindedir.

Program hatası gösteren çamaşır makinası, bardakları ve tabakları kirli bırakan bulaşık makinası, yiyecekleri donduran veya soğutmayan bir buzdolabı sahibi iseniz ve bu durumlardan şikayetci iseniz hemen 448 00 00numaralı telefonumuzu arayıp, sorun hakkında kısa bilgi veriniz.

Kaydınızı açacak olan personelimiz anında size yakın olan ekiplere bilgi vererek hızlı ulaşım sağlayacak ve göz açıp kapayıncaya kadar geçen sürede tamir işleminizi bitirecektir. Keçiören Beko Servisi zengin yedek parça stoğu ile de tüm modeller için ihtiyaç duyulan malzemeyi anında temin etmenizi de sağlamaktadır.