Keçiören Baymak Servisi

Keçiören Baymak servisi Baymak markalı ürünlerinizin teknik servisi, bakımı ve diğer servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Baymak markalı kombi klima şofben ve hatta kazan sistemlerinizle beraber brulör ve hidroforlarınıza da bir yıl garantili bakım ve onarım imkanı sunmaktayız.

Keçiören Baymak Servisi
Keçiören Baymak Servisi

Etkili ve kalıcı çözümler sunmak için tam kadro ve tam kapasite ile çalışan servis merkezimiz sizlere doğru ve ekonomik sonuçlar alabileceğiniz tamir hizmeti ulaştırmaktadır.

Keçiören Baymak Servisi  Baymak markalı ısıtma sistemleri, su ısıtıcıları, soğutma sistemleri, su teknolojileri ve yenilenebilir enerji sistemleri ile ilgili gerekli donanıma ve sertifikalı personellere sahip olup, cihazlarınızın türüne göre özel hizmetler sunmakta ve ürünlerinizi daha verimli kullanmanız için çalışmaktadır.

Kurulum, bakım, temizlik, parça değişimi gibi işlemleri titizlikle ve kısa sürede gerçekleştirerek ürünlerinizi en kısa sürede kullanmanızı sağlıyoruz. Parça değişimlerinde Baymak markalı orijinal parçalar kullanıp cihazlarınızı en yüksek verimde ve daha uzun süre güvenle kullanmanızı sağlıyoruz

Donanımlı teknik ekibimiz yani Keçiören Baymak Servisi çalışanları gerek kurulum gerekse diğer işlemlerde sizlere gerekli bilgilendirmeleri yaparak ürünlerinizle ilgili tüm bilgilere sahip olmanızı da sağlamaktadır.

Bu sayede Baymak markalı ürünlerinizle ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmuş olursunuz. Teknik servis süresince ürünlerinizde ki sorunlarla ilgili ekibimiz size geri bildirimler yapmakta, süreçten bilginiz olmasını sağlamakta ve yaşadığınız sorunların asıl nedenlerini bildirerek sizleri de sürece dahil ederek teknik servis sürecini yönetmektedirler.

Keçiören Baymak Servisi adı ile Keçiören sakinlerine özel olarak sunduğumuz servis imkânlarımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız. Servisimize iletişim numaralarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmanız çok kolay ; 0312 448 00 00 numaralı hattımız sizlerin her an iletişim kurması için 24 saat cevap alabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.İster gece yarısı , ister sabaha karşı ve isterseniz günün herhangi bir saatinde bizi yani Keçiören Baymak Servisi ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Keçiören Baymak Servisi yılların tecrübesi ve uzman kadrosu ile sizlere Baymak marka kombi, şofben, klima ve kazan gibi ürünlerinizde her türlü teknik desteği sağlayan şehrin en köklü firmasıdır.

Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda hayli kaliteli ürünler çıkaran ve yıllardır müşterileri tarafından memnuniyet ile kullanılan Baymak cihazlar elektronik parçalardan oluştuğundan yıllık bakımları yapılması gereken cihazlardır.

Yıllık bakımları dahilinde herhangi bir aksama olmadan sizlere uzun vadede yardımcı olacak bu cihazlar konusunda her türlü yardımı sunmaktayız.

Keçiören gibi geniş nüfuslu bir yerde günün 24 saati Baymak marka cihazlarınız ile ilgili destek alabileceğiniz bir servisiniz bulunmaktadır. Alanında uzman teknisyenlerimiz sizlere bir telefon mesafededir. Keçiören Baymak Servisi olarak tek numaramız bulunmakta ve Ankara ilimizin tüm semt ve ilçelerinden bu numara dahilinde ulaşılmaktayız.

Kombi Servisi

Sıcak su alma ve ısınma adına kullandığımız kombiler her ne kadar Baymak adı altında kaliteli olsalar da bazen bir takım sorunlar çıkabilirler. Bizlere gelen şikâyetlerden bir tanesi sıcak suyun gelmemesidir.

Kombinizdeki plakalı eşanjörün üst kısmında bulunan sensör arızalandığı takdirde sıcak su verimi de düşecektir. Yıllık bakımlar dahilinde tüm parçalar ekibimiz tarafından elden geçirileceğinden parçaların düzgün çalıştığından emin olunacaktır.

Kombilerde sık bir şekilde karşımıza çıkan arızalardan birisi de baca gazı sensörü arızasıdır. Baca sensörü baca gazının sıcaklığını kontrol etmektedir.

Arıza yaptığında ise cihazınızı resetlemeli yani baştan başlatmanız iyi olacaktır. Baca gazı sensör arızasında yeniden başlatma işe yaramaz ise daha teknik bir konu söz konusu olabileceğinden Keçiören Baymak Servisi ekibimiz ile irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Klima Servisi

Klimalarda ise aniden durma, çalışmama durumları karşımıza çıkabiliyor. İlk önce fişi, sigortayı ve elektrikleri kontrol etmeniz gerekir. İç ünite çalışma göstergesi ve zamanlayıcısının da çalıştığından emin olmalısınız.

Ayrıca klimanızın kumandasında da bir problem meydana gelmiş olabilir. Kumandanız çalışıyor mu, program ayarlanabiliyor mu kontrol edebilirsiniz. Sonuç alamaz iseniz Keçiören Baymak Servisi operasyon merkezimizden destek talep ediniz.

Kazan Servisi

Kazanlarda karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi yakıt geldiği halde ateşleme olmaması sorunudur. Böyle bir durumda memeye pislik gelmiş olabilir, meme açısı yanlış seçilmiş olabilir, kontrol edilmelidir. Ayrıca hava, elektrot ayarı yüksek ise düzeltilmelidir.

Ateşleme trafosu da yanmış ya da beyin ile ateşleme trafosu arasındaki bağlantı çözülmüş olabilir. Gerekli tüm bakımları Keçiören Baymak Servisi teknisyenimiz yapacak ve duruma göre uygun yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Baymak marka her türlü ısıtma ya da soğutma sistem cihazlarınız ile ilgili şikâyetlerinizi bizlere bildirebilir, anında teknik desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!