Keçiören Ariston Servisi

Keçiören Ariston Servisi çalışkanlığı, hızı ve ekonomik fiyatları ile öne çıkmış ve bu güne kadar tamiratını veya montajını yaptığı Ariston markalı kombi klima şofben ve beyaz eşya ürünlerinizin hak ettiği özenli servis işlerini fazlası ile yerine getirmiştir. Hizmet sunduğumuz Keçiören Ariston Servisi ile satış sonrası bakım, onarım ve tamir gibi birçok işlemleri yapmaktayız.

Eğitim almış, uzman teknik servis personelimiz sayesinde bütün işlemler hızlı ve aynı oranda güvenilir bir şekilde uygulanıyor. Beyaz eşyalar çoğu zaman sandığımızdan biraz daha fazla bakım gerektirir. Özellikle de büyük maliyetleri önlemek adına, belli periyotlarla bazı ürünlere bakım yapılmalıdır.

Keçiören Ariston Servisi personelleri belirli gruplara ayrılmıştır ; klima montajı ve bakımı için farklı ekipler, beyaz eşya için daha farklı hatta kombi ürünlerinizin bakımı veya tamiri için özel oluşturduğumuz ustalarla hizmet vermekteyiz. Ariston ürünlerinizin tamirat ve montajlarında birçok detay incelenmelidir. Olası arızaları engellemek, kombi ve şofben ürünlerinizin  daha ekonomik ve daha verimli çalışmasını sağlamak için bakımlar da belli aralıklarla tekrarlanmalıdır

Ariston markası taşıyan her cihazın kullanım talimatı vardır. Bu talimatlara uygun olarak, ürünler kullanılmalıdır. Arızalar meydana geldiğinde zaman kaybetmeden Keçiören Ariston Servisi ismi ile çalışmalarını yürüten işletmemizden hemen servis hizmeti alınmalıdır. Servis hizmeti alırken de bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Özellikle cihazın daha uzun süre kullanmak adına, orijinal ve cihaza uygun parça tercih edilmelidir. 

Beyaz eşyalarda meydana gelen sorun net ve kesin olarak belirlenmeli ve uygun süre içerisinde de tamiri yapılmalıdır. Tarafımızca sunulan servis hizmetinde güven ve kalite faktörleri her zaman ilk sırada olmuştur.

 Çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı ve kurutma makinesi gibi beyaz eşya sınıfın giren ürünler ancak bilinçli ve tecrübeli ustalar tarafından onarılırsa tam performansla kullanım sağlar. Keçiören Ariston Servisi çalışanı her bir usta en yoğun kurslardan ve imtahanlardan geçirilerek aramıza katılmış ve görev almıştır. Biz işimizi asla şansa bırakmayız.

Keçiören Ariston Servisi işlem üsretlerinizi kolayca ödeyebilmeniz için mobil pos cihazlarını devreye sokmuştur. İşlem sonunda kredi kartınız ile, nakit para bulundurma mecburiyetiniz olmadan bu cihazlar vasıtası ile ödeyebilirsiniz.

Her ayrıntıda müşterilerinin rahatını ve konforunu düşünen servis personellerimiz güler yüzlü çalışmaları ile de her zaman takdirinizi almayı başarmıştır. 0312 448 00 00 numaralı operasyon merkezimiz kayıtlarınızı bırakabilmek ve şikayetlerinize çözüm üretebilmek için 24 saat görev yapmaktadır. Hemen randevu alabilirsiniz.

Keçiören Ariston servisi olarak alanında uzman tecrübeli ve profesyonel çalışanlar ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile siz değerli Ariston kullanıcılarına 7/24 kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz . 

Temel hedefimiz müşteri memnuniyeti olmakla birlikte sizlerin güvenini kazanmaktır. Bu doğrultuda yılların verdiği tecrübe ve sizlerden aldığımız güven neticesinde çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde sürdürmekteyiz.

Hızlı ve kaliteli çözümler üretme konusunda sektöründe bir numara olan Keçiören Ariston servisi aklınıza gelebilecek her türlü arıza durumlarınızı teknolojik ve teknik donanımları ile kısa sürede çözüme kavuşturmakta ve sizlere normal yaşamınıza kısa sürede dönme imkanı sunmaktadır.

Kombi cihazları özellikle kış aylarında oldukça sık miktarda kullandığımız teknolojik ve üstün teknik donanımlara sahip ürünlerdir. Ariston markasının dünyaca ünlü tanınır firmalar arasında yer almasında ürettiği kombi cihazlarının teknik donanımı ve cihazların üretim aşamasında yapılan ar-ge çalışmaları çok önemli yer tutmaktadır. 

Ankara Keçiören ilçesinde doğalgaz kullanımının artması ile beraber Keçiören Ariston servisi kullanım ihtiyacı da artmaktadır. Durum böyle olunca müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için bizler de fazla mesai yapmaktayız.

Bu sayede müşterilerimiz kombi arızalarından zarar görmemekte ve bizlerde kaliteli bir iş ortaya çıkardığımız için büyük sevinç duymaktayız. 

Özellikle kış mevsimlerinde arıza veren kombiler bizlere büyük miktarda can sıkıntısı yaşatabilmektedir. Yaşanılan bu can sıkıntısının önüne geçebilmek adına Ariston kombi ürünlerimizde yaşadığınız her türlü sıkıntıda, Keçiören Ariston servisi yetkililerimizden randevu alınız. 

Ariston kombi kullanıcılarının sıklıkla yaşadığı problemler arasında kombiden sıcak su gelmeme sorunu temel itibarıyla cihazın yapısında bir problem olmamakla birlikte cihaza gönderilen fazla sudan kaynaklı bir sorun olabilir.Bu gibi durumlarda cihaza gelen su basıncını optimum ayarda tutmalısınız.

Kombide olması gereken su basınç ayarı ortalama olarak bir buçuk bardır.  Eğer kombide sıcak su gelmemesi sorunuzu bu şekilde halledemediyseniz Keçiören Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan arızanız ile ilgili detaylı bir inceleme talebinde bulunabilirsiniz.

Ariston klima ürünleri özellikle yaz aylarında serinlemek amacıyla kullanılabilir.Kış aylarında ise genellikle ısınma amacıyla kullanılan Ariston klima ürünleri bir takım problemlerle bizi karşı karşıya bırakabilir. Bu gibi durumlarda herhangi bir telaşa kapılmadan hemen Keçiören Ariston servisi profesyonellerinden yardım isteyiniz.

Sorununuz en kısa sürede ekip arkadaşlarımız tarafından kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır.Klima kullanıcılarına birtakım tavsiyelerde bulunmak isteriz.

Klimalarınızın monte ettirirken kesinlikle duvarı zedelememesini ve matkap aletlerinin kullanılmasını engelleyiniz. Servis arkadaşlarımız bu konuda oldukça hassas davranmaktadırlar.

Eğer cihazlardan daha fazla verim elde etmek niyetinde iseniz Ariston klima bakımlarını ihmal etmemeniz gerekir. Ariston klima bakımlarını ve arıza durumunda tamiratını yapabileceğiniz Ankara Keçiören ilçesinde en kaliteli hizmet veren firma Keçiören Ariston servisidir.

Bu konuda alacağınız hizmetin karşılığında bizlere güveniniz artacak ve bizlerin de bu güven karşısında çalışma şevki günbegün artacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!