Keçiören Alarko Servisi

Keçiören Alarko servisi kombi klima şofben gibi cihazlarınız için servis alark onarımlarınızı gerçekleştirmek için kurulmuş , yetenekli ve seçkin bir servis işletmesidir.

Keçiören Alarko Servisi
Keçiören Alarko Servisi

Aynı zamanda merkezi ısınma sistemleri için kullnmakta olduğumuz kazan ve brulör sistemleri için de özel oluşturulmuş uzman ve deneyim sahibi ekiplerimiz evlerinizde ve iş yerlerinizde yılın her günü kullanmakta olduğunuz sistemlerinizi garantili ve yerinde onarıyor.

Alarko, ısıtma-soğutma, basınçlandırma, arıtma ve havalandırma sistemlerinde, dayanıklı ürünleriyle kaliteli bir markadır. Alarko, satışını yaptığı her bir ürün için, garantili servis hizmeti de vermektedir.

Keçiören Alarko servisi, herhangi bir arıza durumunda veya rutin bakımlarda, kullanıcılara tam destek sağlamaktadır. Kombi ürünlerinin, senede iki defa düzenli olarak kendi servisine bakımı yaptırılmalıdır. Keçiören Alarko servisi, kombi bakımını, en ince ayrıntısına kadar yaparak, kullanıcıların sağlığını güvence altına almaktadır.

Keçiören Alarko Kombi Servisi

Keçiören Alarko Kombi Servisi çatısı altında tüm işlemleriniz için hizmet eden seçkin ekiplerimiz görev yapmaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılan kombiler daha verimli çalıştığı için, enerji tasarrufu da sağlanmaktadır. Ya kış , hemen hemen yılın 365 günü çalıştırdığımız kombilerimiz zaman içinde ısı ve verim kaydı yaşatmaktadır. Bu sorunların üstesinden gelmek için kombi bakımının yanı sıra petek ve tesisat temizliği de yaptırmamız şarttır. 

Herhangi bir arıza durumunda da, gereken teknik servis hizmeti, işinde uzman çalışanlar tarafından hızlı ve garantili şekilde verilmektedir. Keçiören Alarko Servisi  ne, istenilen saatte ulaşılarak bakım için randevu alınabilir veya arıza kaydı bırakılabilir. Talep üzerine çalışanlar, kullanıcıyla en kısa sürede irtibata geçerek, sorunun giderilmesini ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Keçiören Alarko Servisi tüm bakım ve onarımlarını yerinde gerçekleştirmekte, servis işlemlerinizi de bu sayede getir götür işlemine maruz kalmadan kısa zaman içinde sonlandırmaktadır. Alarko teknik servisi, üretimi gerçekleştirilen tüm ürünlerin teknik servis hizmetini de, teknolojik cihazlarla yapmaktadır.

Servis çalışanları tarafından teknolojinin verimli olarak kullanılması, arıza ve bakım-onarım hizmetlerinin en kaliteli şekilde yerine getirilmesini sağlamaktadır. Bu amaç için de alarko servis bünyesinde çalışan tüm elemanlar dönem dönem eğitim ve kişisel gelişime tabi tutulmaktadır. 

Keçiören Alarko Servisi kombileriniz klima cihazlarınız ve şofben gibi ürünleriniz için tün yedek parça ihtiyacınızı karşılayan yedek parça stoğuna sahiptir. Orjinal olan tüm bu parçalar takılma esnasında 1 yıl garanti ile sizlere sunulmaktadır.

Adresinize hemen ulaşılarak sorun yaşatan ürününüzü garantili tamir ettirmek için servis merkezimize 0312 448 00 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.  Tüm onarımlarımız sizlerin izniniz dahilinde gerçekleşmekte ve sizlerin onayı alınmadan asla tamir işlemi başlatılmamaktadır.

Keçiören Alarko Servisi Ankara Keçiören bölgesinde Alarko cihazlar konusunda sorun yaşayan ve teknik desteğe ihtiyacı olan herkese günün 24 saati gerekli bakım ve onarım hizmetini sağlayan şehrin en köklü firmasıdır.

Alarko marka kombi, klima, kazan ve şofbenler her ne kadar kaliteli olsalar da yıllık rutin bakımları yapılmadığı takdirde beklenmeyen anlarda arızalanabilir ve sorun çıkarabilirler.

Böyle bir durumda sizlere hızlı bir şekilde yetişiyor ve yardım elimizi uzatıyoruz. İso 9001 belgeli firmamız 25 yıldır TSE standartlarında hizmet vermektedir. Keçiören sakinleri bizlere tüm gün boyunca rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Çünkü operasyon merkezimizden yönlendireceğimiz gezici servis araçlarımız ile zaman kaybı yaşatmadan hızlı bir şekilde işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Evlerin ve ticarethanelerin ısınma, sıcak su ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılayan Alarko marka cihazlar oldukça kaliteli bir şekilde insanlara sunulmaktadır. Ancak her elektronik cihazda olabileceği gibi beklenmeyen arızalar ile karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Bu tip arızaların bir kısmı kullanıcı hatasından ya da yanlış montajdan kaynaklanabildiği gibi bir kısmı parçalardan ya da elektrik, gazdan kaynaklanabilmektedir. Önemli olan arızanın doğru bir şekilde tespit edilip doğru yöntemle onarımının yapılmasıdır.

Bu anlamda her biri birbirinden profesyonel Keçiören Alarko Servisi teknisyenlerimiz zaman kavramı olmadan sizlere dilediğiniz an yardımcı olmaktadır.

Keçiören Alarko Klima Servisi

Klimalar özellikle bahar ve yaz aylarının gelmesi ile beraber kapalı alanlarda yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanıyor. Özellikle bahar ayları gelmeden klimanızın kapsamlı bakımını yaptırmanızı öneririz. Keçiören Alarko Servisi olarak klimanızda gaz dolumu, filtre temizliği, kompresör değişimi gibi işlemleri yapabiliyoruz.

Ayrıca klimanızın verimli çalışması iç ve dış ünitesinin bakımının profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Alarko marka klimalar hakkında her türlü teknik desteği operasyon merkezimizden alabilirsiniz.

Alarko markasının sıcak su temin etme amacı ile en yoğun kullanılan cihazlarından birisi şofbenlerdir. Şofbenler kurulmanda önce mutlaka topraklama hattının profesyonel bir şekilde çekilmiş olması gerekir.

Yanlış bir topraklama sonucunda elektrikle çalışan cihazlarınız arıza vereceği gibi yangın gibi tehlikeler de ortaya çıkabilir. Alarko marka şofbeninizin taşınması ve kurulumu Keçiören Alarko Servisi profesyonel ekibi ile olacağından bu konuda da garantili hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Merkezi ısıtma sistemlerinden oldukça kullanışlı olan Alarko kazanları da yıllık bakımları dahilinde gayet iyi çalışan cihazlardır. Kazanlar konusunda da farklı arıza bakım talepleri gelebiliyor. Mesela kazana yakıt geliyor ancak ateşleme olmuyor ise meme kirlenmiş olabilir, memenin açısı yanlış seçilmiş olabilir ya da hava ayarı çok yüksek olabilir.

Bununla beraber Alarko kazanınızın elektrot ayarı da yanlış ayarlanmış olabilir, kontrol edilmeli ve düzeltilmelidir. Alarko marka cihazlarınızda kapsamlı bakım ve onarım işlemi için günün her saati Keçiören Alarko Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!