Karapürçek Viessmann Servisi

Karapürçek Viessmann Servisi olarak sizlerin her türlü Viessmann markalı kombi klima şofben ya da elektrikli ev aleti arıza ya da bakımına anında yetişiyoruz. Viessmann dünyaca ünlü Alman firması olmakla beraber kaliteli ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken, Türkiye’de en çok tercih edilen beyaz eşya ve ısıtma sistemleri markasıdır.

100 yıllık bir geçmişe sahip olan Viessmann bu bağlamda köklü bir geleneğe sahip, kaliteli ve insan odaklı bir hizmet sunan markadır. Viessmann, Manisa’da 36.566 m2’lik alan üzerine kurulu fabrikasında seri olarak üretimlerine devam etmektedir.

Seri olarak ürettiği bu beyaz eşya ve elektrikli ürünleri alan kişiler memnuniyet içerisinde ürünlerini kullansalar da çıkabilecek herhangi bir arıza ya da aksaklıkta destek servise ihtiyaç duyacaklardır.

Ankara’nın her ilçe ve semtinde olduğu gibi Altındağ ilçesinin Karapürçek mahallesine de Viessmann servis desteği sağlayan Karapürçek Viessmann Servisi, bu bağlamda her alana yaydığı hizmeti ile kendisinden söz ettirmektedir.

Viessmann, günümüz teknolojisini evinize getiren kolay çalışma prensibi ile insanlara kolaylık sağlayan ürünler tasarlamaktadır. Karapürçek Viessmann Servisi olarak biz uzman kadromuz ile sizlerin Viessmann kombi şofben ve klima ya da elektrikli ürünlerinizin montajını, bakımını, tamir ve yedek parça servisini yapmaktayız. Üstelik garantili hizmet anlayışımız ile sizlere bu garantiyi 1 sene taahhüt etmekteyiz.

Özellikle kış aylarında bozulan kombi sizlere büyük sıkıntılar verebilir. Hem sıcak su hem de ısınma açısından oldukça önemli olan Viessmann kombinizin periyodik bakımınızı mutla yaptırmanız gerekir.

Iş ortasında herhangi bir kombi sorunu ile karşılaşmamak için bunu yapmanız şarttır. Ekibimiz, Ankara’nın her ilçe ve mahallesinde olduğu gibi Karapürçek ilçesine de bu hizmetleri götürmekte ve periyodik bakımlarını yapmaktadır.

Ayrıca buzdolabı ve fırınlarınızda oluşabilecek aksaklıklar için de haftanın 7 günü 24 saati bizleri arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan gece vardiyasında ekiplerimiz hazır olarak beklemektedir. Kapıda nakit ya da pos cihazlarımız sayesinde kredi kartı ödeme ile kolaylıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yıllardır Karapürçek Viessmann Servisi olarak Viessmann ürünlerini tercih eden Karapürçek halkının tüm beyaz eşya ve elektrili ürünlerinde gerekli bakım ve onarımı gerçekleştirmekteyiz.

Karapürçek Viessmann Servisi ismi ile görev alan servisimiz ISO 9001 belgelidir ve uzman bir karoya sahiptir. En eski modellerden en yeni modele, hangi Viessmann ürününüz var ise bakımı kolaylıkla yapılabilir.

Ayrıca orijinal yedek parça kullanıldığından herhangi bir uyum sorunu yaşanmaz. Ürünü ilk aldığınız günkü gibi işlevsel bir şekilde kullanmaya başlarsınız. Müşteri odaklı çalışan servisimiz daima sizin memnuniyetinizi öncelikli tutmaktadır.

Karapürçek Viessmann Servisi kombi, klima, şofben ve kazan gibi ürünlerde yıllardır kalitesinden taviz vermeyerek insanların en büyük ihtiyaçlarından birisini gideren Viessmann cihazları ile yine en çok tercih edilen olmaya devam ediyor.

Firma olarak bizler ise 25 yıldır garantili hizmet vererek Viessmann markasını tercih eden Karapürçek sakinlerinin yanında oluyoruz. Isıtma ve soğutma sitem cihazlar yıllık bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Ancak bazen parça ya da elektrik anlamında bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda hızlı bir şekilde insanlara yetişiyor ve yardım ediyoruz.

Viessmann cihazlarınızı donanımlı atölyemizde bakıma alıyor ve herhangi bir sorunda bilinçli müdahalede bulunuyoruz. Ayrıca cihazlarınız için orijinal yedek parçalar da firmamızda bulunmaktadır. Yerinde bakım onarım yapan ekiplerimiz sizlere hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmamaktadır.

Bizlerden alacağınız hizmet TSE standartlarında olmaktadır. Bu anlamda sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmaktayız. Karapürçek sakinleri Karapürçek Viessmann Servisi tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

Kombiler ile ilgili pek çok arıza kaydı almaktayız. Sıcak su akmaya başladığında kaloriferlerin, yani radyatörlerin aşırı derecede ısınması da sık karşılaştığımız sorunlardan bir tanesidir. Cihazınız çalıştığında radyatörleriniz çok ısınıyor ise musluk ve kalorifer tesisatına giden su ayrılmıyor, tek tarafa gidiyor demektir.

Tıkanıklık var ise tıkanıklık giderildiği takdirde hem musluk hem de kalorifer hattına olması gerektiği kadar sıcak su gidecektir. Gerekli bakımları Karapürçek Viessmann Servisi teknik ekibimiz yapmaktadır.

Kombiler gibi yoğun bir şekilde kullanılan bir diğer cihaz şofbenlerdir. Hermetik dediğimiz şofbenler bulundukları ortamdaki oksijeni kullanmazlar. Bu nedenle tehlike arz etmezler. Cihazın gaz bağlantılarında bir kaçak yok ise herhangi bir arıza oluşturmadıkları gibi oldukça da güvenlidirler. Şofbenlere dair tüm sorularınızı Karapürçek Viessmann Servisi çağrı merkezimizi arayarak sorabilir ve danışma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Boğucu bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardan bir tanesi klimalardır. Klimalar konusunda aldığımız şikâyetlerden bir tanesi yeterli verimde soğutmamasıdır. Klimanızın hem kompresörü hem üniteleri hem de filtrelerindeherhangi bir sorun çıkmış ise yeteri kadar soğutma da yapmayacaktır.

Klimanıza dair tüm bakımları Karapürçek Viessmann Servisi klima birimlerimiz sizler için yapmakta ve herhangi bir sorun olmadığından emin olmaktadır. Ayrıca klimanıza bir yedek parça takılacak ise bunu orijinal Viessmann yedek parça ile yapmaktayız. Bu anlamda cihazınız ilk günkü performansına hızla döndürülmektedir.

Gezici servis araçlarımız ile hareket ettiğimizden sizlere hiçbir şekilde vakit kaybettirmiyoruz. Yerinde bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanmak için numaramızdan bizlere ulaşabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.