Karapürçek Protherm Servisi

Karapürçek Protherm Servisi, kombi, şofben, kazan gibi gün içerisinde sık bir şekilde kullanılan cihazlarda beklenmedik arızaların önüne geçmek adına mutlaka uzman bir servisten yardım almalısınız. Yıllardır Ankara Karapürçek sakinlerine garantili hizmet veren firmamız sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktadır.

Alanında uzman teknisyenlerimiz ile günün 24 saati sizler için çalışmaktayız. Protherm markası, kombi, şofben ve kazan gibi kullanışlı cihazları ile oldukça revaçtadır.

Firma olarak tercihini Protherm cihazlardan yana kullanan Karapürçek sakinlerine her türlü bakı, onarım ve yedek parça hizmetini garantili bir şekilde sağlamaktayız.

Kombi, şofben ya da kazanınız sizlere yeterli derece ısı vermiyor ise parçaların kontrol edilmesi gerekir. Bunu da ancak cihazınızın dilinden anlayan uzman bir teknisyen yapmalıdır.

Aksi halde cihazınızda çok daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Her bir parçanın işlevi farklıdır ve her bir parça bütün sistemi çalıştırmaya katkı sağlar.

En ufak bir parça teklemesinde dahi ciddi sorunlar ortaya çıkabileceğinden hem yıllık bakımları hem de parça bakım ve onarımlarını mutlaka uzman bir teknisyene yaptırmalısınız.

Karapürçek’te günün 24 saati ulaşabileceğiniz Karapürçek Protherm Servisi ekiplerimiz gezici servis araçları ile gece gündüz demeden gelerek cihazınızdaki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyor.

Protherm markasının en çok tercih edilen ısıtma sistemlerinden bir tanesi kazanlardır. Kazanlar brülörün ateşlenmesi ile çalışırlar. Brülör arızaları ortaya çıktığında ise yanma olmaz ve cihazınız doğal olarak ısıtamaz. Örneğin brülör açılmış ama motor hiç çalışmıyorsa öncelikle cihazınızı yeniden başlatın.

Kazan önceden ayarlanan basınç ve sıcaklık değerine ulaşmış ve brülör otomatik yapmış olabilir. Sıcaklık ve basıncı kontrol etmenizde fayda olacaktır. Gerektiği yerlerde telefonla destek için Karapürçek Protherm Servisi personelimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Kazanınızda panoya üç faz gelmiyor olabilir, bu kısmın da kontrol edilmesi gerekir. Kazanınızdaki brülörün beyni arızalı olabilir. Ekibimiz sağlam bir beyin takarak bu konuda cihazınızdaki sorunu ortadan kaldıracaktır.

Yakıt ısıtıcısı ve termostatların kontrolü gerekecektir. Isıtıcı ayarlarının yapılması adına Karapürçek Protherm Servisi operasyon merkezimizden mutlaka uzman bir teknisyen talep ediniz.

Kazanlar gibi Protherm markasının kombi ve şofbenlerinde de yaşayacağınız sorunlarda ekibimizi dilediğiniz an arayabilirsiniz. Karapürçek Protherm Servisi teknik birimlerimiz servis garantisi  ile tüm işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ayrıca eğer bir parça bozulmuş ise sizlere orijinal Protherm yedek parça temin ediyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Yıllık bakım yaptırmak isterseniz dilediğiniz ay ve günde sizler için ekibimizi yolluyoruz. Hızlı, garantili ve sonuç odaklı hizmet için bizlerle dilediğiniz an irtibata geçebilirsiniz.