Karapürçek Kombi Servisi

Karapürçek Kombi Servisi, Ankara Altındağ’da bulunan Karapürçek Mahallesindeki tüm kombi kullanıcılarına kesintisiz hizmet vermektedir. Bu anlamda yılın 365 günü kombi konusunda her türlü bakım ve onarım talebinde bulunabileceğiniz donanımlı bir servisiniz vardır. Karapürçek Kombi Servisi şofben modellerinde yaptığı çalışmalarla rüştünü ispatlamış ve Ankara’nın tüm bölgelerinde bilinen bir servistir.

Kombiler sık kullanıldığından arıza çıkarabilen cihazlardır. Yıllık periyodik bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Ancak bazı durumlarda bu bakımlar yapılsa dahi beklenmeyen anlarda ortaya arıza çıkabilir. Bunun için kombi konusunda deneyimli ve kesin çözüm odaklı bir servisi tercih etmelisiniz. Ankara’da 25 yıllık bir geçmişi bulunan Karapürçek Kombi Servisi deneyimli teknisyenleri ile her türlü montaj ve bakımı yapmaktadırlar.

Yıllarca kullanılan makineler farklı sebeplerle arıza ortaya çıkarabilirler. Mesela kombiniz çalışıyor ama ısıtma işlemini yapmıyorsa bunun altındaki sebeplere bakmak gerekiyor. Öncelikle termostatınızı kontrol etmelisiniz. Derecesi düşük ise standardına getirmelisiniz. Kalorifer dönük hattı tıkalı olabilir, üç yollu vana da arıza oluşmuş olabilir, kontrol edilmelidir. Borular, filtreler ve peteklerin yıllık bakımı yapıldığı takdirde sene içerisinde bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Karapürçek Kombi Servisi sizler için yıllık bakımı yerinde ve garantili bir şekilde yapmaktadır.

Yukarıda verdiğimiz örneğe benzer pek çok kombi arızası ile karşılaşıyoruz. Mesela kombiler patlamalı yanıyorsa bunun altında yatan sebep gaz ile ilgili olacaktır. Sıkışmış ve birikmiş olan gaz ateşle temas ettiğinde patlamalı bir şekilde yanacaktır. Bu da kullanıcıyı endişelendiren bir durum olarak ortaya çıkmaktadır. Her kombinin çakmak ve gaz ayarları vardır. Bunlar ilk montajda servis tarafından yapılan ve kontrol edilen ayarlardır.

Ancak zaman içerisinde bu ayarlar bozulmuş olabilir. Çakmak ve gaz ayarlarının standarda getirilmesi ile kombinizde patlamalı yanmanın önüne geçebilirsiniz. Karapürçek Kombi Servisi bu ve bunun gibi her türlü kombi sorununuzda yardımcı olmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız yıllardır bu prensibinden ödün vermemiştir. Kombinizin her türlü ayarı, bakımı ve gerekirse orijinal yedek parça temini firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Haftanın 7 günü her saat ulaşabileceğiniz servisimiz gezici servis araçları ile hizmet vermektedir. Bu anlamda hiçbir şekilde sizlere vakit kaybettirmez. Aklınıza takılan her türlü sorunda ya da arızada bizlere Ankara için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz. Karapürçek’te ikamet ediyorsanız ve markası ne olursa olsun kombi kullanıyorsanız mutlaka numaramızı not ediniz, çünkü biz 24 saat hizmet veriyor ve yaptığı her bir işlemi garanti imzası ile yapmakta olan bir firmayız.