Karapürçek Klima Servisi

Karapürçek Klima Servisi, Ankara Karapürçek’te klima konusunda her türlü hizmeti kapsamlı bir şekilde veren donanımlı bir servistir. Ankara’nın her ilçe ve semtinde verdiği hizmetleri Karapürçek’te de veren yılların deneyimli firmasından her türlü bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Klimalar özellikle yaz aylarında adeta ayrılmaz parçamız konumunda cihazlardır.

Teknik anlamda yeterlilikleri ile bizleri ferahlatan ve sıcaktan kurtaran bu cihazların yıllık bakımları yapıldığı takdirde oldukça verimli oldukları bir gerçektir. Yıllık bakımlarında parça kontrol, verim kontrol, filtre temizliği, kumanda bakımı, program ayarı kontrolü gibi pek çok işlem yapılarak cihazınızın hiçbir sorunu olmadığı anlaşılır ve garantili bir şekilde teslim edilir. Karapürçek sakinlerinin yıllardır güvenerek başvurduğu Karapürçek Klima Servisi gece gündüz demeden her türlü sorunda desteğini sürdürmektedir. Klimalar pek çok marka ve modelde kullanıcılara sunulmaktadır. Her birinin ayrı bir özelliği ayrı bir performansı bulunmaktadır.

Ev ya da işyerinizde en uygun modeli seçerek cihazınızdan tam verim almanız mümkündür. Karapürçek Klima Servisi olarak işlemlerimiz tamamen garanti kapsamındadır. Diret olarak sonuç odaklı çalışmaktayız. Bu sebeple 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdayız. Bizlere Ankara için tek numaramızın yanı sıra mobil ya da internet üzerinden de ulaşmanız mümkündür. Hangi marka ya da modelde klima kullanıyor olursanız olun mutlaka uzman bir servisiniz de olmalıdır. Bu sebeple Karapürçek’te bizlere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Hava dağıtım ve akışkan cinsine göre klimalar kendi içerisinde ayrılmaktadırlar. Hava-su ile çalışan sistemler, tüm havalı sistemler, bağımsız üniteli sistemler ve tüm su ile çalışan sistemler olarak kullanıcıların ev ya da işyerlerinde aktif olarak kullanılmaktadırlar. Klima sistemleri gerekli olan ihtiyacı karşılamak amacıyla kendi içerisinde sınıflandırılır. İhtiyaçlara göre en doğru klimayı seçmek için bu sınıflandırılma önemlidir.

Bu anlamda kullanıcıların ihtiyaca göre belirledikleri klima tipleri arasında duvar tipi mono split klimalar, duvar tipi multi split klimalar, yer-tavan tipli split klimalar ve salon tipi split klimalar bulunmaktadır. Klimanın uygulanacağı alana göre bunlar arasından en doğru tercih yapılmalıdır. Karapürçek Klima Servisi ekibi olarak klimanızın kurulması gereken alanı bizimle paylaşırsanız sizleri doğru bir şekilde yönlendirebiliriz.

İleride doğabilecek pek çok zarardan da dönmüş olursunuz. Çünkü kapasitesi geniş bir klima tercih ederseniz ve bunu dar bir alanda kullanma isterseniz maliyeti size fazla çıkabilir. Tam tersi geniş bir alanda kullanmak istediğiniz bir klimayı dar alanda tercih edilen bir üründen seçerseniz bu sefer de istediğiniz verimi alamazsınız. İyi bir klima öncelikle iyi bir tercihten geçmektedir. Klimalar hakkında sormak istediğiniz tüm sorular almak istediğiniz tüm teknik destek için Karapürçek Klima Servisi irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!