Karapürçek Ferroli Servisi

Karapürçek Ferroli Servisi kombi ve şofben cihazlarınız Ferroli markasından tercih eden Karapürçek sakinlerine ekonomik ve garantili çözümler sunan şehrin en köklü firmasıdır. Ferroli, tıpkı Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Karapürçek Ferroli Servisi
Karapürçek Ferroli Servisi

Ferroli cihazlar özellikle teknolojik yapısı ve kullanım kolaylığı ile büyük fark yaratmaktadır. Ferroli cihazlarınıza düzenli bakımı ise yılların tecrübesi ile konusunda uzman ekibimiz yapmaktadır.

25 yıllık bir deneyim ile cihazlarınıza gereken tüm özeni göstermekteyiz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet veren şehrin lider firmalarından bir tanesidir.

Kombi Servisi

Isıtma sistemleri olarak da bilinen kombi ve şofbenler hem sıcak su hem de ısı ihtiyacının en aktif şekilde karşılandığı cihazlardır. Ancak her ne kadar Ferroli markası bu konuda oldukça başarılı olsa da bazen cihazlar hem elektrik, hem gaz hem de parça bazlı bir takım arızalar ortaya çıkarabiliyorlar.

Böyle durumlarda Karapürçek Ferroli Servisi uzman kadromuz vakit kaybetmeden sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca cihazlarınızda parça eskimesi ya da kullanılamayacak düzeyde parça tahribatı söz konusu olduğunda orijinal Ferroli yedek parça temini ile cihazınızdaki sorunu hızla ortadan kaldırıyoruz.

Ferroli markasının sık bir şekilde tercih edilen kombi modelleri oldukça iyi performans sergilese de bazen müşterilerimiz beklenmeyen sorunlarla karşılaşabiliyor.

Mesela bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi radyatörlerin üstü sıcakken altının soğuk olması üzerinedir. Kombinizin girişinde bulunan filtreler tıkanmış olabilir.

Bunun yanında peteklerin içerisinde de bir taıkanıklık söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir. Kombinizin musluk ve kalorifer ayrıştırıcısı dediğimiz üç yollu vanasında bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Tabi bunların yanı sıra kalorifer tesisatı planlanırken yanlış planlanmış da olabilir.

Bu da arızaya neden olabilir. Karapürçek Ferroli Servisi uzman teknisyenlerimiz kombinizdeki bu sorunu çözmek adına gerekli tüm bakımları sağlayacak ve uygun yöntemle sorunu ortadan kaldıracaktır.

Şofben Servisi

Kombiler gibi sıcak su ihtiyacını karşılama adına kullanılan bir diğer cihaz şofbenlerdir. Şofbeniniz çalışırken akan suyun sıcaklığı yeterli düzeyde değil ise tüp dedantörü kontrol edilmelidir.

Eğer dedantör bozuk ise yenisi ile değiştirilmelidir. Eğer şofbeniniz hiç çalışmıyor ise gaz bağlantılarını kontrol etmelisiniz ve gaz akışında bgir sorun olmadığına emin olmalısınız.

Eğer gaz akışında bir sorun yok, çakmak da çalışıyor ise gaz memesinde bir tıkanma söz konusu olabilir, değiştirilmelidir. Bu işlemlerin hepsi Karapürçek Ferroli Servisi uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ferroli marka kombi ya da şofbeninizde karşılaşacağınız her bir sorunda operasyon merkezimizi arayarak uzman desteği talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz günün 24 saati gezici servis araçları ile sizlere anında yardımcı olmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!