Karapürçek Demirdöküm Servisi

Karapürçek Demirdöküm Servisi sizlere yıllardır kaliteli, garantili, ekonomik ve çözüm odaklı hizmet sunan Ankara ilimizdeki en köklü ve donanımlı Demirdöküm bakım onarım merkezidir. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile gece gündüz demeden her tür cihazınızın bakımını yapmakta, parça değişimi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Karapürçek Demirdöküm Servisi
Karapürçek Demirdöküm Servisi

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimize daima en iyiyi vermeyi amaçlamış olan firmamız özellikle Karapürçek sakinlerinin günün hemen her saatinde rahat bir şekilde ulaşabilmesi ile de ayrıca fark yaratıyor.

Genellikle büyük şehirlerde servisin geç kaldığına dair hep şikâyetler duyarız. Müşteri beklentilerini çok iyi analiz eden firmamız bu anlamda gezici servisleri ile yoğun bir şekilde çalışmakta ve müşterilerine herhangi bir zaman sorunu yaşatmamaktadır.

İso 9001 belgeli firmamızda çalışan tüm teknisyenlerimiz Demirdöküm cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, sertifikalı kişilerdir. Donanımlı atölyemizde tüm Demirdöküm marka cihazların orijinal yedek parçası bulunmaktadır.

Bu anlamda eğer bir parça eskimiş ve kullanılamaz hale gelmiş ise sizlere orijinal yedek parça temin ve montajı sağlayarak sizi Karapürçek Demirdöküm Servisi olarak büyük bir sıkıntıdan kurtarmaktayız.

Şofben Servisi

Sıcak su alma adına ev ve işyerlerinde kullanılan cihazlardan bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenler konusunda farklı arıza kayıtları alabilmekteyiz. Mesela ateşleme ile ilgili bizlere gelen şikâyetler olabiliyor.

Şofbenlerde ateşleme sorunu genelde gazın yeterli derecede alınamaması ile ortaya çıkabiliyor. Gaz valfinin buradaki kontrolü önemlidir.

Ancak elbette bu durum elektronik kart ile ilgili de olabilir. Hem gaz valfi hem de elektronik kart Karapürçek Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilecek ve arıza nereden kaynaklı ise onarımı gerçekleştirilecektir.

Kombi Servisi

Kombiler konusunda ise su sızdırma problemleri ile karşılaşabiliyoruz. Böyle bir durumda kombi ve tesisat arasında yer edinen filtre ve vanada sorun meydana gelmiş olabilir. Kombi bağlantı setleri eğer ucuz malzemeden yapılmış ise çabuk yıpranıp su akıtmaya neden olabiliyor.

Bu sebepten kombi bağlantı setlerinizi pirinçten yapılmış olanlardan tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Ek yerlerinden ve vanalardan su sızıntısı var ise Karapürçek Demirdöküm Servisi uzman ekibimiz bu konuda gerekli tedbirleri alacaktır.

Kazan Servisi

Demirdöküm kazanlarda ise yakıt sarfiyatını önlemenin yollarına dair ne gibi tedbirler alınabileceğine dair sorular alabiliyoruz. Kazanda yakıt sarfiyatı fazla ise yanma havası gerekenden fazla ya da az olabilir, ayarlanması gerekir.

Eğer duman boruları ya da gaz yolları kirli ise yine cihazda fazla yakıt sarfiyatı görülebilir, temizlenmesi gerekir. Kazanınızdaki tüm bakım ve temizlik işlemleri Karapürçek Demirdöküm Servisi ekibimiz tarafından garantili bir şekilde yapılacaktır. Kombi, şofben, klima ve kazanlar konusunda günün 24 saati bizlerden destek alabilirsiniz.

Kombiklimaşofben ve kazan sistemleri konusunda teknik servis ihtiyaçlarını karşılayan Karapürçek Demirdöküm Servisi bu konuda alanlarında işin işleyişini bilen uzman teknisyenleriyle birlikte Ankara`nın neresinde olursanız olun teknik destek ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve sizlere bu konularda bakım, onarım hizmeti sunmaktadırlar.

Kombiler, klimalar, şofben ve kazan sistemleri tamamen hayatımızı kolaylaştırmak için üretilen ve kullanılan cihazlardır.

Bu cihazlar uzun süreli kullanımlarda bakım, onarım gereksinimi duymaktadırlar. Bu gereksinimlerini karşılamak için sizlere güleryüzlü hizmet veren Karapürçek Demirdöküm Servisini arayabilirsiniz.

Sizler için Ankara`nın her yerine hizmet götüren Karapürçek Demirdöküm Servisi her türlü bakım, onarım ve tamir konusunda derhal yardımınıza koşmakta ve sorunlarınıza en kısa sürede çare bulmaktadır.

Başlıca klima, kombi, şofben ve kazan sistemleri arızaları

Kombi hiç çalışmıyor nedenleri ne olabilir?

-Uzun süre bakımsız kalma kombinizin performansını düşürebilir hatta çalışmamasına neden olabilir.

-Kombinin taşınma sırasında hasara uğraması. Taşıma  kaynaklı hatalar nedeniyle kombilerde çalışmama sorunu ortaya çıkmaktadır.

-Eğer kombilerinizin çok uzun süreli kullanımlarını sağlamak istiyor, çalışmama sorunlarıyla karşılaşmamak istiyorsanız Karapürçek Demirdöküm Servisini arayabilir ve bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi bakımdan sonra çalışmıyor nedeni ne olabilir?

İyi bir bakım görmemiş olabilir. Eğer alanlarında uzman kişilerden bakım görmek istiyorsanız Karapürçek Demirdöküm Servisini arayabilirsiniz.

-Teknik servis kalitesinde olmayan bir yer kombi ile ilgilenmiş ve bozulmasına neden olmuş olabilir.

-Kombi taşıma veya nakliye sırasında darbelerle karşılaşmış olabilir.

-Kombinin içinden parçalar alınmış olabilir.

-Merdiven altı bakım yerleri ve yetkisiz elemanlar kombinizin bozulmasına neden olmuş olabilir.

Klima hava vermiyor ve performanssız çalışıyor nedeni ne olabilir?

Klimanın kanallarında tıkanıklık oluşmuş olabilir.

-Söz konusu klima hasar almış ve darbe görmüş olabilir.

-Hava kanallarını toz kaplamış olabilir.

-Klimanın bakımsız kalması sonucu performansı düşmüş veya çalışmama sorunu olabilir.

-Klimanın fişinin takılı olup olmadığından emin olmak gerekir.

-Klimanın kablosu aşırı bükülme sonucu kopukluk yaratmış olabilir.

-Eğer klimanızın bakımını yaptıracak bir teknik servis arıyorsanız, Karapürçek Demirdöküm Servisini arayabilirsiniz.

Patlamalı yanma sorunu nedeni ve çözümleri nelerdir?

Kombi patlamalı yanıyor ise, gaz birikmesi ve gecikmeli ateşleme sonucu şiddetli bir yanma meydana gelir. Bu olaya kombinin patlamalı yanma sorunu olayı denir.

-Çözümü Karapürçek Demirdöküm Servisini arayarak yardım istemektir.

Kombi patlamalı yanma sorunu nedenleri nelerdir?

-Gaz memeleri tıkanması sonucu gaz birikebilir.

-Gecikmeli yanma veya gecikmeli ateşleme bu soruna neden olmuş olabilir.

-Voltaj düşük ise bu sorun meydana gelebilir.

-Bakımsız ve sağlıklı olmayan koşullarda çalışan kombiler bu sorunu yapabilir.

-Tekrarlayan kötü koşullar kombinin bu ve bunun benzeri arızalar yapmasına neden olabilir.

Karapürçek Demirdöküm Servisini arayarak bu ve bunun gibi arızalarınıza çözüm bulabilirsiniz

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!