Karapürçek Buderus Servisi

Karapürçek Buderus Servisi, ısıtma sistemleri konusunda oldukça başarılı cihazlara imza atan Buderus markasının Ankara Karapürçek ve bölgesinde bulabileceğiniz en hızlı, kapsamlı ve hesaplı firmasıdır. Günlük ihtiyaçlar için oldukça yoğun bir şekilde kullanılan cihazlar pek çok nedene bağlı olarak arızaya düşebiliyor.

Karapürçek Buderus Servisi
Karapürçek Buderus Servisi

Bu arızalar parça bazlı, elektrik, su ya da gaz balı olmakla beraber üretimden kaynaklı arızalar da olabiliyor. Sorun ne olursa olsun bilinçli müdahale gerektirdiği açıktır. Bunun için Karapürçek sakinlerine Karapürçek Buderus Servisi olarak günün 24 saati Buderus marka cihazlarında bakım ve onarım hizmeti sağlayan alanında uzman ve köklü bir firma olmaktayız.

Genellikle insanların en sıkıntı yaşadığı konu servisler konusunda gecikmeleri ve zamanında gerekli parçayı temin edememeleridir. 25 yıllık bir tecrübe ile müşterilerimizin bizlerden beklentisini çok iyi bilen bir firma olarak Karapürçek Buderus Servisi ekiplerimiz ile günün her saati hızlı gezici servis araçlarımız ile hareket etmekte ve müşterilerimizi hiçbir suretle bekletmemekteyiz.

Donanımlı atölyemizde her türlü orijinal Buderus marka yedek parça bulunmaktadır. Herhangi bir parça değişimi gerektiği takdirde anında temin ettiğimiz parça ile değişimi uzman teknisyenimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Karapürçek sakinlerinin günün 24 saati arayabilecekleri Karapürçek Buderus Servisi hem danışma olarak teknik destek olarak her daim müşterilerinin yanında olmaktadır.

Şofben Servisi

Buderus markasının en yoğun tercih edilen cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenler pek çok elektronik parçadan oluşmakla beraber bu parçalardan bir tanesi bile tekleyecek olursa cihazın genel sistemi hasar göreceğinden arızaya düşecektir.

Şofbenlerde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi şofbenin suyu az ısıtması üzerinedir. Şofben suyu az ısıtıyor ise ısıtıcılardan bir tanesine enerji gitmiyor olabilir. Şofbenin en önemli parçalarından bir tanesi olan kademe anahtarında arıza çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Bu kontrolleri ise Karapürçek Buderus Servisi uzman personelimiz sizler için gerçekleştirmektedir.

Bildiğiniz gibi şofbenler su basıncı ile çalışırlar. Ancak su basıncı ile çalışan sviclerden bir tanesi arızalanmış ise su ısınmayacaktır. Isıtıcılardan ikisi de kopuk ve enerji devresini su üzerinden tamamlıyor da olabilir. Isıtıcılardaki kireç kaplama durumu ise başka bir konudur. Düzenli bakımlar dahilinde kirecin önlenmesi gerekir.

Ayrıca fıskiyenizin delikleri çok geniş ise verimli sıcak su alamıyor olabilirsiniz. Şofbeninizdeki sorunu anlamak üzere sizlere Karapürçek Buderus Servisi operasyon merkezimizden profesyonel teknisyenimizi yönlendirmekteyiz.

Yerinde arıza tespitini yapacak olan personelimiz en uygun yöntemle onarım işlemini gerçekleştirecektir. Buderus marka şofbenlerinizin yanı sıra kombi ve kazanlar konusunda yaşayacağınız problemlerde de bizimle direkt olarak irtibata geçebilir ve uzman desteği alabilirsiniz. Ankara için tek numaramızdan bizlere gece gündüz demeden ulaşmanız mümkündür.

Karapürçek Buderus Servisi becerikli ve tecrübeli teknik kadrosu ile Ankara ilimizin şirin ilçesi Karapürçek bölgesinde aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kombi bakımı ve tamiratı, Şofben onarımı gibi teknik beceri isteyen işlerinizi titizlikle yerine getiren eiplerimiz tüm uygulamalarını başarı ile neticelendirmetedir.

Buderus markasına yakışır çalışmaları ile bölgede tanınan ve aranan bir firma olan işletmemiz başarı ortalamasını her zaman üst basamaklarda tutmaktadır. Karapürçek ilçemizde Buderus markalı ürünlerin kullanımının yoğun olduğu görülmekte ve bu sebeple de ekip sayısının yeterli düzeye çıkarılması amaçlanmıştır. Hiç bir durumda hizmetin kesintiye uğramaması için de bu konuda önlemler alınmış, kadro sayısı arttırılmıştır. 

Karapürçek Buderus Servisi nitelikli ve tecrübeli usta çalıştırılması konusunda aşırı titiz davranmaktadır. Çünkü başarılı bir tamirat işlemi işini bilen, konuya hakim ve gerekli eğitimi almış profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. En küçük bir ayrıntıyı değerlendiren ve kontrollerini eksiksiz yapan ekiplerimiz işlem sonuçlarında da başarı ile karşılaşmaktadır.

Kombi Servisi

Kombi ile ilgili tüm can sıkıcı durumlarınızı uzman kadrolarımızla sonlandırmaktayız. Buderus Kombi ürünleri zengin çeşite ve modele sahiptir. Her eve ve iş yerine uyacak bir Buderus Kombi mutlaka vardır.

Aynı şekilde Buderus Şofben modelleri de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Karapürçek Buderus Servisi sadece müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile de bölge sakinlerinin takdirini almıştır ve her zaman almaya devam edecektir.

Buderus ürünlerinizi ilk kullanım öncesi iyice tanımalısınız. Bu konuda kullanım kılavuzları yol gösterici olacaktır. Yanma ayarları, sıcaklık değerleri gibi teknik konulardaki eksikliğinizi bu kitapcıklar vasıtası ile giderebilirsiniz. 

Karapürçek Buderus Servisi olarak tavsiyemiz yetkili servis personelleri ile iletişime geçerek kombi ve şofben cihazlarının en verili şekilde çalıştırılması için gerekli bilgileri almaktır. Bu şekilde minimum sorun, maximum konfor elde edeceksiniz. En önemlisi de hesapta olmayan ve yanlış kullanım sebebi ile doğabilecek masrafların önüne geçebilirsiniz.

Karapürçek Buderus servisi 0312 448 00 00 numaralı hattın ucundadır. İhtiyaç anı ve sonrasında bu numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Numaramızı mutlaka not ediniz, aniden lazım olabilecek bir an mutlaka gelecektir. İşte o zaman hiç düşünmeden bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Sizlere yardımcı olmak bizleri sonsuz mutlu edecektir. Buderus markasına güvenerek aldığınız ürünlere başarılı bir şekilde servis hizmeti veren ekiplerimiz tüm enerjisini sizlerin rahatı ve mutluluğu için harcamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!