Karapürçek Baymak Servisi

Karapürçek Baymak Servisi ile Karapürçek sakinleri Baymak marka cihazları konusunda garantili hizmet alıyor, cihazlarını yıl içerisinde güvenli bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Baymak markası Ankara sakinlerinin de yoğun bir şekilde tercih ettiği markalar arasındaki yerini alıyor.

Karapürçek Baymak Servisi
Karapürçek Baymak Servisi

Firma olarak Baymak marka şofben, kazan, klima ya da kombi kullanan tüm müşterilerimize teknik anlamda gerekli tüm desteği sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini daima birinci planda tutan firmamız İso 9001 belgelidir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile her bir çağrıya hızla bir şekilde yanıt vermekte ve ekiplerini anında bulunduğunuz yere göndermektedir.

Kazan, kombi, klima ve şofbenler yoğun şekilde kullanıldıklarından hiç beklenmeyen bir anda arıza ortaya çıkarabilirler. Bu tip cihazlar pek çok elektronik parçadan oluştuğu için en ufak bir teklemede dahi tüm sistemde sorun çıkaracaktır.

Bu sebeple yıllık bakımları yapılması sizin yararınıza olacaktır. Özellikle kombi ve klimalar yıllık bakımları ve temizliği yapıldığı takdirde yıl içerisinde çok daha verimli bir şekilde, aksamadan çalışmaktadır. Karapürçek sakinlerine Baymak marka cihazlarda yılık bakımları Karapürçek Baymak Servisi güvencesi ile yapmaktayız.

Klima Servisi

Baymak markasının hemen her platforma uygun bir şekilde ürettiği cihazlar klimalardır. Farklı kapasitelerde gayet verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Klimalarda karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi klima ana kart arızasıdır. Şebeke gerilimindeki düşüşler ya da yüksek gerilimler nedeniyle kart yanabiliyor.

Ayrıca elektromanyetik alana maruz kalma, yüksek akım gibi nedenlerden dolayı da klimanızın kartı zarar görebilmektedir. Sebebi ne olursa olsun klimanızın kartı işlevselliğini yitirdiği takdirde cihazınızdan verim alamazsınız. Karapürçek Baymak Servisi olarak sizlere bu konuda teknisyenimiz yardımcı olacaktır.

Şofben Servisi

Şofbenler Baymak markasının en iddialı olduğu konulardan bir tanesidir. Ancak şofbenlerde de farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi termokulp arızasıdır. Böyle bir durumda genellikle şofben bir süre çalışır ve sonra aniden durur.

Altında yatan nedenler arasında şofben baca sensörü ve diyafram arızası da bulunmaktadır. Gerekli bakım ve kontroller çerçevesinde Karapürçek Baymak Servisi ekiplerimiz şofbeninizdeki arızayı hızlı bir şekilde gidermektedir.

Kombi Servisi

Kombilerde ise patlamalı yanma sorunu karşımıza sık bir şekilde çıkıyor. Patlamalı yanma durumu genellikle gaz birikmesi ile ilgilidir. Gaz ce çakmak ayarlarının yapılması gerekir. Karapürçek Baymak Servisi ekiplerimiz genellikle yıllık bakım çerçevesinde bu gibi kontrolleri de sağlamaktadır.

Ayrıca kombinizde iyi ısıtmama, kaloriferlerde aşırı ısınma, peteğin üstünün sıcak altının soğuk olması, su sızdırma, LED ekran arızası gibi durumlarla karşılaştığınızda da ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Karapürçek bölgesinden bizlere tek numaramız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. TSE standartlı hizmet sağlayan firmamız yılın 365 günü ulaşılabilir durumdadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!