Karapürçek Arçelik Servisi

Karapürçek Arçelik Servisi Arçelik markasına yakışır bir şekilde Karapürçek ilçesinde servis hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için yürütülmektedir.

Ankara Kombi Klima Servisi
Ankara Kombi Klima Servisi

Hedefimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve Arçelik cihazlarında sorunsuz bir konfor yaşamalarıdır.Arçelik beyaz eşya ve klima televizyon gibi ürünlerde siz değerli müşterilerimizin yaşadıkları sıkıntıları biliyoruz ve bunların tamiri yada bakım onarımı için elimizden gelenin fazlasını yapmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Sizlerin bize olangüveniniz bizim yılların verdiği tecrübemiz ile birleşince ortaya kaliteli ve güvenli bir servis anlayışı çıkmaktadır. Servis ekiplerimiz hızlı mobile ile arzularınızı 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde çözmektedir.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima ürünleriniyaz mevsiminde serinlemek amacıyla kullanırız. Yazın bunaltıcı yaz sıcaklarında biraz olsun dinlenmek ve rahatlamak için evlerimize koşarız.

Hemen klima ürünlerini çalıştırdığımızda oldukça bir ferahlık hissederiz. Bu konforun uzun süre devam etmesi için Karapürçek Arçelik servisi ekip arkadaşlarımız tarafından Arçelik klima ürünlerinizin senede en az 2 defa bakımını yapılmasını sağlayınız.

Bu cihazların bakımının yapılması ve filtre temizliğinin yapılması oldukça önemlidir. Filtresi temizlenmeyen klimalar ortama kötü koku verecektir. Kötü koku ile beraber bakteriler çeşitli mikroorganizmalarda peydahlanacaktır. Ve insan vücuduna nüfuz eden zararlı bakteriler insan sağlığını tehlikeye atacaktır.

Aslına bakarsak klima insanı hasta etmez. Sadece filtre temizliği yapılmayan klima insanı hasta eder. Filtretemizliğinin önemini yukarıda anlatmıştık.Klimalarda büyük bir önemi vardır. Karapürçek Arçelik Servisi sizlere filtre temizliği ve klima arızaları konusunda her zaman yardımcı olacaktır.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır Makinesi

Arçelik çamaşır makinesi ürünlerinizde zaman zaman birtakım problemler yaşayabilirsiniz.

Örneğin, çamaşır makinesi programını başlattığınız fakat makine dönme işlemi yapmıyorsa bu durumda dönme işlemini gerçekleştiren tamburda bir sıkıntı olduğu akla gelmelidir. Karapürçek Arçelik servisi size arızanız hakkında detaylı bilgi verecek ve daha sonra çözüme kavuşturacaktır.

Buzdolabı

Arçelik buzdolabı ürünlerini genellikle yiyeceklerimizi saklamak amacıyla faydalanırız. Yiyeceklerimizi buzdolabında bir kez dondurduktan sonra dışarı çıkartıyoruz ve o ürünler bir kez çözüldükten sonra tekrar buzdolabına koyup dondurma işlemi yapmıyoruz.

Bu işlem sağlığa çok zararlıdır. Buzdolaplarımızın kapağını açıp karşısında uzun süre beklemiyoruz. Cihazın kapağı bozulur ve contası gevşer, motoruna zarar verir.

Bu da yiyeceklerinizin kokmasına sebep olur. Cihazınızın gevşeyen contasını orijinaliyle değiştirmeniz için Karapürçek Arçelik servisi arkadaşlarımızdan yardım isteyiniz.

Arçelik Şofben Servisi

Arçelik şofben cihazları sıcak su elde etmek için faydalandığımız oldukça teknolojik ve elektronik ürünlerdir. Şofbenler arızalandığında herhangi bir tamir işlemi gerçekleştirmemenizi öneriyoruz.

Karapürçek Arçelik servisi olarak şofbeninizi gelip yerinde gördükten sonra tamir işlemlerine hemen başlıyoruz ve 24 saat içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik televizyon ürünlerimizde zaman zaman televizyon izleme esnasında yatay ve dikey çizgiler görebilirsiniz. Bu çizgilenmenin sebepleri ana kartta bir sorun olduğunu gösterir.

Cihazınızı eski haline getirmek için herhangi bir işlem yapmadan Karapürçek Arçelik servisi ekip arkadaşlarımıza gösteriniz. Televizyon kullanırken dikkat etmeniz gereken bir takım tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.

Televizyonun tozunu silerken kesinliklecamsil gibi ürünler kullanmayınız. Nemli ya da kuru bir bezle temizliğini sağlayınız. Cihazı yanlış kumanda ile çalıştırmayınız ve kullanırken uygun programlar seçiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!