İncirli Bosch Servisi

İncirli Bosch Beyaz Eşya Arızaları

İncirli Bosch Servis firmaları olarak sizlere buzdolabı da karşılaştığınız büyük sorundan bahsedeceğim;

Buzdolabınız çalıştığı halde soğutmuyor mu işte bunun nedenler

  • Dolaplarınızın kapı fitillerinin eskimiş olması maalesef ki ısı kaybına neden olmaktadır. Kapı fitilleriniz eskimiş ise en doğru durum kapı fitillerini değiştirmek olacaktır.
  • Diğer bir sebep ise bilmeniz gerekir ki buzdolaplarınız içerisinde bulunmakta olan gaz sayesin de soğutma işlemi yapıyor. Buzdolabınız da muhtemel oluşmuş gaz kaçağı yüzünden buzdolaplarınız soğutma işlemi yapmaz.

İncirli Bosh Klima Arızaları

İncirli Bosch Servisi olarak Bosch markalı klimalarınızın bakım ve onarımı için sizlere hizmet vermekteyiz. Klimalarımızda görebileceğimiz en büyük sorunlarda ısıtma ve soğutma işlemi yapmamasıdır. İncirli Bosch Servisi olarak sizlere bunların sebeplerini listeledik.

  1. Klimanızı ısıtma ayarına aldığınızdan mutlaka emin olun. Klimalarınız da ısıtma ayarı güneş simgesi ve Heat yazsı ile ifade edilir. Soğutma modun da olmadığından emin olmanız gerekmektedir.
  2. Isı ayarını doğru yaptığınızdan emin olmanız gerekir ayrıca sıcaklık 25 derecenin üstünde olması gereklidir.
  3. Hava filtresi kirlenmiş olabilir, öncelikle sökün, temizleyin, kurulayın ve geri yerine takınız.
  4. İç ünite kanatçığının aşağı doğru olduğundan muhakkak emin olun eğer aşağı doğru değilse İç ünite kanatçığın yönünü aşağıya doğru ayarlayınız.

Bütün bunları denemenize rağmen yine de klimanız ısıtma işlemi yapmıyorsa İncirli Bosch Servisi firmalarımızla iletişime geçiniz ve durumu firmamıza anlatınız.

İncirli Bosch Kombi Arızaları

Oldukça konforlu olan kombilerimiz gündelik hayatımızı özelikle de yoğun olarak yaşanan kış ayları fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Sıcacık ev ve sıcacık bir sıcak su ve bunu sadece bir düğmeye basarak kolaylıkla yapmak oldukça keyiflidir. Ancak kombilerimizin de arızalanma, sorun çıkartarak baş ağrıtma gibi durumları sıklıkla olabiliyor. İncirli Bosch Servisi olarak kombiniz için servis çağırmadan önce kontrol edilmesi gerektiren durumları listeledik;

Kombiniz için servis çağırmadan önce yapılması gerekenler;

Kombinizin yazlık kışlık ayarlarını kontrol ediniz.

Kombinize gaz gelip gelmediğini kontrol ediniz.

Elektrik sigortasını kontrol ediniz.

Su vanalarının açık olup olmadığını kontrol ediniz.

Su basıncının yeterli olup olmadığını kontrol ediniz.

Baca borusunun yerinden çıkıp çıkmadığını kontrol ediniz.

İncirli Bosh Şofben Arızaları

Günlük hayatta çok fazla tercih edilmese de kullanan hala olduğu için sizlere şofbenlerinizin hakkında bilgi vermekteyiz.

İncirli Bosch Servisi olarak sizlere Bosch şofbenleriniz de görebileceğiniz sorunlardan bahsetmekteyiz.

Şofbeniniz suyu az akıtıyorsa bunların sebepleri;

Şofbeniniz Fiskiye’nizin delikleri çok büyük olabilir, şofbeniniz kademe anahtarı arızalıolabilir, ısıtıcılar kireç kaplamış olabilir, ısıtıcılardan birine enerji gelmiyor olabilir,şofbeninizsu basıncı ile çalışan siviclerden biri arızalanmış olabilir

Şofben neden sigorta akıtıyor bunun sebepleri;

Akımı taşıyan kablolar da kısa devre yapmış olabilir, rezinstansta kısa devre olmuş olabilir.

Şofben içinden neden su akıtıyor bunun sebepleri;

Sivicleri çalıştıran diyafram delinmiş olabilir, su kabı delinmiş olabilir. İncirli Bosch Servisi sorunlarınızın çözümü için görev almaya hazırdır.