Hüseyingazi Beko Servisi

Hüseyingazi Beko servisi Ankara’nın merkezinde ve farklı semtlerindeki kullanıcılar için haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Beko markalı ürünler için sertifikalı eğitim almış olan profesyonel çalışma ekibimiz sayesinde elektronik cihazlarınızın tamir, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

En çok kullanılan elektronik aletlerden biri olan televizyonların; bilinçsizce tamir edilmeye çalışılması durumunda arızalar artarak devam etmektedir. Hüseyingazi Beko servisi ile görüşerek televizyonunuzdaki her türlü problemin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde bulabilirsiniz.

Sıcak su için kullanılan şofbenler son derece basit ve kullanışlı cihazlardır. Ancak Beko şofbenler elektrikle çalıştığı ve banyolarda nemli bir ortamda kullanıldığı için arızalanması durumunda elle müdahale etmek son derece tehlikelidir. Bu sebeple Hüseyingazi Beko Servisi bünyesinde çalışan alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçerek şofbeninizin tamirini ve bakımını, aynı zamanda parça değişimini sağlayabilirsiniz.

Kombiler yıllık rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. 2 yılda bir su değişimi ve filtre temizliği gibi işlemlerin rutin olarak yapılması kombilerin doğru ve tasarruflu çalışması için oldukça önemlidir. Beko kombilerin çalışma şekli de su ve elektrik olduğu için kaçak akımdan korunmak kombinizin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Kaçak elektrik akımı, ana kartınızın zarar görmesine ve hatta yanmasına sebep olabilir. Kaçak elektrik durumunda Hüseyingazi Beko servisi aracılığı ile kombinize regülatör taktırmanız ana kartınızı hesaplı bir şekilde koruyacaktır.

Yiyeceklerimizin taze ve uzun süreli kullanımı için Beko buzdolaplarını kullanmalısınız. Uzun süre boyunca kullanılmayacak olan buzdolaplarının içi tamamıyla boşaltılmalıdır. Aynı zamanda kapaklarının da iki parmak kadar açık kalması, tekrar buzdolabınızı hemen kullanabilmeniz için oldukça önemlidir.

Hüseyingazi Beko servisi sayesinde aynı zamanda buzdolabınızda herhangi bir tamir, parça değişimi gibi işlerde yardım alabilir ve profesyonel bir şekilde arızalarınızı giderebilirsiniz.

Beko çamaşır makineleri özellikle de küçük çocuklu ailelerin en çok kullandığı beyaz eşyalardan biridir. Çamaşır makinesi sıcaklık ayarını yükselterek çamaşırlarınızın hijyenik bir şekilde  yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak sıcak su rezistansının çalışmaması durumunda makinenizde sıcaklık ayarını verimli bir şekilde yapamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sertifikalı eğitim almış Hüseyingazi Beko Servisi çalışanı ekibimiz ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın orijinal parça ile değişimini ya da onarımını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde deterjan konulan kapaklı bölgenin bozulması bulaşıkların deterjanı almasını engellemektedir. Makinenizin deterjan kapağının tamiri Hüseyingazi Beko Servisi tarafından evde yapılacak bir işlemdir.

Bu gibi durumlarda alanında uzman profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek bu problemin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. İşlem öncesinde bulaşık makinesi arızası hakkında bilgi vererek önceden masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Yaz aylarının en sevilen cihazı olan klimalarınızın iç ünitesi tek başına altında herhangi bir elektronik cihaz olmadan monte edilmelidir. Bazı durumlarda iç üniteden su damlaması yaşanabilir. Hüseyingazi Beko Servisi olarak tavsiyemiz; klimanızın altında herhangi bir elektronik cihazın bulunması durumunda su damlası kısa devrelere debep olabilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!