Hasköy Protherm Servisi

Hasköy Protherm Servisi, ısıtma sistemleri konusunda pek çok marka karşımıza çıkabiliyor. Bu markalar ev ve işyerlerinde hem sıcak su hem de ısı ihtiyacının karşılanması adına kaliteli cihazlar üretiyorlar.

Ancak kullanıcıların en çok dikkat ettikleri konulardan bir tanesi markanın servis imkânları oluyor. Kombi, şofben ve kazan kullanıcıları günün her saati zor duruma düştüklerinde doğal olarak hızlı ve güvenceli bir teknik destek talep ediyor.

Ankara ilimizin Hasköy Mahallesinde yıllardır Protherm marka kombi, şofben ve kazan kullanıcılarımıza bu konuda herhangi bir mağduriyet yaşatmayan firmayız.

Alanında uzman Hasköy Protherm Servisi teknisyenlerimiz ile arıza ister küçük olsun ister büyük olsun en hızlı şekilde adrese gidiyor ve sorunu müşterilerimiz için garantili bir şekilde noktalıyoruz.

Bir servis asla müşteri beklentilerini göz ardı etmemelidir. İşte bu ilke ve prensipler yıllardır müşterilerimizin hizmetindeyiz. 25 yıllık bir devamlılığın arkasında yatan en büyük nedenlerden bir tanesi müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde karşılamamızdır.

Deneyimli teknisyenlerimiz ile yaptığımız bakım ve onarım çalışmalarından sonra ise desteğimizi kesmiyor bir yıllık garanti sürecinde her an yardımınıza koşuyoruz. Müşterilerimizin diledikleri an Hasköy Protherm Servisi çağrı merkezimizi aramaları bu konuda yeterli oluyor.

Protherm marka kazanlar merkezi ısıtma sistemleri açısından oldukça kullanışlı olmaktadır. Protherm kazan kullanan Hasköy sakinleri akıllarına takılan herhangi bir soruda ya da teknik destek almak istediklerinde uzman personelimizden yardım alabiliyor.

Kazanlarda arıza kodu olarak karşınıza çıkabilecek pek çok sorun olabilir. Bunlardan bir tanesi Kazanın fazla kurum yapmasıdır. Eğer kazan fazla kurum yapıyor uyarısı alıyor iseniz yakıt miktarı fazla olabilir, memenin küçültülmesi gerekir. Meme küçültme işlemini arzu ederseniz Hasköy Protherm Servisi teknisyenlerimiz sizler için yapacaktır.

 Meme eskimiş ya da kirlenmiş de olabilir. Böyle bir durumda değiştirilmesi gerekebilir. Kaznınızda yanma için gerekli oksijen az kalmış olabilir, kazan dairesini havalandırarak bu sorunu halledebilirsiniz.

Hava fan kanalları ve klapeleri kirlenmiş ise böyle bir uyarı almış olabilirsiniz, temizleyebilirsiniz. Meme dediğimiz kısım türbülatör dış yüzeyinden uzak kalmış olabilir, ayarlamasını yapabilir ya da Hasköy Protherm Servisi ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Kazanınız sık bir şekilde otomatik yapıyor olabilir, meme küçültülerek bu sorun çözülebilir. Ayrıca baca çekişi düşük ise yine bu arıza karşınıza çıkmış olabilir, kontrolü yapılmalıdır.

Hasköy Protherm Servisi adresinize gelerek şofbeninizdeki tüm ince detaylara bakacak ve gerekli kontrolleri sağladıktan sonra uygun yöntemle onarımını gerçekleştirecektir. Günün her saatinde ekiplerimizle irtibata geçerek Protherm marka şofben, kombi ve kazanlarınız için uzman desteği alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz günün 24 saat aramalarınıza yanıt vermektedir.