Hasköy Profilo Servisi

Hasköy Profilo servisi sayesinde günün her saati evizdeki ya da iş yerinizdeli Profilo markalı cihazların; tamir, parça değişimi, temizlik, bakım, montaj ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz. Sertifikalı eğitim ve belediye onayı almış olan profesyonel ekibimiz sayesinde en hesaplı şekilde cihazlarınızın problemlerini dilediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Hasköy Profilo servisi aynı zamanda orijinal parça stoğu da yapmaktadır. Bu sayede Profilo markalı cihazlarınızda orijinal parçaların kullanılmasını sağlayabilir ve oldukça hesaplı bir şekilde bu parçaları satın alabilirsiniz, profesyonel ekibimize montajını yaptırabilirsiniz.

Klima cihazları yaz aylarında en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayara alarak kullanabileceğiniz klimalar aynı kombiler gibi uzun süreli kullanımlarda bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Hasköy Profilo servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Her evde bulunan televizyonların hayatımızda oldukça büyük bir yeri vardır. Ancak televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyon arızalanması durumunda Hasköy Profilo servisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Hasköy Profilo servisi sayesinde gereksiz bir işlem yapılmadan sadece arızalı olan kısmın onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Hasköy Profilo servisi ekibinden masraf bilgisi de alabilirsiniz.

Profilo bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla Profilo bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların hijyenik bir şekilde yıkanmasına engel olmaktadır.

Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi gerekmektedir. Hasköy Profilo servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kaliteli deterjan, yumuşatıcı kullanılmaması ve uzun süreli kullanımlar sonucu çamaşırlarınızın iyi yıkanmamasına sebep olur. Bu gibi durumlarda Hasköy Profilo servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin bakımını yaptırmalısınız. Aynı zamanda çamaşır makinesini yeni kaliteli bir deterjan ile boş olarak çalıştırmak da makinenizin içinin temizlenmesini sağlayacaktır.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken nazik davranmak kapakların bozulmaması için oldukça önemlidir. Ancak kapakların bozulması durumunda da hiç panik yapmadan Hasköy Profilo servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Aynı zamanda Profilo buzdolabı fırın ve ocak gibi ısı yayan cihazların yakınlarında bulunmamalıdır. Hasköy Profilo servisi profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek buzdolabınızı koyabileceğiniz en uygun yeri bulabilirsiniz.

Sizler için sadece tamir ve bakım değil aynı zamanda kurulum ve montaj hizmeti de veren Hasköy Profilo servisi ekibimiz ile günün her saati kolaylıkla iletişime geçebilir ve dilediğiniz Profilo markalı cihaz arızası gibi işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!