Hasköy Beko Servisi

Hasköy Beko servisi; Ankara’nın birçok ilçesindeki elektronik cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır.

Yılın 365 günü sizlere hizmet vermekte olan Hasköy Beko Servisi ismi ile görev yapan servisimiz ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Beko çamaşır makinelerini kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinesi kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde am dolu olarak çalıştırılması gerekmektedir.

Aynı zamanda çamaşır makinesinin kullanımı sırasında topraklama hattının bulunması; makinenizi koruyacağı gibi elektrik tesisatınızın da zarar görmemesini sağlar. Hasköy Beko servisi ile iletişime geçerek topraklama hattınızı kontrol ettirebilir ve ustalık gerektiren bu hattın onarımını sağlayabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Beko buzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir. Aynı zamanda ocak ve fırın gibi ısı yayan aletler ile buzdolaplarının yan yana olmaması gerekmektedir.

Buzdolabınızdaki motor çalıştığı halde soğutmama problemi yaşıyorsanız, makinenizin kompresörü bozulmuştur. Bu gibi durumlarda Hasköy Beko servisi ile iletişime geçerek kompresörün onarım ya da değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Her evde kullanımı yaygınlaşmış olan kombi cihazlarını tam randımanlı bir şekilde kullanılması için mevsim ayarının yapılması oldukça önemlidir. Mevsim geçişlerinde ayarını yaptığınız kombiler, tüm mevsim boyunca verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Aynı zamanda kombilerinizde doğru yere doğru şekilde montaj yapılması da oldukça önemlidir. Hasköy Beko Servisi ile iletişime geçerek kombinizde sadece bakım ya da tamir işlemi değil kurulum ve montajın da profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Beko markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Aynı kombiler gibi belli aralıkla ile klimalar da bakıma ihtiyaç duyarlar. Klimalarınızda kiri ve tozu tutan filtrelerin temizliğini Hasköy Beko servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Filtrelerdeki toz ve kirin temizlenmesi klimalarınızın çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Kadınların mutfaktaki en büyük yardımcılarından biri bulaşık makineleridir. Bulaşık makinası A++ tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makineleri hijyenik ve hızlı bir şekilde en yağlı yiyeceklerin bile temizlenmesini sağlamaktadır.

Temizliği sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arıza yaşaması durumunda Hasköy Beko servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan şofbenlerin ve televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıkla bizler, yani Hasköy Demirdöküm Servisi ile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Beko markalı cihazlar için sertifikalı eğitim almış olan uzman ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde her türlü probleminizin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!