Gölbaşı Viessmann Servisi

Gölbaşı Viessmann Servisi ekiplerimiz ile Gölbaşı sakinlerine Viessmann cihazlar konusunda yılın 365 günü aralıksız teknik destek sağlamaktayız. Viessmann marka kombi, şofben, klima ve kazanlar kalitesi ile tercih sebebi olmaktadır. Ancak hemen her marka cihazlarda olduğu gibi Viessmann marka cihazlarda da bir takım sorunlar yaşamak mümkündür.

Böyle durumlarda ekibimiz hızla bulunduğunuz yere gelerek gerekli müdahalelerde bulunuyor ve cihazınızdaki sorunu ortadan kaldırıyor. Isıtma ve soğutma sistemleri pek çok elektronik aksam ve parçadan oluşmaktadır. Doğru müdahalede bulunması son derece önemlidir. Aksi halde cihazınızda çok daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir.

Kombi, şofben, kazan ve klimalar yıllık bakımları aksatılmaması gereken cihazlardır. Ancak bazen yıllık bakımlar yapılsa dahi beklenmeyen arızalar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda Viessmann marka ve modellere hakim ekibimiz ile sizlere anında yardımcı oluyoruz.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sağlamakta ve 25 yıldır bu hizmeti kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. İsterseniz yerinde isterseniz donanımlı atölyemizde cihazlarınıza gerekli her türlü bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Gölbaşı Viessmann Servisi Gölbaşı sakinleri mağdur kalmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışarak gece gündüz demeden problemi ortadan kaldırmaktadır.

Şofbenler Viessmann markasının en sık tercih edilen ürünleridir. Şofbenlerde bir takım arızalar ile karşılaşabiliyoruz. En sıkkarşımıza çıkan problem ise cihazın suyu yeteri kadar ısıtmamasıdır. Şofben elektrik devresinde bir sorun olduğu takdirde su yeterince ısınmaz.

Şofben kademe anahtarı su ısınması açısından önemli bir parçadır ve kontrolü gerekir. Rezistansa ısı gitmiyor ise cihazınızın su ısıtması da mümkün olmayacaktır. Kademe anahtarı ve rezistans bakımı Gölbaşı Viessmann Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacak ve sorun hızlı bir şekilde giderilecektir.

Kombilerde ise karşımıza geç devreye girme gibi sorunlar çıkabiliyor. Viessmann kombiniz eğer geç devreye giriyor ise bu bacanın uzun olmasına bağlı olabilir. Cihazınızın fan motorunuz kirlenmiş ise ya da dış hava sensöründe bir aksaklık meydana gelmiş ise cihaz geç devreye girme sorunu yaşanabilir. Elektronik kartın da bakımdan geçmesi gerekecektir. Bu konuda size Gölbaşı Viessmann Servisi teknisyenlerimiz kapsamlı bir hizmet sunacaktır.

Kazanlarda karşılaştığımız durumlardan bir tanesi ise kazan terlemesidir. Kalorifer kazanının rüzgâr görmeyecek bir yere taşınması terleme olmaması açısından önemlidir. Ayrıca kazanda terleme oluyorsa kalorifer bacasına izolasyon yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Viessmann marka kazanınıza terleme ve aklınıza gelebilecek daha pek çok sorunda Gölbaşı Viessmann Servisi ekiplerimize danışabilirsiniz. Günün 24 saati çağrı merkezimiz aramalarınıza karşılık vermekle beraber küçük büyük demeden tüm sorunlarınızda uzman teknisyenlerimizi sizler için görevlendirmekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!