Gölbaşı Vaillant Servisi

Gölbaşı Vaillant Servisi, kombi ve şofbenleriniz mutlaka kullandığınız markaya hâkim bir servis tarafından bakımdan geçmelidir. Firma olarak müşterilerimize ileride ortaya çıkabilecek bir sorundan korunma adına yıllık bakımları aksatmamaları gerektiğini söylemekteyiz.

Bu tür cihazların ne denli yoğun bir şekilde kullanıldığı düşünüldüğünde cihazlarda hiç beklenmeyen arızalar, aksaklıklar can sıkmakla beraber günlük işlerin de sekteye uğramasına neden olacaktır. Bu sebeple Gölbaşı sakinlerinin her daim ulaşabileceği Vaillant kombi ve şofbenler konusunda profesyonel bir ekip ile hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz.

Sıcak su ya da ısıtmada yaşadığınız sorunları bizlerle dilediğiniz an paylaşarak uzman desteği alabilirsiniz. Firma olarak müşterilerimizim memnuniyeti bizler için daima birinci plandadır. Bu sebeple müşteri hizmetleri hattımızdan günün 24 saati gerekli bilgilendirme ve onarım talep geri dönüşleri sağlamaktayız.

Çünkü biliyoruz ki kombi ya da şofbende karşılaşılacak en küçük sorun bile sizlerin ihtiyaçlarını karşılamakta büyük problemlere neden olacaktır. Yıllardır Gölbaşı sakinlerine hızlı bakım onarım işlemleri sunmaktayız. Günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi teknik destek isteyen kişilerin bu hizmeti zamanında alamıyor oluşu. İşte bu sebeple Gölbaşı Vaillant Servisi olarakgezici servis araçlarımız ile Gölbaşı sakinlerine herhangi bir zaman sorunu yaşatmayarak farkımızı ortaya koyuyoruz.

Vaillant marka kombi ve şofbenler arzu edilen kapasitede model seçildiği takdirde dilediğiniz an kesintisiz sıcak su sağlamaktadır. Fakat bazen müşterilerimiz bir takım teknik sorunlarla karşılaşabiliyor. Böyle durumlarda ise işin uzmanından yani firmamızdan günün her saati yardım alabiliyor. Vaillant marka şofbeninizin en temel işlevi suyu ısıtmak, sıcak su sağlamaktır. Ancak şofbeniniz dilediğiniz miktarda su ısıtmıyor ise bunun nedenine bakmamız gerekiyor.

Öncelikle şofbeninizdeki ısıtıcılardan bir tanesine enerji gitmiyor ise cihazınız ısıtma işlemini tam olarak gerçekleştiremez. Şofbenin en önemli parçalarından birisi olan kademe anahtarı arızalanmış ise yine su az ısınacak ve dilediğiniz seviyeye ulaşmayacaktır. Şofbeninizin su basıncı ile çalışan sviclerinden bir tanesinde arıza meydana gelmiş olabilir.

Isıtıcılardan ikisi de kopmuş ve enerji devresini su üzerinden tamamlıyorsa cihaz suyu ısıtmıyor olabilir. Şofbeninizi kullanırken fıskiyesinin delikleri çok geniş ise verimli sıcak su alamıyor olabilirsiniz. Elbette bir diğer önemli konu ise kireç kaplama durumudur. Cihazınız kireç tutmuş ise yeterli sıcaklığı sağlayamıyor olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Bu ve benzeri yaşadığınız sorunlarda Gölbaşı Vaillant Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Gölbaşı ve çevresinde her an ulaşabileceğiniz hızlı, garantili ve ekonomik işlem sunan bir Vaillant bakım onarım servisi arıyorsanız Gölbaşı Vaillant Servisi olarak günün 24 saati çağrılarınıza cevap veriyor, sizleri bekletmeden işlemlerimizi yapıyoruz.

Gölbaşı Vaillant Servisi olarak yıllardır Gölbaşı sakinlerinin Vaillant marka kombi ve şofbenlerinde ortaya çıkan arızaları ortadan kaldırıyor ve orijinal yedek parça temini ile kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Bildiğiniz gibi Vaillant markası hem kombi hem de şofbenler konusunda yenilikçi ürünleri ile büyük bir kesimin tercihi olmaktadır.

Yıllık bakımları ile hem kombi hem de şofbenleri oldukça kullanışlıdır. Gölbaşı sakinlerinin Vaillant cihazları konusunda herhangi bir mağduriyet yaşamaması için tüm yıllık bakımları zamanında yapıyor ve bir arıza durumunda ilk müdahaleyi gerçekleştiriyoruz.

Sıcak su ve ısı ihtiyacının karşılandığı bu cihazlar pek çok aksamdan oluşmaktadır. Hem gaz hem de elektrikle çalıştıklarından pek çok farklı arıza ile karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Önemli olan Vaillant marka cihazlarınızda doğru müdahale ile kesin sonuç sağlamaktır. Yıllardır Ankara Gölbaşı ilçesinde profesyonel teknik destek hizmeti sağlayan Gölbaşı Vaillant Servisi bunu garanti çerçevesinde yerine getirmektedir.

Kombiler konusunda pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Kombinin asıl görevi olan ısıtma işlemini yapmaması durumu karşımıza sık çıkmaktadır. Kombi çalışıyor ancak ısıtmıyor ise kalorifer dönüş hattında bir tıkanma söz konusu olabileceğinden kontrolü sağlanmalıdır.

Kombinin termostat derecesi düşük olabilir, uygun konuma getirilmelidir. Kombinizdeki sorunu doğru bir şekilde tespit edecek olan Gölbaşı Vaillant Servisi ekiplerimiz bu anlamda sizlere kusursuz bir hizmet sunacaktır.

Kombilerin ısı vermemesinin nedenlerinden bir tanesi de ısı algılayıcısının çalışmıyor oluşudur. Bu aksamın mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca peteklerin ve boru hattının da temizliği aksatılmadan yapılmalıdır. Bu konuda sizlere uzman kadromuz ile yardımcı olmaktayız.

Sıcak su temin etme adına kullandığımız bir diğer cihaz ise şofbenlerdir. Kalitesinden ödün vermeyen Vaillant şofbenlerde ortaya çıkabilecek beklenmeyen sorunlarda anında yardımınıza koşmaktayız. Örneğin şofben cihazları konusunda karşılaştığımız problemlerden bir tanesi baca tıkanma sorunudur. Baca tıkanma sorununa karşı Gölbaşı Vaillant Servisi ekiplerimiz gaz yolu kontrollerini sağlanacaktır.

Şofbenlerde prostat ve fan ile ilgili bazı arıza kayıtları alabiliyoruz. Bu tip bir arıza cihazınız çalışmayacağı için önlem almak gerekmektedir. Elektronik kart fan motoruna enerji gönderemiyor ya da prostat kısa devre yapıyor ise arıza ile karşılaşılabilir.

Fan motoru kanatları kirlendiği takdirde yeterli basınç sağlayamayacaktır. Gölbaşı Vaillant Servisi uzman ekibimiz böyle durumda gerekli müdahalelerde bulunarak cihazınızın onarımını gerçekleştirecektir.

Baca kontajının takılı kalması durumu şofbenlerde karşılaştığımız bir diğer problemdir. Baca fanı takılı kalmış ya da bacadan su girmiş olabilir. Ana kart ya da hava akış svici değiştirilmesi gerekebilir. Gölbaşı Vaillant Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra doğru yöntem ile onarım işlemini gerçekleştirecektir. Vaillant marka kombi ve şofbenlerinizde yaşayacağınız her türlü sorunda Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!