Gölbaşı Protherm Servisi

Gölbaşı Protherm Servisi, ev ve işyerlerinde günün her saati sıcak su ve ısı ihtiyacının karşılanması adına kombi, şofben ve kazanlar oldukça işlevseldir.

Bu tip cihazlar geçmişten günümüze sürekli teknolojik gelişmelerin ışığında yenilenerek gelmiştir. Parçalardaki gelişmeler, aksamlardaki gelişmeler ve kullanım rahatlığı git gide cihazları çok daha uygun bir konuma getirmiştir.

Öyle ki teknolojisi artarken fiyatları da bir o kadar cazip hale gelmiştir. Ancak fiyatların ve kullanışlılığının yanı sıra bir diğer önemli konu marka ve model ile ilgili alınabilecek teknik destektir. Çünkü kullanıcılar her an servise ulaşmak ve gerekli teknik desteği almak ister.

Bu anlamda 25 yıldır uzman teknisyenlerimiz ile yıllık bakımlar olsun karşılaştığınız teknik problemler olsun anında yetişerek sizlere Gölbaşı Protherm Servisi kalite ve garantisi ile yardımcı olmaktayız. Protherm marka kombi, şofben ve kazan kullanan Gölbaşı sakinleri bizlere diledikleri an ulaşabiliyorlar.

Hem ulaşım kolaylığı hem de hiçbir suretle zaman konusunda problem çıkarmaması nedeni ile firmamız tamamen profesyonel hizmet sunmaktadır. Ayrıca sizlere Protherm orijinal yedek parça konusunda da yardımcı olan firmamız sizleri bu konuda da hiçbir şekilde bekletmiyor.

Sıcak su ihtiyacınızı aralıksız karşılayan Protherm şofbenlerle ilgili bir arıza durumu karşınıza çıkarsa bu arızayı arıza kodu şeklinde ekranda görmeniz mümkün olabilir. Karşınıza çıkabilecek arıza kodlarından bir tanesi emniyet termostat sorunudur.

Eğer böyle bir arıza kodu almış iseniz cihazınızı resetlemeniz gerekecektir. ON-OFF tuşuna basarak Protherm marka şofbeninizi kaptın ve birkaç saniye bekledikten sonra yeniden açın.  Ancak sorun düzelmez ise uzman desteği için Gölbaşı Protherm Servisi teknisyenlerimiz ile irtibat kurmayı ihmal etmeyin.

Karşınıza çıkabilecek arıza kodlarından bir tanesi de hava basınç anahtar sorunudur. Böyle bir arıza kodu ile karşılaşırsanız sorun prosestat, fan ya da ana kartta olabileceğinden teknisyenin kontrol etmesi gerekecektir. Bu konuda Gölbaşı Protherm Servisi personelimiz size hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Çıkış suyu sensör problemi ise şofbeninizde görebileceğiniz bir başka sorundur. Musluklara giden sıcak suyu ölçme görevindeki sensörde arıza olduğuna işaret eder. Bu arıza da detaylı bir bakım gerektirdiğinden Gölbaşı Protherm Servisi operasyon merkezimizi arayarak mutlaka uzman desteği talep ediniz.

Protherm marka şofbenlerinizde, kombi ya da kazanlarınızda karşılaşacağınız her türlü teklemede, durmada ya da arızada mutlaka müşteri hizmetleri servisimizi arayarak günün hangi saati olursa olsun teknik bakım hizmeti talep ediniz.

Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan sizleri gece ya da gündüz fark etmeksizin hiçbir şekilde mağdur bırakmıyor ve Gölbaşı Protherm Servisi güvencesi ile işlemlerimizi yerinde ve zamanında tamamlıyoruz.