Gölbaşı Klima Servisi

Gölbaşı Klima Servisi, her tür marka ve model klimaya bakım, onarım ve yedek parça hizmeti veren Ankara’nın en köklü klima servislerinden birisidir. Klimalar pek çok marka ve model ile alıcılara sunulmaktadır. O kadar çok farklı modeli ve çeşidi vardır ki klima alıcıları bu modellerden hangisinin kendilerine en fazla fayda sağlayabileceğini araştırarak en doğru seçimi yapıyorlar.

Bir klimanın verimli çalışabilmesi için cihazın tam anlamıyla çalışmasının yanı sıra ev ya da işyeri için en uygun olanının tercih edilmesi de gerekiyor. Gölbaşı sakinlerinin klima bakım ve onarımını yapan firmamız Gölbaşı Klima Servisi ayrıca her tür klima hakkında detaylı bilgiyi müşterileri ile paylaşmaktadır.

Eğer ortama en uygun klima hangisi, hangisini tercih etmeliyim diye soruyor ve cevap arıyorsanız Gölbaşı Klima Servisi teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz. Klimalar özellikle bahar ve yaz aylarının gelmesi ile sık bir şekilde kullanılan ortamı ferahlata, serinleten cihazlardır.

Klimanın markası ve modeli kadar ortama uygun olup olmaması da önemlidir. Bu sebeple cihazı alırken iyi düşünmeli ve doğru tercihi yapmalısınız. Bu konuda Gölbaşı Klima Servisi olarak ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Klimalar piyasada pek çok marka ve modelle satılmaktadır. Geniş kitlelere hitap eden modeller günümüzde her yerde kullanılmaktadır. Eskiden oldukça sınırlı sayıda model varken günümüzde hem yerli hem de yabancı pek çok markanın zengin çeşitleri yerlerini almaktadır. Klima çeşitlerinden olan ve sıklıkla tercih edilen pencere tipi klimalar dış ortamla sürekli temas halinde olan tek bir üniteli klimalardır. Bu klimalar duvar ya da pencereye monte edilmektedir.

Klimanın kompresör, motor, evaporatör, kılcal boru ve kondanser gibi tüm ana hatları tek bir ünitede toplanmıştır. Bu klimanın monte edilmesi için ideal yüksekliği 1 ila 2 metre arasında duruma göre değişmektedir. Taze hava sağlama özelliği dış ortam ile direkt temasta olmasından gelmektedir. Yalnız soğutma özellikli olan pencere tipi klimalar arzuya göre ısı pompası, elektrikli ısıtıcılı şeklinde de temin edilebilmektedir.

Bazı modellerinde nem alma, programlanabilme, zaman ayarı ve kumanda gibi ekstra fonksiyonları vardır. Monte edilecek ortamın öncesinde servis tarafından görülmesi yararınıza olacaktır. En uygun açıdan en uygun verim alabileceğiniz şekilde monte edilmelidir. Gölbaşı Klima Servisi ekibimiz cihaz bakım ve onarım yanı sıra montaj konusunda da yardımcı olmaktadır.

Klima bakım ve onarımda Ankara’nın en garantili servisi Gölbaşı Klima Servisi size bir telefon mesafesindedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!