Gölbaşı İndesit Servisi

Gölbaşı İndesit Servisi

Gölbaşı indesit servisi, ülkemizin en popüler markalarından bir tanesi olan indesit markasının beyaz eşya cihazları konusunda gölbaşı semtinde bulunan yetkili ve donanımlı teknik servisidir.

Sürekli olarak kendisini güncelleyen ve yeni yeni modeller çıkartan indesit markası çıkardığı beyaz eşya cihazları ile kullanıcılarına her zaman kolaylıklar sunmaktadır.

Gölbaşı semtinin en geniş kapsamlı hizmet ağına sahip olan Gölbaşı indesit servisi bu semtte vermiş olduğu hizmetler ile her zaman bölge halkından ve müşterilerinden takdir almıştır.

Ayrıca, pek çok yeniliği bu semtte başlatan firmamız diğer firmalara da her zaman öncülük etmiş ve liderlik yapmıştır. Kurumsallık anlayışı ile çalışanlarına bilinç aşılayan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır ve bu konuda da kurulduğu günden bu yana taviz vermemiştir.

Çok çeşitli modellerde ve özelliklerde olan indesit marka beyaz eşya cihazlarından %100 verim ve performans alabilmek için düzenli olarak her yıl periyodik bakımlarının ve temizliklerinin yaptırılması gerekmektedir.

Gerek kurulum olsun, gerekse de bakım onarım olsun beyaz eşya cihazlarınız için Gölbaşı indesit servisi olarak her zaman hizmete hazır bir şekilde telefonunuzu ve bizimle iletişime geçmenizi beklemektedir. Müşteri temsilcimize sorununuzu ve konumunuzu iletmeniz halinde gezici servislerimiz en kısa zamanda yardımınıza yetişecektir.

Bulaşık makinelerinde kullanılan kalitesiz tablet deterjanlar ve tuzlar tabaklarınızın ve eşyalarınızın kirli çıkmasına ve tam olarak temizlenmemesine neden olabilir.

Bu durumda öncelikle tablet deterjanınızın ve tuzunuzun değiştirilmesi ve yerine kaliteli olanların kullanılması gerekmektedir. Eğer buna istinaden sorununuz düzelmez ise Gölbaşı indesit servisi olarak bizimle irtibata geçmeniz durumunda sorununuza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Ayrıca bulaşık makinenizi ayarladınız, ancak makineniz ayarladığınız programa geçmedi ise sizin yapacağınız pek bir şey yok demektir ve mutlaka konusunda uzman çalışanları bulunan Gölbaşı indesit servisi ile bağlantıya geçerek sorununuzun çözümünü sağlayabilirsiniz.

İndesit marka beyaz eşya cihazınızı yeni aldıysanız kurulumunun ve garantisinin devamı için mutlaka konusunda uzman teknik servisimiz ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.

Gölbaşı indesit servisi cihazınızın kurulumunu yaparak, sizlere cihazınız ile ilgili her türlü detay bilgiyi vererek garanti belgenizi onaylayacaktır.

Çamaşır makineniz çamaşırlarınızı yıkıyor ancak temizliğinden memnun kalmıyorsanız öncelikli olarak çamaşır deterjanınızı değiştirerek durumu kontrol etmeniz gerekmektedir.

Kaliteli deterjan kullandınız fakat hala sorun aynı ise Gölbaşı indesit servisi ile bağlantıya geçip makinenizin kontrollerini yaptırmanız doğru bir davranış olacaktır.

Ayrıca, çamaşır makinenizde su ısınmıyor ise muhtemel sorun rezistans sorunudur. Bu durumda teknik servisimiz ile iletişime geçip rezistans değişikliği veya oluyorsa tamir yoluna gitmeniz gerekmektedir.

Teknik servis olarak geniş bir bölgeye ve kitleye hizmet verdiğimiz için servis ağımızın da ona göre dizayn edilmiş olması gerekmektedir. Bu konuda özellikle titiz olan firmamız gezici servis araçlarını da son model teknolojik cihazlar ile donatmıştır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!