Gölbaşı Hotpoint Servisi

Gölbaşı Hotpoint servisi Ankara’nın gölbaşı semtinde beyaz eşya arızaları ve tamiri üzerine uzun yıllardır kaliteli hizmet veren bir teknik servistir.

Hayatımızın hemen her alanında kullanılan Hotpoint marka beyaz eşya cihazları, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine, fırından kurutma makinesine kadar çok çeşitlidir.

Müşterilerine ekonomik çözümler sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyeti ve garantili işçilik odaklı çalışmaktadır.

Gölbaşı semtinde çok yoğun bir kitleye hizmet veren Gölbaşı Hotpoint servisi hizmetlerini aksatmamak için gezici servisler de hayata geçirmiştir. Gezici servislerin yanı sıra bu hizmetlerini normal mesai anlayışından çıkararak günün her saati hizmet anlayışına dönüştürmüştür.

Çünkü beyaz eşyalardan hangisi olursa olsun herhangi bir arıza yaptığında günlük işlerimiz muhakkak aksamaktadır. İşte bu durumlarla karşılaşmamanız için Gölbaşı Hotpoint servisi olarak tavsiyemiz, beyaz eşya cihazlarınızın mutlaka kullanım kılavuzuna göre kullanılması ve düzenli olarak periyodik bakımlarının yaptırılmasıdır.

Mutfaklarda artık nerede ise elimiz ayağımız olan bulaşık makineleri, yoğun kullanımları nedeni ile bazen sorun çıkarabilmektedir. Makinelerin ön panelinde bulunan ışıklar herhangi bir arıza oluştuğunda kullanıcısına haber vermektedir.

Makinenin ön panelinde bulunan göstergelerde musluk işareti yanıyor ise hortumda sorun olduğu veya musluğun kapalı olduğu anlamı taşımaktadır. Bu durumda hortum tıkalı ise temizlenmelidir. Musluk kapalı ise açılmalıdır.

Bu işlemlerin dışında yaptığınız şeyler işe yaramadı ise başka bir sorun oluşmuş olabilir. Bunun için Gölbaşı Hotpoint servisi ile irtibata geçerek randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevu bilgileriniz ve sorununuz size en yakın olan gezici servisimize iletilmekte ve sorununuz en hızlı şekilde çözülmektedir.

Bir diğer beyaz eşya sınıfından olan ve yine günlük olarak en sık kullandığımız cihaz olan buzdolaplarıdır. Gerek evlerimizde gerekse de işyerlerimizde çok sık olarak kullanmaktayız. Buzdolaplarının en hassas oldukları yer ise motorları ve derin dondurucu yani no-frost olan bölümleridir.

Gölbaşı Hotpoint servisi olarak tavsiyemiz derin dondurucuların aşırı şekilde yiyecek ile doldurulmaması ve içerisinde bulunan havalandırma gözeneklerinin önlerinin kapatılmamasıdır. Aşırı gıda ile doldurulan derin dondurucular kapasite fazlalığından dolayı görevini tam olarak yapamamakta ve verimli çalışmamaktadır.

Çamaşır makineleri akıllı cihazlar olup, hangi kıyafeti hangi derecede ve programda yıkanacağına kadar kolaylıklar sağlamaktadır. Ancak bu cihazların ısıtıcılarında meydana gelen sorunlar, çamaşırlarınızın sıcak su ile yıkanmasına engel olabilir.

Böyle durumlar fark edildiğinde kesinlikle müdahale edilmeden ve cihaz acemi kişilere emanet edilmeden derhal Gölbaşı Hotpoint servisi ile irtibata geçilmeli ve destek talebi oluşturulmalıdır.

Gölbaşı Hotpoint servisi olarak alanında uzman ve eğitimli personellerimiz anında sorununuza müdahale ederek, sizlere ekonomik ve kaliteli işçilik sunup sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Ayrıca yapılan tüm işlemler Gölbaşı Hotpoint servisi garantisi altında olup, tekrar aynı parçadan sorun oluşması durumunda hiçbir ücret talep edilmeden yenisi ile değiştirilmekte ve böylelikle müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!