Gölbaşı Ferroli Servisi

Gölbaşı Ferroli Servisi kombi ve şofben konusunda Gölbaşı sakinlerinin en çok tercih ettiği markalardan Ferroli cihazların yıllık bakım ve parça değişim işlemlerini başarılı bir şekilde yapan şehrin en köklü firmalarından birisidir.

Gölbaşı Ferroli Servisi
Gölbaşı Ferroli Servisi

Özellikle Ankara gibi kalabalık bir şehirde bir servisin size hızlı yetişmesi, garantili hizmet sunması ve orijinal yedek parça montajı yapması son derece önemlidir. Firma olarak sizleri günün yoğunluğunda hiçbir suretle bekletmiyor ve cihazlarınıza hızla bakım yaparak sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Ferroli markasının kombi ve şofben modelleri hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak bazen üretim hatasından ya da kullanıcı hatasından dolayı bir takım arızalar ortaya çıkabilmektedir. Mesela bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi kombinin su kaçırması üzerinedir.

Kombi Servisi

Kombi su kaçırması durumu filtre ve vanada sorundan kaynaklanabilir. Kombi bağlantı setleri kullanışlıdır ancak eğer ucuz malzemeden yapılmış ise çabuk yıpranıp su akıtmaya sebebiyet verebilir.

Kombi bağlantı setlerinizi prinçten yapılmış olanlardan tercih ederek cihazınızı garantiye alabilirsiniz. Ferroli marka kombiniz herhangi bir nedenden dolayı su kaçırıyor ise Gölbaşı Ferroli Servisi teknik ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayacak ve cihazınızdaki bu sorunu kontrol altına alacaktır.

Kombi gibi sık kullanılan bir diğer Ferroli cihazı şofbenlerdir. Ferroli şofbenlerde ateşleme sorunu genelde gazın yeterli derecede alınamaması ile gözükmektedir. Gaz valfi ve elektronik kontrol edilmelidir. Hangi bölümde arıza oluşmuş ise bilinçli bir müdahale ile sorun ortadan kaldırılmalıdır.

Şofben Servisi

Şofbenler konusunda daha pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela şofbeninizde ana brülör yavaş ateşleniyor ve tutunması zor oluyor ise parça değişimine gerek duyulabilir. Teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra uygun görürse parça değiştirmek durumunda kalacaktır.

Ferroli şofbeniniz çalışıyor ancak bir süre sonra sönüyor ise termokulpta bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Baca sensörü bozulmuş ya da diyafram yırtılmış olabilir. Bu gibi sık karşılaştığımız arızalarda Gölbaşı Ferroli Servisi operasyon merkezimizden teknik destek talep edebilirsiniz.

Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz Ferroli cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, sertifikalı kişilerdir. Cihazlarınıza bilinçli müdahalede bulunmakla beraber her müdahale sonrasında cihazlarınız için bir yıllık servis garantisi taahhüt etmektedir. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet veren profesyonel bir kuruluştur.

Gölbaşı sakinleri herhangi bir nedenden dolayı mağdur olmasın diye firmamız günün 24 saati nöbetçi teknisyen sistemi ile hizmet sağlamaktadır. Gölbaşı Ferroli Servisi Ankara için tek numaramızdan bizlere günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Cihazlarınıza isterseniz yerinde isterseniz donanımlı atölyemizde bakım ve onarım işlemi yapmaktayız. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!