Gölbaşı ECA Servisi

Gölbaşı Eca Servisi, şofben ve kombi gibi en önemli ihtiyaçları gideren cihazların bakımı son derece önemlidir. Günlük olarak bu cihazlardan maksimumda faydalandığınızdan herhangi bir aksama dahilinde büyük zorluk çekeceğiniz açıktır. Bu sebeple ekiplerimiz Gölbaşı sakinleri için günün 24 saati bakım ve onarım işlemlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Bilindiği gibi sıcak su hem temizlik hem yemek yapma anlamında günün her saati ihtiyacımızın olduğu bir şeydir. Sıcak suyu elde etmek eskiden çok zordu. Kazanlar yakılır saatlerce ateşin suyu kaynatması beklenirdi. Ancak günümüzde kombi ve şofben gibi teknolojinin son harikası ürünler bulunuyor.

Eca markası ise bu şofben ve kombiler konusunda en iyi işi çıkartan markalardan bir tanesidir. Eca markası Gölbaşı gibi yaşam alanlarında da yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Bazen parça yüzünden bazen ise üretim ya da montajla alakalı pek çok arıza kendisini gösterebiliyor.

Bu gibi durumlara meydan vermemek adına yıllık bakımlar aksatılmadan yapılmalıdır. Bu konuda 25 yıllık bir deneyim ile Gölbaşı sakinlerine Gölbaşı Eca Servisi kalitesinde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Kombilerle ilgili farklı arıza tipleri ile karşılaşıyor ve bu arızalara karşı profesyonel dokunuşlarla işlemlerimizi bitiriyoruz. Örnek vermek gerekirse ısıtma devresi sensör arızası bunlardan bir tanesidir.

Bu arıza kalorifer sensör borularında nemlenme veya sensör kablolarında ortaya çıkan bir nedenden dolayı görülür. Ancak en doğru tespit ve gerekli bakım onarım işlemi elbette yerinde Gölbaşı Eca Servisi teknisyenlerimizin işlemleri ile yapılacaktır.

Kombilerle ilgili aldığımız arızlardan bir tanesi de kullanım suyu devresi sensör sorunudur. Bu arızada sorun sıcak su sensöründedir. Su ntc’sinde, ntc kablolarında veya borularında sorun ortaya çıkmış olabilir. Kapsamlı bir bakım ve arıza tespiti için Gölbaşı Eca Servisi ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Eca markasının oldukça kullanışlı diğer cihazları şofbenlerdir. Şofbenler günün 24 saati aralıksız sıcak su ihtiyacını karşıladığımız aktif cihazlardır. Bazen banyoda bazen işletmelerde şofbenden sağladığımız sıcak su ile çoğu işlerimizi görmekteyiz.

Şofbenin sigorta attırması ise karşılaştığımız problemlerden bir tanesidir. Eğer böyle bir durumla karşılaşmış iseniz muhtemelen akım taşıyan kablolarda bir kısa devre söz konusudur. Ayrıca rezistansta da kısa devre olabilir, kontrolü sağlanmalıdır.

Gölbaşı sakinleri Eca marka şofbenlerinde yaşayabilecekleri herhangi bir sorunda bizlere danışabilirler ve garantili bakım onarım hizmeti alabilirler. Gölbaşı Eca Servisi olarak ekiplerimiz gezici servis araçları ile sizlere hızla yetişiyor ve sorununuzu anında ortadan kaldırıyor. Yılların deneyimli ekibi ile cihazlarınızın hem yıllık bakımları hem de arıza durumunda onarımları başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Gölbaşı ECA Servisi ismini Ankara ilimizin şirin ilçesi Gölbaşı ve çevresinde bilmeyen yoktur. Çalışkanlığı, dürüstlüğü, uzmanlığı ve hızlı servis sunma becerisi ile bölge halkının gözbebeği olan işletmemiz severek kullandığınız kombi şofben ve diğer ECA markalı ürünlerinize kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Marka bilinirliği anlamında üst sıralarda olan ECA bu başarısını sağlam ve uzun yıllar dayanabilen, sorunsuz çalışabilen ürünleri sayesinde elde etmiştir.Gölbaşı ilçemiz Ankara nın merkezine çok yakıl olmasına rağmen diğer ilçelere nazaran daha sonradan gelişim kazanmaya başlamıştır. Sakinliği ve huzurlu yaşamı ile bilinen bu bölge çok hızlı bir şekilde ivmelenerek büyük konut projelerine yer vermiştir. Biz de Gölbaşı ECA Servisi olarak bu bölgede görev yapmaktayız.

Daha çok villa ve yüksek katlı binaların yapılması ile dikkat çeken ilçe toplu konut projelerinin gözbebeği olmuştur. Bu kadar gelişim göstermesinin akabinde de her yapıda ısıtma ve soğutma sistemlerine ihtiyaç doğmuştur. Dikkat ettiğimizde bu projelerde en çok tercih edilen marka ECA olmuştur. Gölbaşı ECA Servisi de bu konuda aktif rol almıştır ve kombi başta olmak üzere şofben ve diğer ürünlerde tercih edilen ECA markasının bakım ve tamir işlerini başarı ile yürütmüştür.

Gölbaşı ECA Servisi hizmetlerini adeta bir örümcek ağı gibi dantel dantel işleyerek ilçenin her noktasına ulaştırmıştır. Mobil araçlarla çalışan uzman ekiplerimiz bölgeye olan hakimiyetleri nedeni ile servis çağrılarınıza anında ve çok hızlı bir şekilde cevap verebilme kabiliyetine sahiptir.

Özellikle soğuk kış günlerinde bozulan kombi cihazlarına geç müdahalede bulunmak ciddi sorunlara sebep olmakta ve yaşam kalitemizle beraben konforumuzu da düşürmektedir. 448 00 00 numaralı hattımızın ucunda Gölbaşı Eca Servisi size hizmet edecek bir personelimiz her zaman hazır bulunmaktadır. Servis çağırmadan da soracağınız teknik soruların cevabini yine bu hattımız üzerinden iletebilir ve aydınlatıcı yanıtlar alabilirsiniz. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!