Gölbaşı Demirdöküm Servisi

Gölbaşı Demirdöküm Servisi uzman personelimiz ile sizlere hızlı, garantili ve çözüm odaklı bakım onarım hizmeti sunuyoruz. İso 9001 belgeli firmamız sizlere günün 24 saati aralıksız bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır.

Gölbaşı Demirdöküm Servisi
Gölbaşı Demirdöküm Servisi

Alanında uzman Demirdöküm teknisyenlerimizden gün içerisinde dilediğiniz an yardım alabilirsiniz. Demirdöküm markası, kombi, şofben, kazan ve klimaları ile kalitesini ispatlamış geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

Ankara ilimizin hemen her bölgesinde olduğu gibi Gölbaşı ve çevresinde de Demirdöküm markasını tercih eden çok sayıda insan olmaktadır. Biz de Gölbaşı Demirdöküm Servisi olarak bizi tercih eden kitleye kaliteli ve hızlı servis ulaştırmak için çabalamaktayız.

Gölbaşı sakinleri Demirdöküm cihazlarla ilgili yaşadıkları her tür sorunda 25 yıllık deneyimi bulunan firmamızdan yardım alıyor. Gezici servis araçlarımız ile Gölbaşı sakinlerine herhangi bir bekleme yapmaksınız yardımcı oluyoruz.

TSE standartlarında hizmet sağlayan Gölbaşı Demirdöküm Servisi isimli firmamız ayrıca uygun fiyat politikası ile müşterilerine kapsamlı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Demirdöküm marka cihazlarınızın orijinal yedek parçası yine firmamız tarafından sağlanmakta ve montajı yapılmaktadır.

Aklınıza gelebilecek her türlü teknik problemde Gölbaşı Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizi arayarak günün her saati yardım alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Günlük yaşamımızda sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız kombiler Demirdöküm markası altında oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Kombinizi uzun vadede kullanmayacaksanız gaz vanasını kapattıysanız öncelikle gaz vanası açılmalı sonra kombi çalıştırılmalıdır. Gölbaşı Demirdöküm Servisi olarak önemle belirtelim; ni enerji yüklenmelerinde ise kombiniz zarar görebilir.

Elektrik kesintileri cihazlara en çok zarar veren durumlardır. Elektrik kesildiğinde cihazınızı kapatınız. Kombiniz konusunda herhangi bir bilinçsiz harekette bulunmamalı ve aklınıza takılan bir soru olduğunda Gölbaşı Demirdöküm Servisi operasyon merkezimizden bizlerle irtibata geçmelisiniz.

Gölbaşı Demirdöküm Servisi hizmet çıtsını öylesine yüseltmiştir ki rakiplerinin yanına yanaşması imkansızdır. Demirdöküm kombi tamiratlarında tenolojik çalışan ilk firmadır. Test cihazlarını bünyesine katan, mobil pos cihazı kullanımını yine ilk kez müşterilerine sunan Gölbaşı Demirdöküm Servisi ve burada görev yapan personelleridir. 

Şofben Servisi

Şofbenlerde ise sıcak su alamama gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bunun altında farklı sebepler olabiliyor. Örneğin cihaz için son derece önemli olan bir parça kademe anahtarı bozulduğunda cihazınız arızaya düşecektir. Su basınç arızası var ise cihazınız yine arızaya geçeceğinden sıcak su alamayabilirsiniz. Gölbaşı demirdöküm Servisi ile iletişime geçerek ekip çağırmanız kaçınılmazdır.

Rezistansta bir arıza söz konusu olduğunda cihazınızdan performans alamazsınız. Böyle bir durumda teknik destek adına Gölbaşı Demirdöküm Servisi teknik birimlerimizden yardım alabilirsiniz.

Klima Servisi

Demirdöküm klimalarda da farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Mesela kompresörün kalkış yapmaması ve bu nedenle termiğin atması sorunu da karşımıza çıkmaktadır. Klimanın rölesi kontrol edilmeli, rölede bir arıza tespit edilmiş ise orijinal yedek parçası ile değiştirilerek Gölbaşı Demirdöküm Servisi tarafından onarımı yapılmalıdır.

Demirdöküm marka klimanızın modeli ne olursa olsun tüm orijinal yedek parçalar elimizde bulunmaktadır. Özellikle yılda yaptıracağınız yıllık bakımlar ile klimanızda bahar ve yaz aylarında herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Klimanıza dair aklınıza takılan bir soruda ya da teknik destek ihtiyacında Gölbaşı Demirdöküm Servisi operasyon merkezimizi arayabilir ve anında yardım alabilirsiniz.

Gölbaşı Demirdöküm Servisi ile anında iletişime geçmek ve arızalarınızla ilgili bilgi alışverişinde bulunmak için hemen 448 00 00 numaralı merkez hattımızı arayabilirsiniz.

Kombi şofben ve klima tamir işlemlerinin başarılı şubesi olan işletmemiz müşteri odaklı ve kaliteli tamirat işlemlerine o kadar güveniyor ki, müdahalelerimizin sonunda sizlere sunduğumuz garanti belgeleri ile ürünlerinizi 1 yıl firma garantimiz altına alıyoruz. Demirdöküm markasına aşırı güvenen müşterilerimizin haklılığını böylelikle ortaya çıkartıyoruz. 

Kombi tamiri Şofben yedek parça temini veya klima gaz dolumlarınız için profesyonel kadrolar kurarak sizlere aralıksız hizmet sunan Demirdöküm servis işletmemiz Gölbaşı bölgesinin en ücra köylerine dahi servis verme konusunda çalışmaktadır. 

Gölbaşı Demirdöküm servisi gövdesi ısınan aşırı hararet yapan suyu biten vibrasyonlu ve gürültülü çalışan kombi ve şofben gibi doğalgaz ile çalışan ürünlerinize özlediğiniz servis hizmetini sunmaktadır.

Yaklaşık 30 yıl önce ülkemizde kullanılmaya başlanan doğalgaz, Ankara bölgesinde de aktif olarak tüketilmektedir. Isınma ve sıcak su amaçlı kullanılan bu madde kombi ve şofben cihazlarının yanı sıra apartman kazan sistemlerinde veya müstakil yapılar olan villalarda da oldukca yaygın bir şekilde tüketilmektedir.

Demirdöküm markası da ilk günden bu yana buna uygun cihazların üretim ve satışını yapmaktadır. Piyasada bir çok firma olmasına rağmen tercih sıralamasında demirdöküm rakipsizliğini her zaman ıspatlamıştır.

Gölbaşı demirdöküm servisi kombi ve şofben bakımlarınızı yapacak olan kadrolar oluşturmuş ve bunlara görev vererek taleplerinizi hemen karşılayacak şekilde çalışmalarını sürdürecek konuma gelmiştir. Keza demirdöküm klima bakımlarınızın yapılması da bizim için önemlidir, bu konunun da çözümü ustalarımızın profesyonel dokunuşları ile gerçekleşmektedir.

Bize olan güveniniz ve desteğinizin sürekli olması için elimizden gelen gayreti gösterdiğimizi de ayrıca belirtmek isteriz. Demirdökümteknisyenleri arıza tespitlerinde veya tamiratlarında işini asla şansa bırakmamaktadır. randevu talepleriniz ve servis kayıtlarınız için 0312 448 00 00 numaralı hattımızın ucunda bir çalışanımız mutlaka hazır beklemektedir. Arayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!