Gölbaşı Buderus Servisi

Gölbaşı Buderus Servisi, hemen her alanda yaygın bir şekilde kullanılan kombi, şofben ve kazanlar sistematik ve verimli ısı adına oldukça kullanışlıdır.

Gölbaşı Buderus Servisi
Gölbaşı Buderus Servisi

Kombi Şofben Kazan Servisi

Pek çok kombi, şofben ve kazan sistem markası piyasada yerini almaktadır. Bunlardan bir tanesi de Buderus olmaktadır. Buderus, kaliteli cihazları ile geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

25 yıllık servis geçmişimizde Buderus marka cihazlar konusunda uzman teknisyenlerimizle sonuç odaklı, ekonomik ve garantili pek çok işleme imza atmış bulunuyoruz.

Cihazın kapsamlı bakımlarından tutun da yedek parça temin ve montajına kadar tüm evrelerde Gölbaşı sakinlerinin arzu ettiği hizmeti Gölbaşı Buderus Servisi kalitesi ile sunuyoruz.

Isıtma sistemi cihazları şayet kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılırsa yıllarca sizlere sıcak su ve ısı verecek ve gündelik işlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır.

Ancak maalesef cihazlara bakım yaptırmama gibi bir ihmalkarlık söz konusu olabiliyor. Bunun da acısı ne yazık ki çok sonra çıkıyor. Hem beklenmeyen anlarda ortaya çıkan arızalar kişiye zor anlar yaşatıyor hem de maddi anlamda büyük külfete neden oluyor.

Gölbaşı Buderus Servisi olarak Buderus kullanıcılarına yılda iki defa genel bakım yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Böylelikle beklenmedik sürpriz arızaların da önüne geçmiş olabileceklerini hatırlatıyoruz.

Kombi Servisi

Kombi ve kazanlarda genellikle su ya da gaz kaynaklı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Uzun vadede bakımı yapılmamış parçaların artık işlevini yerine getirememesi ve bir yerlerden fire vermesi ile ortaya pek çok ciddi sıkıntı çıkabiliyor.

Site, fabrika, iş merkezi gibi kalabalık ve yoğun alanlarda merkezi ısıtma için kullanılan Buderus kazanlarda da benzer pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Örneğin stoker içerisinden duman geliyor diyen müşterilerimiz Gölbaşı Buderus Servisi olarak bizleri arayabiliyorlar.

Stoker içerisinden duman geliyorsa öncelikle bacanın temiz olduğundan emin olmak gerekiyor. Duman hortumunun giriş ve çıkışları mutlaka temizlenmelidir.

Ayrıca stoker kapağı da mutlaka kapalı tutulmalıdır. Buderus marka kazanınız istediğiniz ısıya geldikten sonra ne kadar bir sürede soğuma yapıyor bunu da gözlemlemeniz gerekiyor.

Eğer bu süre yarım saati geçiyor ise kazan gücünün çok altında kaldığından yakıt geriye doğru yanma yapıyor demektir ve tedbir alınmalıdır. Gölbaşı Buderus Servisi teknik birimlerimiz kazanınız için gerekli bakımları sağlayacaktır. 

Kazan Servisi

Kazanlarla ilgili karşımıza çıkan arıza tiplerinden bir tanesi de kazan çalıştığı halde peteklerin ısınmamasıdır. Kazan sirkülasyon pompası hava yapmış ise böyle bir durum görülebilir. Pompanın havası alınmalıdır. Ancak hava alma işleminden sonra da peteklerde ısınma görünmüyor ise pompanın değiştirilmesi gerekebilir.

Gölbaşı Buderus Servisi personelimiz arıza tespitini gerçekleştirdikten sonra buna karar verecektir. Eğer pompa değişmesi gerekiyor ise bunu Buderus orijinal parça ile sağlamaktayız.