Gölbaşı Bosch Servisi

Ankara Gölbaşıda bulunmakta olan Gölbaşı Bosch Servisi siz değerli müşterilerimize uzun senelerdir hizmet sağlamaktadır. Firmamıza 7 gün 24 saat iletişim sağlayabilirsiniz.

Gölbaşı Bosch servisi olarak sizlere cihazınızın başına gelen sorunları ve çözümlerini sıralamaktayız. Umarım yardımcı olmuş olabilmişizdir.

GölbaşıBosh Beyaz Eşya Arızaları

Hayatımızı oldukça fazlasıyla kolaylaştırmakta olan beyaz eşyalarımız günümüzde artık sadece evlerde değil iş yerlerin de bile kullanılmaktadır. Çok severek kullansak bile arızalarla karşılaşabiliyoruz.

Bizler Gölbaşı Bosch Servisi olarak Sizlere kullanmakta olduğunuz çamaşır makineleriniz sorunlarını çözebileceğiniz bazı tavsiyelerde bulunmaktayız.

Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor;

  • Pompa filtresi tıkalı olabilir. Pompa filtresinin temizlenmesi gerekir.
  • Boşalma hortumu tıkanmış veya da kıvrılmış olabilir. Boşaltma hortumunu kontrol ediniz.
  • Pompa motoru tıkanmış olabilir yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

Çamaşır makinesi su dolar dolmaz boşalıyorsa;

  • Su tahliye hortumunun ucu makineye göre çok alçakta ya da yere düşmüş olabilir.Su tahliye hortumunu gerekli uygun yüksekliğe yerleştirmeniz gerekir.

GölbaşıBosh Klima Arızaları

Bosch Klimalarınızın da daha verimli ve arızasız bir şekil de kullanmak istiyorsanız eğer mutlaka klimalarınızın bakımını zamanın da yaptırın. Yaz ve kış aylarına geçmeden önce yılda iki kez bakımını yaptırmanız gereklidir.

Elektrikli aletlerin bakımı ve montajı yapılırken uzmanlar tarafından yapılması oldukça çok önemlidir. Gerekli sertifikaya ve bilgiye sahip olmadan klimanızın bakımını ve montajını yapmaya çalışan kişiler cihazınızı bozabilirler.

Gölbaşı Bosch Servisi olarak firmalarımız 7/24 hizmet sağlamaktadır ve Bosch klimalarınızın bakımını en iyi şekil de yapmaktadır.

Gölbaşı Bosch Kombi Arızaları

Oldukça konforlu olan kombilerimiz hayatımızı özelikle de kış ayları fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Sıcacık ev sıcacık bir su ve bunu sadece bir düğmeye basarak yapmak oldukça keyiflidir ancak kombilerimizin de arızalanma gibi durumları olabiliyor.

Gölbaşı Bosch Servisi olarak kombinizin sıcak su gelmemesinin sebeplerini sıralamaktayız.

  • Su açıldığın da kombi yanıyor fakat ısınmıyorsa suyu gerektiğinden fazla açmış olabilirsiniz.
  • Isınan suyun birazı kalorifer sistemine karışmış olabilir ve bu sorun üç yollu vananın arızalanmasından kaynaklıdır.
  • Sıcak su hattına başka bir yerden su karışması sebebinden sıcak su gelmiyor olabilir.
  • Kombinizin sıcak su ile ilgili akşamların da bir problem söz konusu olabilir.

Yapmanız gereken en doğru faktör bu gibi durumlarda teknik servis çağırmanız olacaktır.

Gölbaşı Bosh Şofben Arızaları

Gölbaşıda bulunmakta olanGölbaşı Bosch Servis firmalarımız Bosch şofbenlerinizin tüm sorunlarıyla, arıza, bakım ve montajı ile ilgilenmektedir.

Şofbenlerinizin bakımını, şofbenlerinizin elektrik tesisatı, şofbenlerinizin baca temizliği, elektrikli ve doğalgazlı şofbenlerinizin su tesisatının tamirlerini gerektiği gibi en doğru şekilde yapmaktayız.

7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Gölbaşı Bosch Servisi ile iletişime geçebilirsiniz ve firmalarımızdan bakım ücreti, Bosch şofben tamir ücreti, şofbeniniz de gerçekleşen sorunları anlatabilirsiniz ve Gölbaşı Bosch Servisi firmamızdan dilerseniz servis isteyebilirsiniz.

Kombi, klima, beyaz eşya, şofben gibi üretimleri ile kendisini kanıtlamış olan dünyanın en önemli markalarından biri olan Bosch markası tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de adından söz ettirmeye hızla devam ediyor.

Gün geçtikçe kullanıcı sayısında arış olan ve hemen heme her evde bir ürünü bulunan Bosch markası Ankara`nın Gölbaşı ilçesindeki servisi ile sizlere ulaşmakta ve her türlü bakım, tamirat onarım ve teknik işlerini sağlamaktadır.

Gölbaşı Bosch Servisi ilçenin hangi mahallesinde veneresinde olursanız olun sizler için teknik servis, bakım, onarım ve teknik hizmet ulaştırarak işlemlerinizi anında yapmaktadır.

Kullanmakta olduğunuz cihazınızın markası Bosch olduğu sürece teknik hizmet desteği sunan ve bunu devamlı gerçekleştiren Gölbaşı Bosch Servisi sizlere sadece bir telefon mesafesi kadar uzakta. Gölbaşı Bosch Servisine sabit telefon numaralarından da hemen  ulaşabilir ve teknik destek ile birlikte bakım onarım hizmeti alabilirsiniz.

Buzdolabı soğutmama ve dondurmama sorunu nedenleri nelerdir?

-Buzdolabının soğutmaması, buzdolabında kokulara veya çalıştığında çıkan seslerin çıkmamasına yol açabilir. Soğutmama probleminin birçok nedeni bulunmaktadır. Elektrik devresinden, buzdolabı kapağından veya buzdolabının içinde yer alan boru sistemlerinde meydana gelen bir arızadan kaynaklanabilir.

Buzdolabına gelen enerji kontrol edilmelidir.

-Sigortalar kontrol edilmelidir.

-Prizlerde enerji olup olmadığı kontrol edilmelidir.

-Cihaz üretim hatası olabilir, bunu en kısa sürede alınan bayiye bildirmek gerekmektedir. Ayıplı mal olduğu için yenisi ile değiştirilip sorun çözüme kavuşturulmalıdır.

-Cihaza elektrik kaynaklı yüksek akım ve yüksek gerilim verilmiş olabilir, Gölbaşı Bosch Servisi evlerde, işyerlerinde regülatör kullanmayı tavsiye etmektedir.

Televizyona görüntü ve ses gelmiyor nedeni ne olabilir?

Cihazın prize takılı olduğundan emin olunmalıdır.

-Cihazın fişinin takılı olduğu priz kontrol kalemi tarafından kontrol edilmelidir, bozuksa başka prize takılmalı ve cihazın sağlamlığı test edilmelidir.

-Cihaz yüksek akım ve gerilime maruz kalmış olabilir bu durumda Gölbaşı Bosch Servisini  arayarak teknik destek, bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

-Cihaz yeni ise fabrika üretim hatası olmuş olabilir, bu nedenle cihazın değişimi veya iadesi gereklidir.

Televizyon hiç açılmıyor ise ne yapılmalıdır?

-Televizyonun kumandası kontrol edilmeli, pilleri az ise piller yenileri ile değiştirilmeli ve televizyonun çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

-Sizlere en kısa sürede ulaşmak için ellerinden gelen gayreti sağlayacak olan Gölbaşı Bosch Servisi sabit telefon numaralarından arayabilir, teknik destek ve hizmet alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!