Gölbaşı Beko Servisi

Gölbaşı Beko Servisi olarak amacımız sizlere daima daha iyiyi, daha kaliteliyi sunmaktır. Bu nedenle yılların verdiği tecrübe dahilinde Ankaralıların Beko cihazlarındaki her türlü teknik probleme yetişmeye çalışıyoruz.

Bunu da tam donanımlı ve geniş bir alana yayılmış olan servis araçlarımızla kesintisiz bir şekilde başarıyoruz. Beko denilince aklınıza elbette bir dünya markası geliyor. Dünyanın dört bir yanında kullanılan ve beyaz eşyaları ile fark yaratan bu markanın Ankara’daki kullanıcılarının imdadına ise biz Gölbaşı Beko Servisi firması olarak yetişiyoruz.

Beko cihazlarında her türlü bakım ve onarımı gerçekleştiren firmamız rahat ulaşılabilirliği ile de fark yaratmaktadır. Cihazlar ve özellikle beyaz eşyalar yıllık bakımları yapıldığı takdirde ciddi bir problem çıkarmayan ürünlerdir. 

Gölbaşı sakinleri için yıllık bakımları da yapan teknisyenlerimiz yıl içerisinde gece gündüz demeden onarımlara da bakmaktadır. Bir servisten beklediğiniz her şeyi sizlere sunan Gölbaşı Beko Servisi geçmişte olduğu gibi bugün de hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Tüketici odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız Gölbaşı Beko Servisi, Beko cihazlarınıza orijinal yedek parça kullanarak titizlikle çalışır. Beyaz eşyalar günlük olarak yoğun bir şekilde kullanıldığından bazen yıpranabiliyorlar.

Bu yıpranma üretici hatalarından kaynaklanabildiği gibi elektrik devrelerinde çıkan arızalardan, parça aksaklıklarından da kaynaklanabiliyor. Ancak Gölbaşı Beko servisi tarafından uygulanacak düzenli bakım ile beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Beyaz eşya denilince akla gelen cihazlardan bulaşık makinelerinde sıklıkla aldığımız bir sorun bulaşıkların iyi yıkanmadığına dairdir.

Eğer makineniz bulaşıkları düzgün bir şekilde yıkamamış ise öncelikle bulaşıkların doğru bir şekilde yerleştirildiğinden emin olmalısınız. Deterjan miktarı doğru konulmadığı durumlarda deterjanın iyi yıkamadığı bilinmektedir. Yıkama bölümünde süzgeçler bulunur. Süzgeçler temiz olmadığı takdirde bulaşıklar da temizlenmeyebilir.

Gölbaşı Beko Servisi olarak tavsiyemiz ayrıca püskürtme kollarının tıkalı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Program ayarları bulaşık türüne göre seçilmelidir. Doğru programı seçmemiş iseniz makineniz iyi yıkamıyor olabilir. Ancak yine de sorununuz çözülmediyse mutlaka teknik servis birimimiz ile irtibata geçiniz.

Bulaşıkların üzerinde beyaz lekeler oluşuyor ise bunun da altında yatan nedenlere bakmak gerekiyor. Eğer yumuşatma tuzu bölmesinde tuz yok ise beyaz lekeler oluşabilir. Tuz bölmesinin kapağını kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Bulaşıklarınız için kullandığınız parlatıcının yeterli düzeyde olması gerekir.

Parlatıcı az kullanılmış ise beyaz lekeler oluşmuş olabilir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinizde buna benzer sorunlarla karşılaştığınızda bizimle yani Gölbaşı Beko Servisi ile dilediğiniz zaman irtibata geçebilir, aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. 

Teknik servis konusunda ödüllü olan firmamız sizlere her türlü desteği vermektedir. Ayrıca müşteri kaydı oluşturarak sizlerin Beko marka beyaz eşyalarınıza düzenli bakım da sağlamaktayız.