Gölbaşı Baymak Servisi

Gölbaşı Baymak Servisi Ankara Gölbaşı sakinlerinin günün her saat ulaşabileceği, Baymak cihazlar konusunda uzman kadrosu ile anında müdahale ile kesin sonuç sunan köklü bir firmadır.

Gölbaşı Baymak Servisi
Gölbaşı Baymak Servisi

Bilindiği gibi Baymak marka ısıtma ve soğutma sistemleri yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Birbirinden kaliteli cihazlar sunan Baymak markası Ankara ilimizde de hemen her ev ya da işletmede karşımıza çıkabilmektedir.

Bu denli kaliteli cihazlar olduğu için bakım-onarım talepleri de elbette buna göre fazla olacaktır. Çünkü her ne kadar cihazlar kalitesi olsa da beklenmeyen pek çok arıza ile gün içerisinde karşılaşmak mümkündür.

Gezici servis araçlarımız ile Gölbaşı sakinlerinin Baymak marka cihazlarındaki sorununa anında müdahale etmekle beraber bir parça arızası durumunda orijinal parça temini ile sorunu net bir şekilde ortadan kaldırmaktayız. İster ısıtma olsun ister soğutma, Baymak cihazlar gündelik büyük bir ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.

Bu anlamda da hemen her tür yaşam alanında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kazan, kombi, klima ve şofbenler bazen montaj hatasından, bazen elektrik ya da parça hatasından arızalanabilir ve sizleri zor durumda bırakabilirler. Böyle bir durumda vakit kaybetmeden Gölbaşı Baymak Servisi operasyon merkezimize ulaşırsanız sizlere anında yardımcı olmaktayız.

Klima Servisi

Baymak marka farklı klimalar kapasitelerine göre ortamdaki insanları rahatlatmaktadır. Ancak bazen klimalarda beklenmeyen bir takım arızalar ile karşılaşmak mümkündür. Mesela cihaz çalışmasına rağmen ısıtma ya da soğutma yapmıyor şeklinde arıza kayıtları ile karşılaşabiliyoruz.

Filtreler kirli olabilir, ünitelerin önünü kapayan bir şey vardır ya da tesisat borularında bir kaçak söz konusu olabilmektedir. Ayrıca kart arızası, zamanlayıcı arızası, kumanda arızası gibi sorunlarla da karşılaşmak mümkündür. Gölbaşı Baymak Servisi teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra cihazınızdaki sorunun kaynağını bulacak ve ortadan kaldıracaktır.

Şofben Servisi

Baymak markasının bir diğer kullanışlı cihazı şofbenlerdir. Şofbene gaz geliyor ancak çalışmıyor tarzında şikâyetler gelebiliyor. Gaz memesi ya da çakmakla ilgili bir arıza söz konusu olabilir. Şofbeninizin diyafram contası eskimiş ya da deforme olmuş olabilir. Gerekli bakımlar Gölbaşı Baymak Servisi personelimiz tarafından yapılacak ve onarımı başarılı bir şekilde yapılacaktır.

Kazan Servisi

Baymak marka kazan sistemleri, geniş alanlar, siteler ve fabrikalarda merkezi ısıtma sistemi açısından oldukça işlevseldir. Kazan sistemleri kurulmadan önce topraklama hattının bilinçli bir şekilde tertip edilmesi gerekir.

Kurulum Gölbaşı Baymak Servisi uzman personelimiz tarafından yapılacaktır. Ayrıca yıllık kontrollerinin de aksatılmaması gerekir. Diğer tüm Baymak marka cihazlarda olduğu gibi kazanlarda da yaşayacağınız problemlerde bizleri günün her saati arayabilir, arıza kaydı oluşturarak gezici servis ekiplerimizden anında destek alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!