Gölbaşı Ariston Servisi

Gölbaşı Ariston servisi tüm Ariston ürünlerinde, sizdeğerli müşterilerimize her türlü desteği sağlamaktan asla geri durmamaktayız.

Sorununuzu ekip arkadaşlarımızla paylaşmanız halinde, alanında uzman personelimiz 24 saat içinde probleminizi halledecektir.Güler yüzlü hizmet ve kaliteli servis anlayışımızın bize kazandırdığı nokta, müşterilerimizin mutlu geri dönüşleridir.

Ariston kombi, klima, şofben ve beyaz eşya ürünlerinde yaşadığınız her türlü problemler için 7/24 arayabileceğiniz bir servis hizmeti sunmaktayız.

Ariston kombi cihazı satın alırken Gölbaşı Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz. Petekleriniz alttan ısıtmalı sistemle döşenmiş ise bu durumda yüksek kapasiteli kombi kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer kullanım alanınızın metrekaresi büyükse, bu durumda yoğuşmalı kombi tercih etmelisiniz.

Kombi kullanırken banyonuzda veya evinizin herhangi bir alanında tahliye gideri mutlaka bulunmalıdır. Evinizde bulunan tahliye gideri kombinize gelen yüksek basıncı düşürme amacıyla servis ekiplerimiz tarafından kullanılabilir. Kombide patlamalı çalışma sorununuz var ise bu daha çok kombinin iç tesisatından kaynaklıdır.

Böyle bir durumda kombi ön kaplamasını kesinlikle açmadan ya da herhangi bir tamir işlemi gerçekleştirmeden Gölbaşı Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemelisiniz.

Ariston kombi cihazınıza ek olarak kullanım alanınızda termostat taktıracaksanız, termostatı pencereye yakın bir yerde bulunmamasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde oda ısınız düzenli bir şekilde ölçülmeyecektir.

Ariston kombi ürünlerinde yaşadığınız çok çeşitli problemler için Gölbaşı Ariston servisi ekip arkadaşlarımız size bir telefon kadar uzaktır.

Ariston klima ürünleri gelişen dünya teknolojisine uygun olarak çeşitli teknolojilerle donatılmış elektronik cihazlardır. Yüksek Ar-ge çalışmaları sonucu piyasaya sunulan Ariston klima ürünleri her ne kadar kaliteli ürünler olsa da zaman zaman hayatımızı aksatarak çeşitli arızalar ortaya çıkarabilir.

Ortama kötü kokular verilmesi veya klimanın çalışması esnasında zaman zaman duraklaması gibi problemleri endişe etmenize gerek kalmadan Gölbaşı Ariston servisi ekip arkadaşlarımız kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Eğer cihazınızdan ortama kötü kokular alıyorsanız, filtre temizliğini ve rutin bakımını aksattığınızı gösterir. Senede en az 2 defa Gölbaşı Ariston servisi ekip arkadaşlarımız cihazınıza gereken bakımları rutin bir şekilde yapmaktadır.

Ariston şofben ürünlerinde ise genellikle sıcak su elde etmek amacıyla yararlanmaktasınız. Değerli kullanıcılarımız zaman zaman sıcak su elde edememe problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda telaşa kapılmadan Gölbaşı Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilir, sorunuzu kısa bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ariston marka tüm beyaz eşyaların da yine servis ekibimiz tarafından tamir bakım onarım ve arıza durumları tespit edilmekte ve gerekli işlemler kısa sürede yapılmaktadır.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız işlerini titizlikle yapmakta ve siz değerli müşterilerimizin sorunlarını hızlı iletişime alıp veya online hizmetimiz ile kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Ariston çamaşır makinesi ürünlerinde yeteri kadar sıkmama veya çamaşırların sulu bırakılması problemi, Ariston bulaşık makinesi ürünlerinde bulaşıkların temiz bir şekilde yıkanmaması veya Ariston buzdolabı cihazlarında yeteri kadar soğutma elde edememe gibi problemlerle müşterilerimiz zaman zaman bize  başvurmaktadır.

Bizler Gölbaşı Ariston servisi olarak müşterilerimizin daima arkalarında  olmaktayız ve onlara gereken desteği sürekli sağlamaktayız.